Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny – Część 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, miło do Was dołączyć 🙂

Opublikowano

Siemka )

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Witam Wszystkich Klubowiczów

Opublikowano

Witam wszystkich .

Opublikowano

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów. Witam

Opublikowano

Cześć,

Po A3 (1.9 TDI - sprzedałam przy 260tys - bez ani jednej usterki- to se nevrati ;) przesiadłam się na A4 4.0 quattro (2020 r, kupiona 107tys).

Niestety to auto nie jest tak bezobsługowe jak stare, dlatego zaglądam na forum i szukam odpowiedzi na moje problemy.

P_prz_k.jpg

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich Klubowiczów

Opublikowano

Dzień dobry szanownemu gronu :) jestem Karol, nowy użytkownik Audi z Warszawy. A4 wpadło na zastępstwo wysłużonego passka B4, w domu jest jeszcze Jetta A2 i Ibiza 6k1 czyli sercem zawsze za VAG grupą :D pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze

Opublikowano

Cześć,

Mam na imię Mariusz dla dobrych znajomych Mario, są samochody i jest Audi, aktualnie synowie jeżdzą A4 2.0TDI w sedanie, czarny i biały. Niedawno kupiliśmy rodzinie Audi Q5 i dużo dowiedziałem się z forum odnośnie aktualizacji oprogramowania dlatego dołączyłem do Waszego grona. Drobne prace serwisowe wykonuję samodzielnie pomaga mi w tym VCDS Pozdrawiam z okolic Kalisza Wielkopolska.

Opublikowano

Witam, pozdrawiam wszystkich- Powolniak

Opublikowano

Witam Wszystkich

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

No to ja się przywitam - witam wszystkich, Audi to było moje marzenie odkąd ojciec kupił A4 1.9TDI kiedyś no i oczarowała mnie ta magia czerwonego oświetlenia w środku.

Teraz odłożyłem na swoje A4 - jest to A4 2.0TDI Avant. Auto ma zrobione Stage1, ale niestety w przypadku silnika jaki mam czyli DEUA, odradzono mi hybrydę sprężarki.

Auto ostatnie wakacje spędziło ponad tydzień w profesjonalnym car detailingu, gdzie miało podwójną polerkę, warstwę bazową, polerkę, oraz wosk ceramiczny nakładany maszynowo i polerowany.

W tym roku nowe koła 215/40 18" - ale jakoś nie pasują mi do tego auta - myślę że są za małe. Planuję je zmienić na 215/50 18"

moje-audi.png

audi-2.png

audi-4.png

Edytowane przez dominbdg

Opublikowano

Cześć

Tomek,

W-wa 1.8 B5 avant 🙂

Opublikowano

Witam wszystkich i pozdrawiam 🙂

Opublikowano

Witam, chciałbym się przywitać i przy okazji pokazać moje niedawno kupione wozidło 😎 1.8T BEX Quattro 🙌🏻

20260331_144137.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy Audi !🖐

Opublikowano

Cześć wszystkim 😀

Opublikowano

Witam klubowiczów, mam nadzieje ze mi pomożecie bo juz jestem wykończony psychicznie i finansowo przez ten samochód 😅

Opublikowano

Witam wszystkich

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.