Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana samego poszycia w boczku’


AikumaN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy da się wymienić samo poszycie boczka? Mam jeden boczek materiałowy i drugi ze skory, chciałbym zamienić sam materiał z powodu, iż skórzany boczek jest połamany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiedzy, jak skonstruowana jest tapicerka/"boczek" drzwi w A4 B7, ale mniemam, że na podobnej zasadzie, jak A6 C6, gdzie składa się z części do siebie mocowanych na zasadzie zgrzewów, "nitów" plastikowych. I wiem, że w przypadku A6 wymiana całego elementu powleczonego materiałem, czy skórą jest możliwa do wykonania. Przyjrzyj się konstrukcji tapicerki  drzwi w swojej A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomnik napisał(a):

Nie mam wiedzy, jak skonstruowana jest tapicerka/"boczek" drzwi w A4 B7, ale mniemam, że na podobnej zasadzie, jak A6 C6, gdzie składa się z części do siebie mocowanych na zasadzie zgrzewów, "nitów" plastikowych. I wiem, że w przypadku A6 wymiana całego elementu powleczonego materiałem, czy skórą jest możliwa do wykonania. Przyjrzyj się konstrukcji tapicerki  drzwi w swojej A4.

Generalnie to wyglada to tak, nawet jeśli jest to na zasadzie zgrzewów to jak się za to zabrać, żeby nie zepsuć?

F67A55EB-70EE-4F93-932B-C552F11F83E1.jpeg

FF77715E-EC78-4EA3-9D0D-5C2F651AAF1E.jpeg

F5669047-992B-4F11-92B6-D9BF5857F9A5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyczaić jak te zgrzewy idą i je rozłączyć. Ja takie coś robiłem dremelem (czy tam jakimś innym frezem) w boczku A4 B8 ale tam było bez problemu widać co "obciąć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...