Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zwykle b6 1,8t. tyle ze w fajnym kolorze. 

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6
7A2 = Zmieniarka cd
4UE = Lewo/prawo
6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,
1KD = Hamulce tarczowe tył
J1L = Akumulator
1LB = Faustsattelbremse przod
1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-...
7X0 = Bez ultradŹwiękowej sygn.przy parkowaniu
4R5 = Elektryczne podnoŚniki szyb przod
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
8GR = Alternator
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
0YJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 9
0JF = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas:
T0L = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l litera kodowa
3NZ = Oparcie tylne dzielone
8JG = Reflektor halog. potrójny z lampĄ wyładow.('ksenon')
U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym
X0A = National sales program germany
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.
1ML = Kierownica sportowa
8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
9Q2 = Komputer samochodowy
8Z5 = Chlodnica wody
MW8 = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l litera kodowa
7Q0 = Bez systemu nawigacyjnego
CL6 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2 et43
7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
2K1 = Zderzak wzmocniony
6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora
3L3 = Siedzenia normalne przod
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej
5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
0GG = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu4
Q1D = Fot. sport.
4GH = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
 

 

 

zrobione:

-zderzak s4 przód

-zderzak s4 tył

-listwy drzwiowe s4

-lampy bixenon

-isofix  tył prawy+ lewy 

-koncówki ulter 100mm

-tempomat, 

-kierownica b7 MF

-licznik kolorowy fis

 o planach pisać nie będę, co z tego wyjdzie czas pokarze:)

 

20230112_133202[1].jpg

20221001_172028[1].jpg

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano

Wziął i kupił dwie :)  b7 widać tam z tyłu :D

Opublikowano

Body S4 i bixy na start na plus. ;)

Opublikowano

majo ludziska kasy...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czas na lampy . USA. fullled. tylko zastanawiam się zrobić czarne czy jak ori grafit:co:

20230125_151651.jpg

 

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.01.2023 o 21:38, Dev napisał(a):

majo ludziska kasy...

coś w tym jest. bo teraz dokładać cokolwiek do b6 , b7 kończy się zazwyczaj podwojeniem wartości auta:decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, Gwerty napisał(a):

czas na lampy . USA. fullled. tylko zastanawiam się zrobić czarne czy jak ori grafit:co:

20230125_151651.jpg

 

Lampy w blieku muszą być! :decayed:

Godzinę temu, Gwerty napisał(a):

coś w tym jest. bo teraz dokładać cokolwiek do b6 , b7 kończy się zazwyczaj podwojeniem wartości auta:decayed:

Mody i bieżące utrzymanie to lekko wychodzi drugie tyle. :wink:

Opublikowano

Czarne mat. moje tak wyglądały :

Screenshot_20230125_183618_Gallery.thumb.jpg.87cf52b77b7bafc922c62b6efe7e468f.jpg

Screenshot_20230125_183731_Gallery.thumb.jpg.9cdf5f13ff8b397df1198eb86bcc234f.jpg

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

Jak Kolega wyżej, czarne :)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marky2552 napisał(a):

Czarne mat. moje tak wyglądały :

Screenshot_20230125_183618_Gallery.thumb.jpg.87cf52b77b7bafc922c62b6efe7e468f.jpg

Screenshot_20230125_183731_Gallery.thumb.jpg.9cdf5f13ff8b397df1198eb86bcc234f.jpg

jak wyglądają czarne usa to wiem bo sam zrobiłem ich dziesiątki . grafitowych było mniej. i chodzi mi po glowie właśnie grafit. grill s4 też jest w graficie. 

Opublikowano

Ty jak się dotkniesz do czegoś to będzie grube auto? Jakbyś robił większe to wal mam pare fajnych patentów:wink:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Wandej napisał(a):

Ty jak się dotkniesz do czegoś to będzie grube auto? Jakbyś robił większe to wal mam pare fajnych patentów:wink:

na większe  jaja to mnie nie stać:buhaha:

Opublikowano
1 minutę temu, Gwerty napisał(a):

na większe  jaja to mnie nie stać:buhaha:

Miało być heble:doh:

Opublikowano
12 godzin temu, Gwerty napisał(a):

jak wyglądają czarne usa to wiem bo sam zrobiłem ich dziesiątki . grafitowych było mniej. i chodzi mi po glowie właśnie grafit. grill s4 też jest w graficie. 

rób w graficie :decayed:  

Opublikowano
W dniu 16.01.2023 o 17:45, K4rol81 napisał(a):

Wziął i kupił dwie :)  b7 widać tam z tyłu :D

No i to jest piękne, nie mógł się zdecydować to zaspokoił obie potrzeby :palacz:

Opublikowano

Masz jakiś link do końcówek ulter?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Adam87 napisał(a):

Masz jakiś link do końcówek ulter?

dokładnie te:

Końcówka Wydechu Tłumika N101RS Ulter Sport 100mm N101RS za 162 zł z Częstochowa - Allegro.pl - (11247655167)

 

zawsze końcówki kupowałem u nich

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano
  • Autor

wpadła lotka 8E9071640 MS DESIGN. nowa nigdy nie montowana. leżak magazynowy z 2003roku:) nawet z klejem do montażu:) a co fajne ma magnesy do przymiarki:)20230126_133230.jpg

20230126_133207.jpg

20230126_133151.jpg

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano
  • Autor

 

Enkeli  mówiła ze to się tak skończy :polew:

po b7 została mi fajna kierownica i szkoda żeby się marnowała wiec za parę złotych kupiłem 

-Moduł 8E0953549Q 
- Taśma 12 PIN - 4E0953541A, 

-Manetki z exeo.

 

20230131_173653.jpg

 

20230131_173633.jpg

jeszcze radio tylko jakie :co:

 

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano
  • Autor

czerwony fis za bardzo kojarzył sie z b5. 20230202_172000.jpg

Edytowane przez Gwerty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.