Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie haka w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie super mi to nie potrzebne jest , ale spokoju mi to nie daje . Będę miał trochę czasu to podziałami sam . Jak się nie  da rady to zawsze jakiegoś magika zobaczymy czy zrobi ?

Opublikowano
3 minut temu, robson760 napisał(a):

To powiem dziwna sprawa , bo to auto ma trochę tych asystentów , kamer przód, radary , to jest pod to kodowanie ?

Mam u siebie wszystkie możliwe wersje wyposażenia i asystentów, włącznie z aktywnym zawieszeniem, aktywnym układem kierowniczym, ACC, Audi Side Assist itd. itp.. i właśnie takie mam kodowania fabrycznie, na podstawie których wielokrotnie udanie  kodowałem haki w innych B9.

Opublikowano

Dzięki za pomoc , to tym bardziej dziwna sprawa . Dam kiedyś znać jak rozwiązałem problem . Nie obiecuję że jeszcze Ciebie nie poproszę o pomoc . 

Opublikowano

Wiesz gdzie mnie szukać:wink: powodzenia:hi:

Opublikowano

Spróbuj może jeszcze jednej opcji.

 

Sterownik 09: BCM1-> długie kodowanie ->w bajcie 36 odznacz bit 4.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

To jeszcze myślę co to jest " Vehicles from (MJ 2017...... " W module 09. To co ostatnio napisałeś toż robiłem , poprawiło się że okazuje przyczepę na wyświetlaczu ( ale to już kiedyś tak było )

17023284814355881309625415924924.jpg

Opublikowano

To ostatnie co napisałem jest w sumie do oryginalnego składanego haka.

Nie wiem co mieli na myśli w tej instrukcji, ale login 31347 jest do sterowników BCM1 z platformy MQB (Golf 7, Passat B8 itp.) a nie do MLBevo (A4 B9).

Opublikowano

Mam jeszcze miary na takiego gościa z tej firmy od modułu , ale wątpię żeby w takim złożonym kodowaniu coś pomógł, jednak zadzwonię do niego 

Opublikowano

Spróbuj w 69 zmienić kodowanie na

0110000202000000

i daj znać.

 

 

Opublikowano

Jutro wieczorem sprawdzę , ale na 99% takie jest ustawione .

Opublikowano
18 minut temu, turzol napisał(a):

Spróbuj w 69 zmienić kodowanie na

0110000202000000

i daj znać.

 

 

Ma już takie.Poałem mu wcześniej. Chyba, że nie zmienił :decayed:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Mam takie kodowanie w 69

Opublikowano

Parametr sterownika AHK masz wgrany więc to dziwne, że są braki w komunikacji z nim na całej bramce CAN. Sueruje błąd w podłączeniu CANów albo jednak gdzieś przeoczone kodowanie.

Dokładałem niedawno hak w B9 i użyłem poniższego kodowania, ruszył od strzała.

 

 

 

 

Opublikowano

To kodowanie pochodzi między innymi także ode mnie. Ja z chłopakami edytujemy tę stronę:wink:  Także już je koledze wcześniej podałem:hi:

Opublikowano
42 minut temu, turzol napisał(a):

Parametr sterownika AHK masz wgrany więc to dziwne, że są braki w komunikacji z nim na całej bramce CAN. Sueruje błąd w podłączeniu CANów albo jednak gdzieś przeoczone kodowanie.

Dokładałem niedawno hak w B9 i użyłem poniższego kodowania, ruszył od strzała.

 

 

 

 

Błąd w podłączeniu can raczej odpada bo to sprawdzałem wczoraj i tak naprawdę wszystko działało do chwili wciśnięcia pedału hamulca ( tzn światło działa, ale wyskakuje błąd ) . Pewnie jest jakiś błąd w kodowaniu , tylko gdzie ??

Opublikowano

@Muskel1 będę miał zapewne kilka pytań.

 

 

Edytowane przez fafiks

Opublikowano

Zapytaj w odpowiednich działach, jak będę wiedział, to chętnie pomogę:wink:

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Zapytaj w odpowiednich działach, jak będę wiedział, to chętnie pomogę:wink:

Kodowanie haka całe przeszło które mi podałeś .

 

mam jakiś błąd w 09 błąd 65568. Zawaliłem że nie przeskanowałem go przed instalacją wiązki z modułem .

 

p.s ta dioda na włączniku haka powinna się świecić/mrugać w określonych sytuacjach ?

 

edit: to chyba to :

 

 

 

Edytowane przez fafiks

Opublikowano

Wykonaj pełny auto-scan i go wrzuć. Dioda świeci się cały czas na złożonym lub rozłożonym haku. W momencie aktywowania przycisku miga.

https://youtu.be/faYI0B1Yggs?si=_etGYfbvjDU7HZhc

Opublikowano

Zrobiłeś gdzieś zwarcie i bezpiecznik spaliło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.