Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie haka w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra , ale skąd wziąć coś żeby pasowało ?

Opublikowano

Jaki hak zamontowałeś? elektrycznie rozkładany z przyciskiem czy wpinany?

Opublikowano

No ale teraz gdzie znaleźć instrukcje żeby pasowała do tego auta , wiesz ?

Opublikowano

Jaki hak?

Opublikowano

Wypinamy ręcznie 

Opublikowano

Nie wiem czy gdzieś w sieci instrukcję znajdziesz. Wszyscy chętni w sieci czy na fb na grupie "pomagacze" zapraszają zawsze do siebie na płatną usługę.

 

Rzucę później okiem na Twoje sterowniki i kodowania i napiszę co możesz zmienić.

Opublikowano

Jakbyś mógł to byłoby super , jak nie to coś będę powoli kombinował . Zrzuciłem sobie oryginalne kodowanie przed instalacją dla bezpieczeństwa 

Opublikowano
2 minut temu, robson760 napisał(a):

Zrzuciłem sobie oryginalne kodowanie przed instalacją dla bezpieczeństwa 

Bardzo dobrze. Większość osób tego nie robi i później jest problem dojść do ładu.

Opublikowano

Jakbyś tak pomógł żeby wszytko działało to blikiem 100 bym podrzucił za pomoc 

Opublikowano

Sterownik 01: Silnik

-> długie kodowanie -> w bajcie 5 zaznaczyć bit 4

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
32 minut temu, robson760 napisał(a):

Jakbyś tak pomógł żeby wszytko działało to blikiem 100 bym podrzucił za pomoc 

Nie musisz, dziękuję. Gdybym chciał za to piniędzy to bym napisał:hi:

 

Dobrze widzę, że masz lampy LED  bez matrix? ((tylko tak z ciekawości pytam, nie ma to nic wspólnego z kodowaniem haka).

Opublikowano

Tak full LED bez matrix

Opublikowano

Dzięki , spróbuję to dziś wkodować. Dam znać jak poszło 

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Sterownik 01: Silnik

-> długie kodowanie -> w bajcie 5 zaznaczyć bit 4


Sterownik 03: ABS->długie kodowanie ->

w bajcie 8 zaznaczyć 6
w bajcie 23 zaznaczyć bit 1

 

 

Sterownik 09: BCM1-> długie kodowanie ->

w bajcie 13 odzaznaczyć bit 4 (gdyż tutaj zaznaczamy tylko ori składany hak)

w bajcie 36 zaznaczyć bit 4 (stały lub odpinany hak)
 

Sterownik 13: Radar -> długie kodowanie->

masz już w bajcie 3 zaznaczony bit 3

 

Sterownik 17: Zegary->. długie kodowanie->

masz już w bajcie 14 zaznaczony bit 5

 

Sterownik 46: BCM2-> długie kodowanie->

masz już w bajcie 14 zaznaczony bit 6

 

Sterownik 6C: Tylną kamerą ->długie kodowanie ->

w bajcie 4 zaznaczyć Bit 0

 

Sterownik 6D: Tylną klapa-> długie kodowanie->

masz już w bajcie 1 zaznaczony Bit 7

 

Sterownik A5: Kamerą na przedniej szybie ->długie kodowanie ->

masz już w bajcie 11 zaznaczony bit 0

 

Sterownik 69: sterownik haka -> długie kodowanie ->

w bajcie 1 zaznaczyć bit 4

 

 

 

 

W tym 03 ABS to tka jak widzisz w załączeniu nie mogę wkodować 8/6

Opublikowano

Załączniki

IMG_20231210_134510.jpg

IMG_20231210_134758.jpg

Opublikowano

I jeszcze w 69 też nie mam czegoś takiego do wkodowanie . Zlacznik

IMG_20231210_135814.jpg

Opublikowano

 Zmień kodowanie w 03.

 

 

 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Ok ,lecę do garażu to przetestować 

Opublikowano

W tym od ABS to nie chce mi przyjąć 51

17022162095076714392947662185936.jpg

Opublikowano

Hmm... a w 23 Bajcie zmieniłeś?

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.