Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 1.9 tdi S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów a4-klub chciałem wam dziś zaprezentować moja srebrną strzale czyli moje A4 1.9 tdi S-Line

3077614bd1aa85a6med.jpg

aba1283a9a5211bdmed.jpg

6b0d674611494f13med.jpg

0726e18fbeb2d5c9med.jpg

a477454af20bf807med.jpg

7930761d99fdedb9med.jpg

635e3786abf49c62med.jpg

d08a6e53bf9f5024med.jpg

86a0ad0fc37a1408med.jpg

mam ja od kilku dni także teraz biegam po tych wszystkich urzędach i próbuje ja zarejestrować mam nadzieje ze będę z niej zadowolony !! pozdrawiam

Opublikowano

nas fotkach prezentuje się nieźle, życzę miłej i bezawaryjnej jazdy :good:

Opublikowano

fajny furaczek - choć jak na s-line to ma jakieś dziwne fotele - chyba że to kwestia zdjęć ( daj jeszcze jakieś fotki wnętrza ) :wink4:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:16_________________________________________________a tak ogólnie to ładniutka :good:

Opublikowano

Z S-line to ma chyba tylko listwy :cool1: Życzę bezawaryjnego użytkowania :hi:

Opublikowano

bardzo ładny avancik .... jane fele.....szkoda że fotele nie są inne .....

Opublikowano

Z S-line to ma chyba tylko listwy :cool1: Życzę bezawaryjnego użytkowania :hi:

to właśnie trudno z fotek coś powiedzieć ( nie widzę koloru podsufitówki i innych ) zawias wygląda OK

Opublikowano

Z S-line to ma chyba tylko listwy :cool1: Życzę bezawaryjnego użytkowania :hi:

to właśnie trudno z fotek coś powiedzieć ( nie widzę koloru podsufitówki i innych ) zawias wygląda OK

Jasna jest z s-lina ma tylko felge i listwe boczna :decayed:

No i kilka elementow w srodku :wink4:

Mimo wszystko bardzo ladne sreberko :good:

No fotele masz do banki takie jak Moje ;(

Opublikowano

Autko bardzo ładne - srebrny lakier i te fele świetnie się prezentują :)

Nie chcę sie czepiać ale z S-Line to auto ma chyba tylko naklejki na listwach (nie ma listw S-Line, są takie same jak w standardzie tylko naklejka dochodzi). Jasna podsufita, fotele czarne ale nie sportowe, brak progów i dokładek zderzaków, felga też nie s-line. Do pakietu można zaliczyć alu dekory i alu osłonę drążka zmiany biegów (może jeszcze 3-ramienną kierę, nie widzę tam loga ale w B6 chyba go nie było, przynajmniej w pierwszych pakietach).

Kolego kaczmar_janowiec sprawdź sobie kody wyposażenia (masz na najlejce w książce serwisowej) - E4J to kod wyposażenia S-Line. Jeśli tego nie będzie to możliwe że poprzedni właściciel po prostu sam okleił sobie listwy :)

Tak czy inaczej, gratuluję zakupu - furak piękny, niech Ci dobrze służy.

Opublikowano

Barti to nie sa feluchny s-line :mysli:

Mi sie zawsze zdawalo ze wzorek jest wlasnie s-lina :wink4:

Opublikowano

No tak ale mi sie zdawalo ze i te co Kolega ma tez sa s-lina.. :mysli:

Opublikowano

Nie męczcie już kolegi s-linem :wink4: Tak kupił trudno, poczyta trochę i następną kupi już s-line.

Bartek masz rację, zresztą w B6 s-line jesteś ekspertem :wink4:

Autko bardzo ładne, życzę bezawaryjnego użytkowania :)

Opublikowano

Racja Arki, END OT :)

Opublikowano

hmm :hi: ładna B6 :)

Opublikowano

Bardzo ładna niunia, kolor super (taki jak mój :decayed:)

Fotele niestety też jak moje, ale można zmienić, ogólnie ładnie się prezentuje. Dokładki w kolorze :good:

Opublikowano

a gdzie sie podzialy zderzaki od s-lina ? :decayed:

Poza tym bardzo ladny

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.