Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi po wymianie filtrów LPG i regulacji w 1.8T AWT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gaz do regulacji. Jest bardzo ubogo.

Opublikowano

Dziękuje. Jakoś Mnie to nie dziwi? Reszta ok? 

Przepraszam też za bałagan, zauważyłem że logi oddawałem z laptopa na innym koncie. A teraz na telefonie odpisuje z innego?

Edytowane przez KubaS1988

Opublikowano
6 minut temu, KubaS1988 napisał(a):

Jakoś Mnie to nie dziwi?

To czemu nic z tym nie zrobisz? ?

 

7 minut temu, KubaS1988 napisał(a):

Reszta ok? 

Turbo ospale wstaje, a tak to ok.

Opublikowano
13 minut temu, przem8 napisał(a):

To czemu nic z tym nie zrobisz? ?

Jutro jade niech poprawia ustawienia. A jak nie to moja ostatnia wizyta u Nich. Po ponownej regulacji wystarczy jak zrobię logi dynamiczne 002-033 na PB I LPG? 

Opublikowano
20 minut temu, KubaS1988 napisał(a):

Jutro jade niech poprawia ustawienia.

Powodzenia :P

21 minut temu, KubaS1988 napisał(a):

Po ponownej regulacji wystarczy jak zrobię logi dynamiczne 002-033 na PB I LPG? 

Po co na pb? Żeby sprawdzić ustawienie lpg to nie wystarczy krotki log do odcinki, tylko z kilkudziesięciu km z przeróżnych obciążeń.

Opublikowano
19 godzin temu, przem8 napisał(a):
19 godzin temu, KubaS1988 napisał(a):

Jutro jade niech poprawia ustawienia.

Powodzenia :P

To patrz teraz...

002-033

Miał byś ochotę Mi to wyregulować?

Opublikowano

Teraz jest zalany. Jak oni to regulują mi wytłumacz?

13 minut temu, KubaS1988 napisał(a):

Miał byś ochotę Mi to wyregulować?

Zapraszam.

Opublikowano
13 godzin temu, przem8 napisał(a):

Teraz jest zalany. Jak oni to regulują mi wytłumacz?

W warsztacie bez żadnej jazdy po drodze. 

 

13 godzin temu, przem8 napisał(a):

Zapraszam.

Spróbuje się odezwać bliżej weekendu. Póki co jeszcze ich odwiedzę, bo pojawił się następny objaw. Auto gaśnie przy przełączaniu na gaz gdy silnik jest zimny. 

Opublikowano
Godzinę temu, KubaS1988 napisał(a):

warsztacie bez żadnej jazdy po drodze. 

Brawo dla nich. To ten autoryzowany serwis staga w Dęblinie?

Godzinę temu, KubaS1988 napisał(a):

Auto gaśnie przy przełączaniu na gaz gdy silnik jest zimny. 

Może jest tak zalany, że gazu nie przepala :P

Opublikowano
6 godzin temu, przem8 napisał(a):

To ten autoryzowany serwis staga w Dęblinie?

Ryki ul. Lubelska

Opublikowano

Prawdziwi fachowcy jak widać ? Szkoda było tylko twojego czasu i pieniędzy.

Opublikowano
2 godziny temu, przem8 napisał(a):

Prawdziwi fachowcy jak widać ? Szkoda było tylko twojego czasu i pieniędzy.

Co się czepiasz. Miał ubogo, pojechał na reklamację to ma teraz bogato. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 7.02.2024 o 04:53, KubaS1988 napisał(a):

Póki co jeszcze ich odwiedzę, bo pojawił się następny objaw. Auto gaśnie przy przełączaniu na gaz gdy silnik jest zimny.

Auto odebrane. Podobno zostały wyczyszczone wtryskiwacze, według warsztatu to one powodowały że auto gaśnie. Ale jakoś Mnie to nie przekonuje ponieważ dalej pod obciążeniem podczas zmiany paliwa występują szarpnięcia. Jutro start na zimno wszystko zweryfikuje. Dodatkowo korekty z każdą wizytą coraz gorsze. Dwa logi zrobione dzisiaj 

032

002-033 LPG

Opublikowano

no teraz to Ci poprawili/wyczyścili ? ah te fachmany

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano

Pierwszy kontakt z programem STAGA. Coś można z tego wywnioskować?

Bez tytułu.png

Bez tytułu 1.png

Opublikowano

Tyle, że ktoś nie miał pojęcia o regulacji lpg.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.