Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji


ajax

Rekomendowane odpowiedzi

Stozek owszem zbedny (chociaz nie zaszkodzi jestli jest firmowy i dobrze "serwisowany" ... Chodzi glownie o dzwiek :) A ten naprawde jest swietny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna nie podajesz zadnych argumentow za i przeciw tylko piszesz nie bo nie a to nigdy do mnie nie przemawialo. Nikt nie bedzie plakal, ze samochod nie jedzie bo on bedzie jezdzil i tego jestem pewien.... nigdy nic tanio nie naprawialem.

jakbys umial czytac to ze zrozumieniem to byla by inna bajka..................... Myslisz ze Brembo Oro to recepta na hamulec w S4? to np. tez pogniesz. Tobie sie wydaje ze wszystko wiesz bo kupiles S4, niestety swiat jest inny, to co probuje ci przekazac tez uslyszalem od innych i nie chcialo mi sie w to wierzyc a jednak, nie mylili sie, zycze ci bys sie przekonal..........Kto ci powiedzial ze po wywaleniu katow trzeba stroic? Mozna nie znaczy trzeba, tak napraede to po kazdym modzie typu cos w dolocie, cos w wydechu trzebaby stroic, to nie prawda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten dalej swoje.... powoli zaczynasz byc meczacy...

Brembo ORO to jest rozwiazanie... Chyba nowe tarcze beda proste?:polew: Jak i te pogne to zastosuje jeszcze inne rozwiazanie...

Kupilem S4 i nie wiem nic.... caly czas sie ucze. Jestem niedowiarkiem i dopoki nie zaplace to nie uwierze! Moge?

Kto ci powiedzial ze po wywaleniu katow trzeba stroic?

W temacie jest podany kod silnika... jak chcesz to moge Ci napisac na pw dlaczego trzeba stroic :gwizdanie:

Generalnie, temat zostal zjedzony przez trolle i go porzucam. Mozna zamknac :good:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Napisz mi czemu trzeba stroić jestem bardzo ciekaw

Po drugie

Zły nawyk że jak sam zobaczysz to dopiero uwierzysz my tu chcemy Ci dobrze doradzić a nie zjechać

Po trzecie

Nie jesteśmy żadnymi ,,trolami", tylko jak zakładasz temat i prezentujesz swoje auto to normalne że będzie komentowane, a jak piszesz w temacie co chcesz zrobić a ktoś już to przerabiał w praktyce i wie że nie tędy droga to pisze Ci żebyś nie zrobił tego samego.

Jak nie chcesz żeby było komentowane to rób tak jak ja czyli nie zakładaj tematu ja wychodze z założenia że gucio kogo obchodzi co mam zrobione w aucie i ile ma mocy dlatego tematu nie zakładam, ale jak zakładasz to komentarze będą

Dziękuje i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym strojeniem to chyba tak, że mamy po prostu z Ajaxem amerykany z dwiema dodatkowymi sondami lambda, jak wytniesz kąty i katalizatory sonda za katalizatorem będzie głupieć bo będzie dostawać mieszanine gównianych spalin, stąd pewnie też ciut to wszystko dopasować stroikami..:-)

Poprawcie mnie jeśli coś potaśtałem, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy żadnymi ,,trolami", tylko jak zakładasz temat i prezentujesz swoje auto to normalne że będzie komentowane, a jak piszesz w temacie co chcesz zrobić a ktoś już to przerabiał w praktyce i wie że nie tędy droga to pisze Ci żebyś nie zrobił tego samego.

Czytales pierwsza wiadomosc? O 500 koniach bylo na samym koncu. ( i to byl duzy blad ) I jakos sie wszyscy tego czepili a bylo jasno napisane, ze za moca ide po 2 latach... wywalilem to i dalej piszecie o kosmosie... co mam jeszcze zrobic? :wallbash:

Nikt z was nie skomentowal mojego samochodu tylko moj pomysl. Do trolla sie sam przypiales bo ja nie pokazalem nikogo palcem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie :P

Nikt z was nie skomentowal mojego samochodu tylko moj pomysl.

Powiem tylko ze super autko ... Zazdroszcze :)

:bicz2::bicz:

:sesese:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax wrzuca pomysł inni dają rady a on te rady olewa. nie dawać rad i tyle. po co te nerwy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bo zachowuje się jak by wszyscy byli głupi, a tylko on jeden mądry :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:32_________________________________________________rzuca pomysł i czeka, aż wszyscy będą go podziwiac i chwalic :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokujcie ludzie taborety ! Odwalcie sie od chlopaka.. Nie kumam was naprawde :mysli: Nie pasuje to sie nie udzielajcie... Kazdy ma swoje zdanie, plany , marzenia a wy sie rzucliscie na niego jak hieny... Dobre rady zawsze w cenie na pewno : powiedzieliscie co wiedzieliscie i wyluzujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bo zachowuje się jak by wszyscy byli głupi, a tylko on jeden mądry :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:32_________________________________________________rzuca pomysł i czeka, aż wszyscy będą go podziwiac i chwalic :thumbdown:

a wy wszyscy oczekujecie ze on bedzie robił to co wy mu mówicie :)

koleś rzuca 500 koni. Nikt nie wierzy looz. Pomimo że rady udzielane na forum uważam za słuszne, to chłopaki uspokójcie się, koles spi na forsie stać go na udowodnienie metodą prób i błędów NASZEJ RACJI. I już. ;-) tak więc czekamy na Mod'y. Juz i tak Twoja furka jest silna a Kuzaj by ci pokazał że 200 KM wystarczy hehe.. :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopki no stress jego wóź jego mody, napisał że myśli o 500KM, SID tez o tym myśli i poki co wszystko idzie w dobrym kierunku :evil:, zazdroszcze eSuni kolego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SiD'a to jest taka różnica że SID nie mówi tylko robi...a to jest zasadnicza różnica...

Mówię jeszcze raz że nie mam na celu wyśmiewać się z kolegi Ajax'a ani mówić że jest taki czy owaki, poprostu chce pomóc tak jak reszta kolegów bo my już to przechodziliśmy tak samo jak auta naszych znajomych więc mówimy to koledze Ajax'owi tak żeby go uświadomić w pewnych faktach i przestrzec przed zbędnymi wydatkami :) :)

Forum jak wiadomo jest po to aby sobie pomagać, ale nie którzy tego nie dostrzegają albo to źle odbierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Wasza "pomoc" jest dziwnie nachalna.

W co drugim poscie piszecie, ze "jego auto, jego kasa", a co chwila wracacie i piszecie to samo od nowa.

Zluzujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy zluzować bo... ,,moderator" prosi...

Ja już zakończyłem swoją wypowiedź w tym temacie, nie wypowiadam się bo znowu użytkownik .... będzie najgorszy

Swoje doświadczenia jak i doświadczenia innych które osobiście widziałem napisałem pomogłem na ile mogłem i koniec...a jak ktoś uważa że to dziwna pomoc to już sprawa jego charakteru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...