Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy B6 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć . Proszę o poradę .

Chciałem podnieść moc stage 1 do 200 KM

Mam 1.8 turbo multitronic 163 KM BFB ale muł niesamowity .

Byłem na hamowni wyszło 120 KM

Co może być przyczyną ?

1. Zawór DV

2. Zawór N75 

3. Turbina 

4. Pompa paliwa 

5. Czy złe oprogramowanie skrzyni CVT ?

 Ci co posiadacie  100 proc sprawne A4 1.8T w multitronicu napiszcie proszę czy przy tych chociaż 163 KM serii jest chociaż jakieś odczucie wgniatania w fotel ? 

Rozwiązane przez Hugo

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Przebieg?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Przebieg?

255000

Opublikowano

Kompresje sprawdzałeś?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Kompresje sprawdzałeś?

Nie nie sprawdzałem tego. 

Opublikowano

To sprawdź, może nie ma należytej kompresji.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

To sprawdź, może nie ma należytej kompresji.

Co to może oznaczać w konsekwencji?

On jest muł. Niby jedzie ale to nie to turbo to powinien jak się depnie czuć to a tu tego nie ma . Jak mu wcisne to zanim wkręci do re obroty to buczy tak jakby efekt gazu zapchanego co prawda pompa paliwa mi wyje przy przekręcaniu zapłonu ale taki spadek mocy możliwy byłby od pompy ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Danielos Danielos napisał(a):

Co to może oznaczać w konsekwencji?

On jest muł. Niby jedzie ale to nie to turbo to powinien jak się depnie czuć to a tu tego nie ma . Jak mu wcisne to zanim wkręci do re obroty to buczy tak jakby efekt gazu zapchanego co prawda pompa paliwa mi wyje przy przekręcaniu zapłonu ale taki spadek mocy możliwy byłby od pompy ?

Płyn chłodniczy nie ma śladów oleju 

Opublikowano

Brak kompresji może być spowodowany uszkodzonymi gładziami ścian cylindrów (zużycie), uszkodzeniami pierścieni tłokowych itp.. Musisz wszystko po kolei sprawdzać i wykluczać.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Brak kompresji może być spowodowany uszkodzonymi gładziami ścian cylindrów (zużycie), uszkodzeniami pierścieni tłokowych itp.. Musisz wszystko po kolei sprawdzać i wykluczać.

Ok . Czyli najpierw kompresja 

Opublikowano

Logi zrób na początek.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.06.2023 o 20:35, pelonek1 napisał(a):

Logi zrób na początek.

A kto mi zrobi takie logi ? Obojętnie jaki tuner ?

Opublikowano

Tak.

 

Filtr paliwa kiedy ostatnio był wymieniany? To samo świece. Jaki jest pobór oleju?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Langista napisał(a):

Tak.

 

Filtr paliwa kiedy ostatnio był wymieniany? To samo świece. Jaki jest pobór oleju?

Był wymieniany filtr paliwa 2 miesiące temu na oryginał . Świece tydzień temu . Oleju zdaje się nie bierze jak sprawdzałem . 

Pompa paliwa wyje coraz bardziej przed odpaleniem na przekręconym zaplonie

Opublikowano

Czyli pierwsze co, to logi, na nich wyjdzie czas wtrysków, jak będzie za długi to znaczy, że mało paliwa dostają i pompa do wymiany.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Langista napisał(a):

Czyli pierwsze co, to logi, na nich wyjdzie czas wtrysków, jak będzie za długi to znaczy, że mało paliwa dostają i pompa do wymiany.

No ok a czy pompa ma aż takie znaczenie ? 

Nie daje ciśnienia odpowiedniego o to chodzi czy o wydajność pompy ?

Jak mu wdepne pedał gazu gwałtownie to buczy jakby go coś odcinało np. brak paliwa

 

Opublikowano

Jak ma jechać, jak paliwa nie ma? Zrób te logi bo dalej to już tylko wróżenie z fusów 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Rozwiązanie

Problemem była z pompa paliwa 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.