Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fotki mojej A4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

fajna a jeszcze srodek poprosimy :wink:

Opublikowano

Piekna A4 , te swiatla, ten silnik, i ten kolor :twisted: Extra

Opublikowano

bardzo ladne autko po lifcie widac.... fajny kolorek, felgi i te lampy tez mi sie podobaja :)

Opublikowano

niunka 1 klasa...i znowu ladne felgi :oops:

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki za opinie :D

fajna a jeszcze srodek poprosimy :wink:

środeczek też umieszcze , tylko już dzis nie zdążyłem zrobić fotek bo akumulatorki siadły w aparacie, przy najbliższej okazji porobie i wrzuce.

pozdro.

Opublikowano

Ladniutka:)) aż chce się oglądać

Opublikowano

Ladne autko tylko tylnie chlapacze beeeee :neutral: ale tak poza tym okk :smile:

Opublikowano

chlapacze sa wypas. (przod i tyl)z tego co widze to saorginaly, mam takie same :D (tylko 1 zgubilem i niema gdzie dokupic)

Opublikowano

Nigdy mi sie chlapacze nie podobaly :neutral: auto z tym bardzo staro wyglada...AUDI i chapacze to nie pasuje :neutral: noo lae to juz kwestia gustu :smile:

Opublikowano
Nigdy mi sie chlapacze nie podobaly
a widziales orginalne do audi??
Opublikowano

Piękna naprawde po liftingu B5 wygląda cudnie jedyne co mi się niepodoba w wersji po lifcie to umiejscowienie napisu z tyłu A4 i typu silnika , kto to wymyślił w tym miejscu po stremu wyglądało to lepiej.

Opublikowano

Auto wypas :D

Chlapacze aż tak bardzo nie kłują w oczy, więc jest OK :) Faktycznie, gleby brakuje ;) Ja bym usunął z klapy napis A4 i 1.8T ;) Felgi ładne, ale małe - giną w tym aucie :( Do tego pomalowałbym w kolor dolny plastik tylnego zderzaka, z przodu też można :) I poza tym nie mam więcej pomysłów :D

Opublikowano
Nigdy mi sie chlapacze nie podobaly
a widziales orginalne do audi??

Jak kupilem auto, to pierwsze co zrobilem te je wywalilem :grin:

Opublikowano
Nigdy mi sie chlapacze nie podobaly
a widziales orginalne do audi??

Jak kupilem auto, to pierwsze co zrobilem te je wywalilem :grin:

To zupełnie jak ja.Również nienawidze "błotochronów"fuuuuuu :twisted:

Opublikowano

to moze i ja zobacze jak wyglada moja bez :roll: :?:

Opublikowano

Super A4 a chlapacze tez mam u siebie nie mowie ze wyglada lepiej ale przynajmniej autko zadbane jest :mrgreen:

Opublikowano
ale przynajmniej autko zadbane jest

i to chyba jedyny plus ;)

Opublikowano
:) Godna podziwu :) silczna , kolor taki jak ja chcialem no ale wyszlo na inny :) no i te swiatła :) baaaaajka:) Ps a czy mozna wlozyc takie swiatła do rocznika 97?? bez przeróbek ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.