Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8,5 CPMB] Daily szary sedan 2.0TFSI Quattro USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mikołaj już był, czekam tylko na resztę puzzli ?
 

IMG_6611.thumb.jpg.9df360187ae68b164cfc457ed15f315b.jpg

Opublikowano

Pięknie ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

108k km na blacie, tym samym wymiana oleju (Ravenol VST 5w40) + prewencyjnie wpadła nowa odma (ori ASO 06H103495AK) i świece (NGK 1675). Od poprzedniej wymiany oleju konsumpcja na zawrotnym poziomie 200ml ✌️ 

IMG_6872.thumb.jpg.a674bbfe98388be59797401173aee5c8.jpg

 

Stan starych świec:

 

IMG_6871.thumb.jpg.e5238d73a1aa73a0d3e3bcb408609899.jpg

 

No i przy okazji dodatnich temperatur doczekała się w końcu ręcznego mycia. Nie mogę doczekać sie wiosny, by w końcu zdjąć te szpetne zimówki ?

 

IMG_6768.thumb.jpg.ddb16f792acb81c9b17d81fbf5e3cfe9.jpgIMG_6770.thumb.jpg.b641b0ae44e9d085e89e1d5db802382c.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jest i coś na co czekałem od dłuższego czasu - Obszyta, ścięta, zmodyfikowana kiera + gałka biegów. Kierownica jest robiona na wzór ORI ściętej, boki w skórze perforowanej, dodane bicepsy górne i wąsy. Do tego wleciały łopatki RS4, dechroming i obszywana poducha. Do kompletu gałka w skórze perforowanej. Dekory aktualnie kompletnie nie pasują, ale jak tylko uda mi się znaleźć jakieś ciekawe z chromowaną wstawką to wlecą w piano black ?

 

IMG_6890.thumb.jpg.d25b71c91a883b1b3e4ba7792ce20669.jpgIMG_6891.thumb.jpg.f308eedf0984fabf39e31b4a0b2617d9.jpgIMG_6892.thumb.jpg.a946acf1bb626b56ccbc6ca703f299de.jpg

Opublikowano

Nie no, takie fanty cieszą oko i kierownika zapewnie ? jest naprawde przyjemnie!!!

Opublikowano

Prawidłowe oznaczenie tej skrzyni to: 8HP55A

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Dev napisał(a):

Prawidłowe oznaczenie tej skrzyni to: 8HP55A

A widzisz, nawet nie wiedziałem. Dzięki!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety szare plastiki nie pasowały mi kompletnie do kierownicy i ogólnej wizji, więc kompletuję zestaw Piano. Na pierwszy ogień poleciał dekor liczników, nie mogłem znaleźć sztuki która by mnie zadowoliła więc znajomy go dla mnie polakierował. Cały czas szukam dekorów drzwi, tunelu i deski z emblematem QUATTRO, wiec jeśli ktoś ma na stanie to chętnie przyjmę ✌️ 
IMG_7313.thumb.jpg.6200ac03362c612a40f962427a6c4911.jpgIMG_7315.thumb.jpg.4ce268252788392a4d5bba7a0ee613b2.jpg

Opublikowano

Mam karbon

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Dev napisał(a):

Mam karbon


Dzięki, ale chyba nie w moim guście, wolę piano

Opublikowano

Orientujesz się może jaki jest koszt polakierowania np. drewnianych w piano? 

Opublikowano
19 godzin temu, fabian04 napisał(a):


Dzięki, ale chyba nie w moim guście, wolę piano

 

prosze Cię... wyglada to jak wnetrze cyganskiej karocy

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Dev napisał(a):

 

prosze Cię... wyglada to jak wnetrze cyganskiej karocy

A dla mnie znowu karbon wygląda strasznie nieudolnie :D Gust jak uj, dla mnie piano top

Opublikowano

Nie u... co  ?

:polew:

 

 

Ale dzięki Twojemu postowi sprzedałem je od ręki  :decayed:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Dev napisał(a):

Nie u... co  ?

:polew:

 

 

Ale dzięki Twojemu postowi sprzedałem je od ręki  :decayed:

No i gitara, wilk syty owca cała ?

Opublikowano
  • Autor

Pogoda pozwoliła, więc coś co planowałem zrobić już w poprzednim samochodzie, ale skończyło się na planach. Wygłuszenie (póki co) drzwi z tyłu matami od BitMat. Użyłem do tego: Mata butylowa Bitmat AB-25 2,5 mm, pianka kauczukowa Bitmat K6s 6 mm, pianka gumowa Bitmat C6s 6 mm 100×100 cm. Przy okazji wymieniłem głośniki (lewy tylny midbass przestał działać) na zestaw Audio System M165EVO2. 

Na ten moment efekt jest zadowalający,  ale z opinią wstrzymam się do momentu wygłuszenia drzwi z przodu i zamontowania tam nowych głośników. 

Tak - Estetyka pozostawia wiele do życzenia, ale starałem się jak mogłem ?

IMG_7374.thumb.jpg.57cb22f988589a63feb2a03eb8a14abb.jpgIMG_7375.thumb.jpg.627b1c334c98bf6682cc7d2f9cae4fc0.jpgIMG_7376.thumb.jpg.2e478e1c0c058bf7f6248c23f8431e85.jpgIMG_7402.thumb.jpg.4514763e1fbd1d45a38b6ce177f736f3.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierdoły, ale żeby nie było nudno w temacie:

-Samochód "zajączkował" przy jeździe w korku, czasem szarpał przy redukcji i dynamicznym ruszaniu. Obie poduchy silnika wymienione na Lemforder (dla potomnych - W przypadku 2.0tfsi CPMB numery poduszek to: 34743 01/LMI + 34740 01/LMI, obie mają wtyczkę). Poduchy seryjne wyglądały bardzo zdrowo, błędu nie było a po wymianie auto jak nowe, wszystkie objawy zniknęły. Przy następnej wymianie oleju wleci jeszcze świeża poducha skrzyni.

 

image.thumb.png.c490216f3346cc2d187e564a521c5352.png

 

-Wyregulowane drzwi kierowcy, mocno szumiało - Już nie szumi ?

-Czyszczenie nadkoli, przy okazji nałożona ceramika na zaciski, żeby prezentowało się na letnich

 

image.thumb.png.77eab600c67662d569cc075345bcfc65.png

 

-Najważniejsza MODYFIKACJA roku 2025 - Nowy "pasek" do korka paliwa z Aliexpress ?

 

image.thumb.png.e69e33ce6951f73455f3263425506101.png

 

No i pamiątkowe zdjęcie na tych obrzydliwych zimówkach po ręcznym myciu:

 

image.thumb.png.45376d01b20848cb8e08705612c2c5f8.png

Opublikowano

masz link do tego paska korka ?

Opublikowano

Haha ten pasek też kupiłem ?

 

20241230_145950.thumb.jpg.dc8855097e35b5aabff377889671605f.jpg

 

A tutaj link.

 

https://a.aliexpress.com/_EIOBx8C

Edytowane przez Gorczyk

Opublikowano
  • Autor

Ten od @Gorczyk nawet ładniejszy, bo ma fakturę taką jak korek ? 

No i w końcu letnie 19" założone ?

 

image.thumb.png.f93af57d93bb32b2ddeee9c8ec376044.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.