Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie orientacyjne koszty modyfikacji


fajnygosc01

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj Gregorego o to wszystko i pierwsze pytanie czy wogóle zrobi ? a drugie za jakie pieniążki. 1.8T u niego to już chyba dinozaur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zaniepokoiłeś, bo nie za bardzo wyobrażam sobie oddanie samochodu komuś innemu. Zaraz zaczynam próby dodzwonienia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś ustalisz to proszę pochwal się jestem ciekaw czy będziesz miał takie same odczucia  po rozmowie jak ja i bez przesady. Jest kilka firm i w Polsce które vag 1.8 ogarniają w perfekcyjny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Jutro dokończę moje zmagania telefoniczne z tunerami i zdam kompleksową relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto obiecana kompleksowa relacja z moich dwudniowych przygód z tunerami, którzy według mnie najczęściej byli polecani tu na forum, oraz na racingforum:

- Gregor faktycznie nie zajmuje się już 1.8T. Powiedział, że nawet gdyby chciał zrobić dla mnie wyjątek, to nie ma już odpowiedniego osprzętu do tego silnika.

- R-Performens (tam nawet wybrałem się osobiście) po prostu nie podejmie się tego.

- CompSport w dwóch oddziałach zgodnie mówi krótkie "nie", a w trzecim, że nie zrobią tak rozległych modyfikacji.

- Unitronic może mi zaproponować jedynie chiptuning.

Teraz kompletnie nie wiem co dalej, chociaż dopiero dzisiaj pomyślałem, że tu na forum jest paru "szalonych pasjonatów" ? którzy znają się na modyfikacjach 1.8T nie gorzej, a często dużo lepiej niż firmy komercyjne i może ktoś podjąłby się zajęcia moim samochodem. Lokalizacja nie ma najmniejszego znaczenia, liczy się tylko jakość i rozsądna cena. Doradźcie co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A M4k nie podejmie się? W Kościerzynie mają ogarnięty oddział, co do franczyzobiorców już tak pochlebnych opinii nie ma.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wstrzymuję się z drążeniem tematu, ponieważ wstępnie rozmawiałem z osobą, która jeśli będzie miała możliwość, to pomoże mi ogarnąć sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...