Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odsysarka czy warto?


Dominojahaś

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda rzeźbić w gównie. Kup nową miskę. Kiedyś przerabialem takie coś i cieklo, bo zrobiło się mikropęknięcie wzdłuż otworu spustowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2023 o 14:53, cysiek18 napisał(a):

Po co tyle kombinować. Poszukaj na allegro zestaw naprawczy gwintu korka miski oleju.

W zestawie masz korki i gwintownik pod rozmiar M15x1.5. Odrobina wolnego czasu i elegancko gwintujesz na większy rozmiar. Praktykowane trzy tygodnie temu bo miałem ten sam problem. 

No właśnie , po co tyle kombinować ?

Jak będzie miał dostęp do odsysarki to już więcej nie będzie go musiał odkręcać.... :decayed::hi:

Nie będzie potrzebny kanał , podnośnik albo nie będzie musiał leżeć na glebie....

Nie będzie też musiał odkręcać dolnej osłony silnika jeżeli takową posiada .....

Z praktyki - SAME PLUSY :tongue4:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zestaw w razie jakby był potrzebny bo to koszt niewielki więc niech leży na półce. Czas pokaże. Z drugiej strony nie mam jeszcze garażu ani kanału. Jedynie skrawek trawy i wszędzie kamień to na wymiane oleju  i tak jeżdże do kolegi :D w sumie  to na jakiekolwiek inne naprawy też xD  ?. Odsysarka może nie jest złym pomysłem ;)  Tylko taka fajna do 300zł. Sprawdzona przez Was :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...