[B6 AVF] Nowa turbo do AVF - obecnie 131KM docelowo 170KM

trzeciaq

Znalazlem takie cuda na allegro

i nie wiem czy warto to kupic, bo duzo jest ludzi co wypucuja przechodzone turba i popychaja jako nowe.

Ze zdjęc wyglada ze wporzadku, co myslicie ??

a po co chcesz kupować ? Twoja się popsuła ? Do mocy jaką chcesz uzyskać Twoja wystarczy

Turbiny się kupuje ze sprawdzonego źródła, to takie nie jest :

powoli zaczyna sie juz chyba konczyc, ma najechane 196tys. i zaczyna lekko swistac przy dodawania gazu, tak jakby cos zasysalo powietrze

ale wczesniej chyba tego nie bylo i dodatkowo slychac takie lekkie skrzypniecie przy gaszeniu silnika

Ze zdjęc wyglada ze wporzadku, co myslicie ??

jeden z kolegów na forum(chyba Dudi75) kupił BRD od tego goscia po zamontowaniu okazało się ze turbo to wypucowany szmelc plujący olejem....nie polecam

Ze zdjęc wyglada ze wporzadku, co myslicie ??

Zgadza sie ja u niego kupilem i niestety okazala sie niesprawna :wallbash: a miala byc nowa :gwizdanie: Ale juz kupilem druga od kolegi klubowego jaro4444 i mam nadzieje ze ta bedzie ok :good:

Ze zdjęc wyglada ze wporzadku, co myslicie ??

ja też kupiłem BRD od jaro jakby coś było nie tak to razem odnajdziemy kolegę jaro4444 :tongue4:

Ze zdjęc wyglada ze wporzadku, co myslicie ??

O czymś nie wiemy w E-g :mysli:

ja mam juz wsadzona od jaro4444 i jest wszystko ok 18 korekta programu zobaczymy co wyjdzie

wlasnie widzialem tez na allegro ze jaro4444 sprzedaje ale regenerowane a nie nowe, jak juz wydawac 2 kola na nowke, dajcie znac jak sie sprawuja

Ja kupilem uzywana nie regenerowana ,ale wyglada przyzwoicie bylem po nia u kolegi jaro4444 i dostalem na nie 3 miesieczna gwarancje . Zreszta kolega wyglada na spoko kolesia wiec nie mamy sie co obawiac :good:

Też mam turbinke od Irka na razie czeka na ic. I jaro4444 .... oby więcej takich w klubie.

Kolego nie siej wrogiej propagandy. Miałem turbiny BRD (i mam nadal jedną) ale fabrycznie nowe.

Jedyną używaną turbinę jaką miałem do odstąpienia, sprzedałem koledze Dudi75 i nie była ona nigdzie ogłaszana, bo zanim doszła do mnie to Dudi ją zaklepał w miejse złoma jaki mu się trafił od kogoś innego. Turbina była używana, ale dałem na nią Dudiemu 3 miesięczną gwarację, bo taką dostaję na piśmie od zakładu, z którego pochodziła suszarka. Poza tym zobacz jaką moc ma niej właśnie teraz Dudi :cool1:

Co do ogłoszenia na Allegro to wystawił je kolega Silver Leon, a ja tylko grzecznościowo umieściłem ogłoszenie na forum A4 (z linkiem do Allegro), bo ręczyłem za kolegę Jacka i on sam nie mógł umieścić tu ogłoszenia.

Te nowe BRD, które miałem nie były ogłaszane na Allegro bo natychmiast rozeszły się tu na forum.

Turbinki od Irka są NOWE.

Poza tym nie widziałem żebyś ogłaszał je na allegro ?

Kolega musi mylić Cie z kimś innym.

dokładnie tak jak piszesz ja tez taką nabyłem od kolegi jaro4444.