Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny – Część 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jestem Marcin zajawkę na vagi mam od dzieciństwa na razie a4b6 na dojazdy do pracy w planach RS4 lub RS6 ale to daleka przyszłość pozdrawiam

Opublikowano

Witam.

Narazie jako obserwator ale docelowo poszukuję b6/b7 z silnikiem 1.8T quattro w stanie bardzo dobrym.

Opublikowano

Cześć wszystkim, jestem tu nowy. Uwielbiam Audi i samochody w ogóle. Mam 2002 A4 2.0 LPG

Opublikowano

Wita wszystkich szczęśliwy posiadacz A3 8P :)

Opublikowano

Witam serdecznie. Mam na imie Bartek. Jest to moja pierwsza przygoda z audi.

Opublikowano

Witam wszystkich pasjonatów Audi )

Przesiadłem się ostatnio z A3 i szczerze potrzebuje troche waszych rad z tą moją A4.

Jak będe w stanie coś wam pomóc to oczywiście też poświęce na to czas.

Zdjęcia fury nie wstawiam bo jeszcze składam i potrzebuje troche czasu

Jeszcze raz witajcie.

Opublikowano

witam wszytkich

Opublikowano

Cześć wszystkim, mam na imię Piotr i stałem się posiadaczem A4 B5 1.6 z 1995 w stanie do renowacji (nekromancji) środka. Z samochodami mam znikome doświadczenie, natomiast zawodowo rozbieram samoloty na części pierwsze D

Opublikowano

Siema wszystkim forumowiczom!

Rafał z Kotliny Kłodzkiej )

Od dziesięciu lat jestem właścicielem A4 B6 3.0 Quattro w manualu, trochę razem przeżyliśmy (choć tylko 60 tysięcy kilometrów), ale pewnie niedługo nadejdzie time to say goodbye 😄 Wbiłem na forum, żeby znaleźć jakieś porady w kwestii kilku mniejszych napraw, a także znalezienia paru części i ostatecznie sprzedaży samochodu.

Pozdrawiam

a4b6.jpg

Opublikowano

Hello, witam wszystkich. Niech wam paliwo tanim będzie.

Opublikowano

Siema!!

Opublikowano

Cześć, nazywam się Bogdan, posiadam dwa samochody. A4b6 2,5 tdi ,a3 8p 2,0tdi

Opublikowano

Witam

Darek Warszawa Audi a4 b8 2010 1.8 tfsi

Opublikowano

Witam wszystkich. Jestem z Lublina. Obecnie posiadam audi a8Ld4 3.0 tfsi. 2017r. Od 2 lat.

Żona audi a3 8v sedan 2.0 tfsi. 2017. Od 1,5r.

Obecnie zakupiłem (płynie) A5 f5 sportback 2.0 tfsi 2018r.

Wszystkie obecne auta z za oceanu.

Z marką audi związek od 20 lat.

Wcześniej a6c5 2.4b- 6lat, a8d3 3.0 tdi-9lat. Te akurat były krajowe.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Hej wszystkim!!!

Opublikowano

Hej, nazywam się Krzysiek i jestem z Żor. Przesiadłem się z VW CC na A5 f5 2.0 TFSI.
Auto posiadam od dwóch tygodni i co udało mi się dotychczas zrobić to:

- Dechroming ramek wokół szyb

- Oklejenie dekorów w środku folią 3m mx12

- pomalowanie zacisków przód pod kolor nadwozia.

W planach kilka innych modyfikacji, między innymi wymiana grilla przód na plaster miodu ( już czeka w garażu )

Pozdrawiam :)

DSC_7088.jpg

Opublikowano

witam ,jestem nowa osoba w klubie audi,kupilem A4 B7 2,5TDI V6 BDG slyszalem duzo negatywnych opinji jakie jest zdanie uzytkownikow tego silnika

Opublikowano

Tutaj tylko przywitania😉

Zadaj pytanie w odpowiednim dziale🙂

Opublikowano

w jakiej zakladce moge zadawac pytania,gdzie jest to forum nie moge tego znalesc

Opublikowano
15 minut temu, PIOTRB7 napisał(a):

w jakiej zakladce moge zadawac pytania,gdzie jest to forum nie moge tego znalesc

Forum masz podzielone na konkretne działy. Wejdź na https://a4-klub.pl/ i się zapoznaj się z jego układem. Na pewno znajdziesz odpowiedni dział do konkretnych pytań. O bolączkach konkretnych modeli A4 czy jednostek napędowych to najlepiej czytać przed zakupem auta. Zdrowszy człowiek później. Na początek poczytaj ten dział - https://a4-klub.pl/forum/179-25tdi/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.