Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie haka w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
35 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Przywróć najpierw pierwotne kodowania, sprzed jakichkolwiek zmian wykonanych przez Ciebie. Jak to zrobisz, dopiero wrzuć pełny auto-scan,  to Ci powiem co zrobić. Z tym co teraz zrobiłeś nie tykam się.

 

Kodowanie przywrócone.Log-CBAG200-WAUZZZF57JA046132-90958km-56518mi-bbefore-coding.txt

Opublikowano

Sterownik ACC (13):
D477FFFBDEFFEC0A949B83BE

 

Po dokonaniu wszystkich kodowań, rozłączasz się z autem, zaryglowujesz auto pilotem na 15 min (odczekanie uśpienia sterowników), następnie sprawdzasz czy wszystko działa.

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Dziękuję za pomoc w kodowaniu. Dla pewności jeszcze dopytam:

 

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Sterownik BCM1 (09):
07501343E17B00CD0515F70818BD84F9130B3108000000000000000060001A010A4501AB02B709

 

09.png.83f952da76220f95be12bec885a8ecd7.png

 

Czy bit 4 / bajt 36 nie powinien być zaznaczony?

 

 

 

 

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Sterownik kamera do asystentów (A5):
0404090300000401022023A7A50100FCB0F0C0208020

 

A5.png.1537a5932d85dadbdc1626cb7fffd16a.png

 

Czy bit 6 / bajt 12 (PLA) ma być odznaczony?

 

 

Opublikowano
14 minut temu, zertaul napisał(a):

Czy bit 4 / bajt 36 nie powinien być zaznaczony?

Nie.

15 minut temu, zertaul napisał(a):

Czy bit 6 / bajt 12 (PLA) ma być odznaczony?

Ma być zaznaczony. Nie wiem dlaczego go odznaczyłeś. Ja przejąłem Twoje bazowe kodowanie i mnieniłem tylko bity odpowiedzialne za hak.

 

Opublikowano
13 minut temu, Muskel1 napisał(a):
31 minut temu, zertaul napisał(a):

Czy bit 4 / bajt 36 nie powinien być zaznaczony?

Nie.

 

wiki.png.433a661e5289b47d508284c3e4c1764f.png

 

Błąd na wiki VCDS, czy coś źle zrozumiałem? Mam hak elektryczny.

 

 

Opublikowano

Kolego podłem Ci kodowanie. Nie wiem po co kombinujesz? Gdyby było to konieczne, to bym Ci to napisał.:facepalm:

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Kolego podłem Ci kodowanie. Nie wiem po co kombinujesz? Gdyby było to konieczne, to bym Ci to napisał.:facepalm:

 

Jesteśmy tylko ludźmi. Popełniamy błędy. Mogłeś się pomylić / czegoś nie zauważyć.

Z ciekawości zapytam: do czego służy ta opcja i czy na wiki jest błędny opis kodowania?

 

Opublikowano

Do innego haka.

Opublikowano

Hak zakodowany. Błędów w sterownikach nie ma. Przycisk zwalnia blokadę haka. Fizycznie jeszcze nie miałem okazji przetestować, ale wydaje się, że wszystko jest OK.

 

vcds.thumb.png.dbdbffbb7c31de81416a3ad0a8b84469.png

 

Log-CBAG200-WAUZZZF57JA046132-90958km-56518mi-final-ahk.txt

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i wyjaśnienia.

Opublikowano

Byłbyś chyba pierwszym, u którego te kodowania by nie działały, a było przed Tobą dużo, dużo osób:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Log-FDSHHH-WAUZZZF48HA074474-251209km.txtLog-POPOPO-WAUZZZF48HA074474-251238km.txt

 

Witam, chciałem zapytać o kodowanie haka, wszystko jest już za montowane natomiast jezeli chodzi o kodowanie mam problem z wejsciem do modulu komfortu 46 nie mam takiej możliwości, dodatkowo w gatwey 19 nie wiem gdzie moge odnaleźć wejscie przyczepy aby ja zakodwoać. wrzucam pełne autoscany pierwszy z przed oczywisci juz z podlączonym hakiemi z bledami ale (dzialajacymi głoścnikami )oraz drugi po programowaniu, w tym momencie przestalo dziłac nagłośnienie nie wiem czy to wina kodowani czy jakiejś przerwy w głośniku ale to raczej powodowało by nie granie jednego z głośników a nie całego zestawu. 

@Muskel1 przeczytałem cale temat, widziałem ze pomogłeś wielu osobom dlatego  oznaczam 

Opublikowano

Tym klonem nic nie zdziałasz. Zainwestuj w oryginalny VCDS.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam kolego Muskel1 zamontowany mam hak. Mógłbyś podać kodowania by zakodować wszystko. Co potrzebujesz auto scan??

Opublikowano

Wrzuć proszę pełny auto-scan jako załącznik.

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć proszę pełny auto-scan jako załącznik.

 

Log-WAUZZZF44HA051953-256645km-hak.txt

Opublikowano

Nie zakodujesz tym klonem.

Opublikowano

Poza tym, jaki hak został zamontowany? oryginalny składany? wraz z oryginalnym sterownikiem i wiązka haka?

Opublikowano
8 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie zakodujesz tym klonem.

To mam jeszcze jeden 

 

6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Poza tym, jaki hak został zamontowany? oryginalny składany? wraz z oryginalnym sterownikiem i wiązka haka?

Oryginalny składany, ori moduł i wiązka nowa 

Opublikowano

Podłączyłeś już wszystko? raczej nie, bo Gateway nie wykrył jeszcze dodatkowego sterownika.

Opublikowano
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Podłączyłeś już wszystko? raczej nie, bo Gateway nie wykrył jeszcze dodatkowego sterownika.

Nie podłączyłem, ale mam wszystko na szykowane by podłączyć 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.