Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przesiadka z A4 B6 AVF quattro na A4 B9 allroad


sikorakrz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kolego Muskel1 za link.

Przy konfiguracji nowego auta , różnica 4 tys zł ,  miedzy podstawa a matrix jak na A6 to mała kwota ,  tym bardziej dziwne że na rynku używanych są auta z podstawowymi ledami 

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Światła są ważnym elementem (przynajmniej dla mnie) i jeżeli mam wybierać, to wybór padnie na najwyższą i najbardziej zaawansowaną wersję lamp. Jak będę zmieniał auto, to będą to z pewnością HD Matrix (jeżeli wybór padnie na A6), lub HD Matrix z laserem (jeżeli wybór padnie na A7).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żaden, z kryteriów nie ma Matrix.

Tu lista do 100tys km i na fakture vat:

WWW.OTOMOTO.PL

Samochody Osobowe Audi A6 - Przeglądaj oferty nowych i używanych pojazdów na sprzedaż w Otomoto.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Link coś nie działa.

Pewnie nie można udostępniać filtrowania.

Generalnie:

Prod. Od 2019

Przebieg: do 100tys

Kwota do 170tys

Napęd: 4x4

Finansowanie: faktura VAT23%

 

Tylko 6 w polsce z A6 spełniają te kryteria.

Edytowane przez sikorakrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sikorakrz napisał(a):

Prod. Od 2199

No jak taki rok produkcji to nie dziwne, że nie udostępniają filtrowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, pelonek1 napisał(a):

No jak taki rok produkcji to nie dziwne, że nie udostępniają filtrowania :wink:

Bmw 3 auta a Arteonow 10 aż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już Arteon to fajnie gdyby miał Dynamic Light Assist oraz Active Lighting System. Mam w Golfie 7.5. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze Q3 mi wpadł w rece. Nie przepadam za Suvami ale żona byłaby przeszcześliwa:

WWW.OTOMOTO.PL

OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca nieco mniej w środku niż w B9 ale za to dość dobrze wyposażona. Nawet Matrixy ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Miejsca nieco mniej w środku niż w B9 ale za to dość dobrze wyposażona. Nawet Matrixy ma.

No właśnie nie wiem o co chodzi bo tez myślałem, ze jest mniejszy. Ogladalem w jednym z salonow i siedzialem w srodku. Z przudu i z tylu jest wiecej komfortu niz w B9. Aż muszę sprawdzić szerokosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q3 jest mniej miejsca z tyłu niż w b9 , kilka razy patrzyłem w salonie i za każdym razem miałem to samo odczucie , jak SUV to celuj w Q5 . Z Q3 ja osobiście mam jeszcze takie odczucia że środek jest wykonany z trochę słabszych materiałów , jakby to określić tak mniej szlachetnie niż a4/Q5 ,  z zewnątrz bardzo mi się podoba.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matbruk napisał(a):

W Q3 jest mniej miejsca z tyłu niż w b9 , kilka razy patrzyłem w salonie i za każdym razem miałem to samo odczucie , jak SUV to celuj w Q5 . Z Q3 ja osobiście mam jeszcze takie odczucia że środek jest wykonany z trochę słabszych materiałów , jakby to określić tak mniej szlachetnie niż a4/Q5 ,  z zewnątrz bardzo mi się podoba.

Z Q5 będę poza budżetem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minut temu, sikorakrz napisał(a):

Z Q5 będę poza budżetem. 

Rozumiem jeśli chodzi o Q3 to wszystko zależy jak duża masz rodzinę, jeśli są dzieci to w jakim wieku itd , ja mam dwójkę dzieci w wieku 3 i 7lat , czyli dwa foteliki z tyłu i w a4 sedan mieścimy się bez większych utrudnień. Bo z przodu będzie podobnie , nie odczujesz większej różnicy ani pasażer/pasażerka z przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matbruk napisał(a):

Rozumiem jeśli chodzi o Q3 to wszystko zależy jak duża masz rodzinę, jeśli są dzieci to w jakim wieku itd , ja mam dwójkę dzieci w wieku 3 i 7lat , czyli dwa foteliki z tyłu i w a4 sedan mieścimy się bez większych utrudnień. Bo z przodu będzie podobnie , nie odczujesz większej różnicy ani pasażer/pasażerka z przodu. 

2+2, dzieci 11 i 14, bez problemu ilosc miejsca w Q3. Ja jestem mega pozytywnie zaskoczony. Nie mniej nie lubie suv i chyba wole takiego Arteona. Musze sie tez przejechac Q3 aby ocenic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sikorakrz napisał(a):

2+2, dzieci 11 i 14, bez problemu ilosc miejsca w Q3. Ja jestem mega pozytywnie zaskoczony. Nie mniej nie lubie suv i chyba wole takiego Arteona. Musze sie tez przejechac Q3 aby ocenic.

Czyli już bez fotelików , tym bardziej powinno być swobodniej , tak jak piszesz najlepiej zrobić jazdę próbną i samemu się przekonać jakie się ma odczucia. A jeśli SUV i rozważasz WV to może Tiguan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...