Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeciez nie napisalem, ze komus ma sie nie podobac :cool1:

Mowie tylko - ze jak rezac na B7 to calosciowo :cool1:

Opublikowano

2 razy przegladalem foty az przeczytalem na dole ze zminiels przod bo napoczatku myslalem ze mnie wzrok zawodzi ... (a ten jest chyba ok mimo 12-14h przed kompem). Powiem tak ... jsetem zaskoczony tym co wyrezales ale nie podchodzi mi to . Graty za swietna robote i checi. Tyl zostaw jak Ci sie podoba . Osobisice uwazam ze tyl b6 zarowno w sedanie jak i avancie jest lepszy od b7 . Natomiast z przodu b7 fajniejsze :kox: :kox:. No zderzak sline i 130km jakos nie specjalnie sie dla mnie gryza... Natomiast zderzak s4 + znaczek s4 i diesel pod maska juz bardzo ;-) + oznaczenia quattro gdzie sie da (mimo iz oska).

Tu musze przyznac Ci racje ze nie ktorzy przesadzaja i z diesla probuja zrobic S4 lub nawet RS4.

Czesto spotyka sie takich ...duzo huku i 12 do setki :)

Zapodaj wnetrze .

Opublikowano

Mysle, ze gdyby taka kombinacja wyszla z rak audi, inaczej byscie na to patrzyli. Ja osobiscie wole taka modyfikacje niz zabawa z jakimis "super zderzakami" od S`ki, brewki, progi itp.

Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie/gust ; )

Ja jestem w pelni zadowolony z rezulatatow :cool1:

Może taka nie wyszła z rąk audi, gdyż b7 ma przód i tył bardziej w zaokrąglonych liniach, a b6 w topornych i kwadratowych, a Ty zrobiłeś z tego MIX, ale jak mówisz, rzecz gustu i grunt, że Tobie się podoba, gratuluję spasowania, bo wygląda naprawdę ładnie

Opublikowano

. No zderzak sline i 130km jakos nie specjalnie sie dla mnie gryza...

Hm przeciez s-lina to tylko pakiet stylizacyjny nie ma okreslenej konfiguracji silnika :polew:

A jak ktos juz tak bardzo chce rezac to przeciez jaki problem z 130 zrobic prawie 180 ten problem sie nazywa Mamonka i tylko tyle :wink4:

Opublikowano

. No zderzak sline i 130km jakos nie specjalnie sie dla mnie gryza...

Hm przeciez s-lina to tylko pakiet stylizacyjny nie ma okreslenej konfiguracji silnika :polew:

Ale o co cho ?? :polew: - nie rozumiesz przenosni czy nei umiesz czytac bo nie wiem ??. Dla mnie pakiet slini jest jak najbardziej zajebiszczo za***isty.

Opublikowano

. No zderzak sline i 130km jakos nie specjalnie sie dla mnie gryza...

Hm przeciez s-lina to tylko pakiet stylizacyjny nie ma okreslenej konfiguracji silnika :polew:

Ale o co cho ?? :polew: - nie rozumiesz przenosni czy nei umiesz czytac bo nie wiem ??. Dla mnie pakiet slini jest jak najbardziej zajebiszczo za***isty.

Faktycznie zle odczytalem zwracam honor "nie specjalnie sie dla Mnie gryza" :wink4:

Tu nawet nie bylo przenosni a nie odczytalem uwaznie :tongue4:

Mi tez sie s-lina pakiet podoba bo s4 to juz kupa kasy :decayed:

Starach o to ze przywadzisz poniszczysz czy zajumaja autko i pojdzie sie.. Pie**lic sorry za ot :naughty:

Opublikowano

A jaki Koszt takiejprzerówbki przodu na B7, maska i błotniki tez do wymiany ?

Opublikowano
  • Autor

Jezeli chodzi o czesci, ktore trzeba zakupic :

-maska

-zderzak (wraz z wykonczeniami)

-lampy

-blotniki (od b6 i b7)

-pas przedni/wzmocnienie

-halogeny

-mocowania do lamp

Wszystkie czesci pasuja tylko blotniki trzeba przerobic, poniewaz zalamanie/linia jest inna i sie nie pokrywa.

Jezeli chodzi o przerobke blotnikow, to na aucie pozostaja od b6, a tylko kawalek przodu jest z b7, tak jak na zdjeciu

blotnik.jpg

Co do ceny to wszystko uwarunkowane za ile znajdziecie czesci (ja wszystko kupilem na Poznaniu) i od lakiernika, lecz na nim radze nie oszczedzac ; ) W razie co moge dac namiar na swojego :cool1:

Opublikowano

2 razy przegladalem foty az przeczytalem na dole ze zminiels przod bo napoczatku myslalem ze mnie wzrok zawodzi ... (a ten jest chyba ok mimo 12-14h przed kompem). Powiem tak ... jsetem zaskoczony tym co wyrezales ale nie podchodzi mi to . Graty za swietna robote i checi. Tyl zostaw jak Ci sie podoba . Osobisice uwazam ze tyl b6 zarowno w sedanie jak i avancie jest lepszy od b7 . Natomiast z przodu b7 fajniejsze :kox: :kox:. No zderzak sline i 130km jakos nie specjalnie sie dla mnie gryza... Natomiast zderzak s4 + znaczek s4 i diesel pod maska juz bardzo ;-) + oznaczenia quattro gdzie sie da (mimo iz oska).

Tu musze przyznac Ci racje ze nie ktorzy przesadzaja i z diesla probuja zrobic S4 lub nawet RS4.

Czesto spotyka sie takich ...duzo huku i 12 do setki :)

Zapodaj wnetrze .

Tyle że w B7 s ilne zderzak i S4 to jedno i to samo tylko grill -ami się różnią :gwizdanie:

Opublikowano

wybacz za słowa krytyki ale jak inni zauważyli skoro przód robiony to i tył musi być...przypominało by to samochów... a tak z porządnego audi b6 zrobiłeś jakąs taczkę która wygląda jak klejenie 2 aut, wybacz ale to wyglada okropnie i wolał bym jeżdzić jakimś stareńkim audi w oryginale niż wsiadać do tego czegoś....bo jak widac tylko w twoich oczach to "coś" wygląda ok.... ja rozumiem na przykładzie b5... wsadzić lampy przód z II lifta, sam tak mam ale jak się skupię to auto wygląda na granicy estetyki dla znawcy tematu który wie jak wyglada I lift, jest lepiej bo fajne lampy ale już wiadomo że coś nie tak jest... a zmienione tylko światła... ty zrobiłeś zmianę większą o dobre 5 elementów to o wiele za dużo... dla mnie twoje auto wygląda jak b6 po czołówce i naprawie przez kiepskiego mechaniora który wpadł na chory pomysł...

gruntowną zmianę rozumiem... bo mozna z b5 zrobić b7 w całości i jest fajnie, bo każdy patrzy i pomyśli niezła robota a ty zrobiłeś coś takiego jak tuning seryjnego auta tylko ograniczający się po przodu auta... bez sensu... sory... :sick3:

Opublikowano

Mi się bardzo podoba ta Twoja przeróbka. :notworthy: Mimo wszelkich obiekcji powinieneś zrobić jeszcze tył, dla uzupełnienia pełnego B7-look. Wnętrze masz jak w B7, więc będzie nie do poznania dla laika :kox:

Opublikowano
  • Autor

wybacz za słowa krytyki ale jak inni zauważyli skoro przód robiony to i tył musi być...przypominało by to samochów... a tak z porządnego audi b6 zrobiłeś jakąs taczkę która wygląda jak klejenie 2 aut, wybacz ale to wyglada okropnie i wolał bym jeżdzić jakimś stareńkim audi w oryginale niż wsiadać do tego czegoś....bo jak widac tylko w twoich oczach to "coś" wygląda ok.... ja rozumiem na przykładzie b5... wsadzić lampy przód z II lifta, sam tak mam ale jak się skupię to auto wygląda na granicy estetyki dla znawcy tematu który wie jak wyglada I lift, jest lepiej bo fajne lampy ale już wiadomo że coś nie tak jest... a zmienione tylko światła... ty zrobiłeś zmianę większą o dobre 5 elementów to o wiele za dużo... dla mnie twoje auto wygląda jak b6 po czołówce i naprawie przez kiepskiego mechaniora który wpadł na chory pomysł...

gruntowną zmianę rozumiem... bo mozna z b5 zrobić b7 w całości i jest fajnie, bo każdy patrzy i pomyśli niezła robota a ty zrobiłeś coś takiego jak tuning seryjnego auta tylko ograniczający się po przodu auta... bez sensu... sory... :sick3:

.. a w ktorej ksiazce pisza, ze powinienem ? Ciebie moze i satysfakcjonuja wymiany lamp, ale mnie nie, szkoda zachodu. Pomysl byl moj, a nie "mechoniora" jak napisales, o czym zreszta pisalem we wczesniejszym poscie.

Jezeli chodzi o przerabianie tylko przodu, to nie mialem zamiaru trzymac sie jakis zasad "przerabiam cale", bo inni tak robia. Z reszta jakbys zauwazyl to mimo iz zmienilem tylko przod, to jest on idealnie spasowany z reszta auta, a Twoja opinia jest nie inna, bo auto nie jest z pod reki audi, przerobka inna niz zwykle ; )

Tak naprawde to cieszy mnie, ze auto ma tak podzielne opinie i z ciekawosci wystawie ta "taczke po czlowce" na allegro ; )

Jezeli chodzi o tyl b7, to zmieniac nie bede, bo :

1) Musialbym ciąc cwiartki, a karoseria nigdzie nie byla cieta/wstawiana

2) Gdybym mial wymieniac tyl to po prostu kupilbym sobie B7 zamiast przerabiac ; )

Opublikowano

A mi się tam efekt końcowy podoba :good:

Opublikowano

Szacuneczek za robotę :notworthy:

Ja się głowię jak zrobić grilla RSa w B6 a tu proszę kolega wyrezał przód od B7.

Wygląda to ładnie pod kątem spasowania elementów ale całość jednak troche mi się gryzie :mysli:

Powinno być dużo lepiej jak pomalujesz dokładki, dasz glebe i wrzucisz fajne fele 18" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fele na nastepny sezon dopiero, ale jak najbardziej beda. Zastanawiam sie nad tymi dokladkami czy je malowac. :mysli:

Opublikowano

Maluj, maluj bo autko wygląda duuużo lepiej :good:

Ja mam na razie pomalowaną tylko dokładkę przedniego zderzaka ale niedługo będę robił całą resztę.

Opublikowano

Spoko jest, zgadzam sie ze przod b7 jest ladniejszy od b6, a tyl b6 ladniejszy od b7 :))

70 % ludzi nawet sie nie zorientuje o co chodzi a napewno bedzie sie podobac

dla mnie wiekszym obciachem jest wstawienie ledow

Opublikowano
  • Autor

Ktos mi podpowie moze czy wstawienie podrzewanych siedzien wiaze sie z duza przerobka jezeli chodzi o wiazke elektryczna, bo sie zastanawiam jeszcze nad pol-skorami ; )

Opublikowano

Ktos mi podpowie moze czy wstawienie podrzewanych siedzien wiaze sie z duza przerobka jezeli chodzi o wiazke elektryczna, bo sie zastanawiam jeszcze nad pol-skorami ; )

Zdaje mi sie ze wszystko masz wyprowadzone pod siedzeniem aczkolwiek moge sie mylic..

Na pewno panel Klimy do wymiany :good:

No pol skorka fajna sprawa wiesz przy takiej opcji to az tak niekoniecznie musza byc te grzance :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 10:46_________________________________________________

Spoko jest, zgadzam sie ze przod b7 jest ladniejszy od b6, a tyl b6 ladniejszy od b7 :))

70 % ludzi nawet sie nie zorientuje o co chodzi a napewno bedzie sie podobac

dla mnie wiekszym obciachem jest wstawienie ledow

Jejus no to ladnie chyba zmienie swoje..

Dla Mnie obciach.. Hm.. :mysli:

75 Km w dieslu :polew:

Joke kazdy ma swoj gust naturalnie i szanujemy opinie wszystkich :)

Opublikowano
  • Autor

Co masz na mysli piszac "przy takiej opcji" ? [ ;

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.