Jump to content
IGNORED

A4 pozamiatane...

Recommended Posts

Taka sytuacja┬á­čĄČ

WRC.NET.PL

W mediach wrze po tym, jak pojawiły się spekulacje na temat poważnych zmian w nazwach...

• Sad 2

Eeeeh, ci─Ö┼╝ko b─Ödzie si─Ö przyzwyczai─ç.

Do tej pory nie ogarniam nowych oznaczeń silnikowych w różnych modelach marki.

• Like 1

Siedz─ů modre g┼éowy i my┼Ťl─ů co by tu zepsu─ç┬á:facepalm:

• Like 1

Ciesze się że poznałem motoryzację z przełomu lat 90/2000... 

w tych latach dostawali┼Ťmy chyba to co najlepsze. To czego do┼Ťwiadczy┼éem oraz pozytywne wspomnienia pozostan─ů na zawsze... Natomiast wsp├│┼éczesna motoryzacja hmm chyba zapomnieli┼Ťmy za co kochamy samochody i o co w tym tak naprawd─Ö chodzi....

PS zapomnieli napisa─ç co si─Ö stanie z A5...

Chro┼ämy A4ki od zapomnienia tak szybko ... odejd─ů.

A4 nadal b─Ödzie ale jedynie jako pe┼ény elektryk , swoj─ů drog─ů ciekawe kiedy b─Ödzie premiera i jakie baterie. Spalinowe i tak odejd─ů w zapomnienie szybciej ni┼╝ si─Ö niekt├│rym wydaje , jak dla mnie elektryk spoko, czekam tylko na now─ů technologi─Ö bateri.

3 godziny temu, matbruk napisał(a):

A4 nadal b─Ödzie ale jedynie jako pe┼ény elektryk , swoj─ů drog─ů ciekawe kiedy b─Ödzie premiera i jakie baterie. Spalinowe i tak odejd─ů w zapomnienie szybciej ni┼╝ si─Ö niekt├│rym wydaje , jak dla mnie elektryk spoko, czekam tylko na now─ů technologi─Ö bateri.

jak poprawi─ů zasi─Ög i czas ┼éadowania to spoko... puki co to hm hm hm... kolejna sprawa, elektryk jest o wiele mniej skomplikowany ni┼╝ spalin├│wka to jakim cudem jest od niej o wiele dro┼╝szy? I tak na koniec elektryk powinien by─ç prostszym autem ni┼╝ spalin├│wka, wi─Öc jestem ciekaw co wymy┼Ťl─ů aby serwis w kasie dla producenta si─Ö zgadza┼é...

Na koniec to i tak każdy będzie ładował elektryka agregatem na ropę :facepalm:

• Like 1

W dniu 5.05.2023 o 13:32, Elhape napisał(a):

Na koniec to i tak każdy będzie ładował elektryka agregatem na ropę :facepalm:

Raczej fotowoltaika plus magazyn energii , ┼éadowarki indukcyjne w miejscach postojowych , i tradycyjna sie─ç ┼éadowarek upchanych gdzie si─Ö tylko zmieszcz─ů, oczywi┼Ťcie najpierw musi si─Ö przetransformowa─ç ca┼é─ů sie─ç energetyczna, ale po to wlasnie maj─ů powsta─ç elektrownie atomowe.