Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T3 Competition 2.0T Q Akebono 375/330 RS"20" Gwint ST

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 13.06.2025 o 06:57, BartoszSoldier napisał(a):

Aj aj, udaj głupiego i na kobietę zwal 🤣

Ja zawsze tak robię :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Rob@k napisał(a):

Teraz to wygląda dobrze. :oklasky:

 

Dziękuje, zdjęcia nie oddają w pełni, na żywo jest miazga 😉

Ogólnie miało być wyżej, ale skoro nigdzie nie haczę i przelatuję przez spowalniacze elegancko to zostaje taki prześwit.

Edytowane przez NervaR

Opublikowano

Jak nie trze przy skręcie to nie ruszaj. U mnie najgorzej było przy cofaniu z podjazdu. Pełny skręt, zjazd z krawężnika i przycierka z przodu. Musiałem na tyle podnieść by nie tarło.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Rob@k napisał(a):

Jak nie trze przy skręcie to nie ruszaj.

Agresywny slalom nic nie dobija nic nie trze , nawet z pasażerami. Poczekam chwilę jeszcze czy nie siądzie i na geometrie.

Opublikowano

Jak pięknie 🫡

Opublikowano
23 godziny temu, NervaR napisał(a):

Agresywny slalom nic nie dobija nic nie trze , nawet z pasażerami. Poczekam chwilę jeszcze czy nie siądzie i na geometrie.

„Poczekam chwile jeszcze i skręceń niżej gwintem” 😏 gwintem kręcę, po to mam ręce 🤣

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, BartoszSoldier napisał(a):

„Poczekam chwile jeszcze i skręceń niżej gwintem” 😏 gwintem kręcę, po to mam ręce 🤣

hehe niżej się nie da :) tył już max w dole 

Opublikowano
8 minut temu, NervaR napisał(a):

hehe niżej się nie da :) tył już max w dole 

A założymy się, że się da? Dawaj adres i zaraz jestem z flexem 🤣

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

A założymy się, że się da? Dawaj adres i zaraz jestem z flexem 🤣

Jeszcze można wywalić 2 podkładki, 3mm niżej...ale to daily i tak jest niżej niż w założeniach 😁 

Opublikowano

Co się nie da. Tak jak @BartoszSoldier mówi, dwa cięcia i będzie nizej :nabijasie:

Opublikowano
1 godzinę temu, NervaR napisał(a):

Jeszcze można wywalić 2 podkładki, 3mm niżej...ale to daily i tak jest niżej niż w założeniach 😁 

No widzisz, sam siebie oszukujesz 😅

Daily a za rok wpadnie powietrze :D 

Opublikowano
W dniu 29.06.2025 o 22:19, BartoszSoldier napisał(a):

No widzisz, sam siebie oszukujesz 😅

Daily a za rok wpadnie powietrze :D 

Hahaha teraz Tomek na wydechy chyba będzie zbierał. 

Ale fakt, siadło mega i po jeździe komfort też git. 

 

Opublikowano
22 minuty temu, lewiatan1989 napisał(a):

Hahaha teraz Tomek na wydechy chyba będzie zbierał. 

Ale fakt, siadło mega i po jeździe komfort też git. 

 

Noo to widzę standardowo, u mnie też zaczęło się od usunięcia oznaczeń z klapy i zmiany znaczka na czarny 😂

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.06.2025 o 22:19, BartoszSoldier napisał(a):

No widzisz, sam siebie oszukujesz 😅

Daily a za rok wpadnie powietrze :D 

Nieee to musi też w zimę jeździć 😉

 

1 godzinę temu, lewiatan1989 napisał(a):

Hahaha teraz Tomek na wydechy chyba będzie zbierał. 

Ale fakt, siadło mega i po jeździe komfort też git. 

 

Teraz to zbieram na serwis skrzyni, dyfrów i na jedzenie bo w lodówce pusto 🤣

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, BartoszSoldier napisał(a):

Noo to widzę standardowo, u mnie też zaczęło się od usunięcia oznaczeń z klapy i zmiany znaczka na czarny 😂

U mnie to się zaczęło od kiedy podjąłem decyzje spotkać się z chłopakami z Trójmiasta....i się portfel otworzył :polew:

 

A jeśli chodzi o takie dalsze dalsza fc**j dalsze plany to: albo zmiana na S5 i swap 8hp, albo swap 3.0 do mojej budy.

Zakochałem się w dźwięku kompresora 😋A jeśli siana nie będzie to centralny, k04 i na 350 dmuchnę.

Opublikowano
1 godzinę temu, NervaR napisał(a):

U mnie to się zaczęło od kiedy podjąłem decyzje spotkać się z chłopakami z Trójmiasta....i się portfel otworzył :polew:

 

A jeśli chodzi o takie dalsze dalsza fc**j dalsze plany to: albo zmiana na S5 i swap 8hp, albo swap 3.0 do mojej budy.

Zakochałem się w dźwięku kompresora 😋A jeśli siana nie będzie to centralny, k04 i na 350 dmuchnę.

Plany piękne, miło czytać a jeszcze lepiej będzie oglądać. U mnie też był już plan swap na 2,7 biturbo. Miałem już dogadaną a6 c5 z tym silnikiem w super pieniądzach ale cóż, życie samo weryfikuje. ;) 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Miałem okazję poznać Tomka, zobaczyć jego piękne auto, świetny gościu, a samochód wręcz petarda... Nawet w środku dał posiedzieć 😆 

 

Niejednemu za tą A5 łeb się kręci na chodniku ! ! ! 

 

Znalazłem i będę obserwował, pozdrawiam Cb i Dagę 😉

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kamil-vag napisał(a):

Miałem okazję poznać Tomka, zobaczyć jego piękne auto, świetny gościu, a samochód wręcz petarda... Nawet w środku dał posiedzieć 😆 

 

Niejednemu za tą A5 łeb się kręci na chodniku ! ! ! 

 

Znalazłem i będę obserwował, pozdrawiam Cb i Dagę 😉

Hehe dzięki i wzajemnie , miło było 😁Dałbym nawet się przejechać jakbyś chciał :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wjechał spory serwis przy przebiegu 81.500:

 

Olej Motul 8100 X-cess gen2 5W-40
Filtr oleju Knecht
Miska Olejowa Febi
Zwrotnica lewa Febi
Tuleja wahacza górnego x4 Lemforder
Tuleja wahacza dolnego banana olejowa x2 Lemforder
Tuleja wahacza dolnego prostego x2 Lemforder
Tuleja wahacza dolnego prostego zewnętrzna x2 Lemforder
Końcówka lewa Lemforder
Łącznik stabilizatora przód x2 Lemforder
Guma stabilizatora przód x2 Lemforder
Obudowa górnego rozrządu Febi
Magnes wałka Pierburg
Dynamiczna wymiania oleju w skrzyni biegów + uszczelki filtry ( ZF )
O-ringi przewodów skrzyni x2 - OE
Wymiana oleju w dyfrach i napędach Ori i Ravenol

1.thumb.jpg.8393bedcd2a8d1c489fa751b74406c2d.jpg2.thumb.jpg.6c9840bbf39f1280f7eac1293e49ad81.jpg3.thumb.jpg.95df69027c629ba59cd378301ed7068b.jpg4.thumb.jpg.fb2dee7eb022f3fda45d7a0aa581b5fe.jpg5.thumb.jpg.93d3d0fb516d75b06e5958616137cdea.jpgIMG_20251203_181911.thumb.jpg.7a7d15cb6e0804e0d6cea54952cee940.jpg

 

Na wiosnę wleci Stage 2 graty już czekają :kox:

 

IMG_20251202_170556.thumb.jpg.d9f8cd23802adc93ad3529f09ae22770.jpgIMG_20251203_181928.thumb.jpg.21881106ea38c58bfbc687a9b10f0229.jpg

 

 

Opublikowano

Wóz przygotowany pod tuny. :D Depeka warto wrzucić w izolację - chłodniej pod maską i bezpieczeństwo w przypadku wycieków. ;)

Edytowane przez george

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.