Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS6 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Kur.....w@!niezłe te rodzinne kombii :kox: jeszcze 53 konie i będzie prawie jak veyron :shocked::kox::naughty: ciekawe w ile 100km/h osiąga teraz ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich mocach to raczej czas na 1/4 się podaje :tongue4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:49_________________________________________________Bo do setki i tak jest koło 3s :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no wiem , ale to co.. :tongue4: ...do setki prościej brzmi :decayed:

Szukałem filmików jak to jedzie ale niczego nie mogie znalaźć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to ostatnie RS z takim silnikiem. nastepcy beda czerpac moc z wodoru lub mocno wyzylowanych V6. ekolodzy robia swoje...[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 16:33_________________________________________________TOP GEAR - S2E4 - WAGONS REVIEW - AUDI RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja najbardziej zaluje ze europa ( za wyjatkiem UK ) nie dostaje australijskich Muscle Cars , sa zdecydowanie fajniejsze niz jakie kolwiek M5 , E55 AMG i o polowe tansze , dajac dwa razy weicje frajdy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja najbardziej zaluje ze europa ( za wyjatkiem UK ) nie dostaje australijskich Muscle Cars , sa zdecydowanie fajniejsze niz jakie kolwiek M5 , E55 AMG i o polowe tansze , dajac dwa razy weicje frajdy :cool1:

a ja nie żałuję :evil2:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 12:30_________________________________________________w czerwcu koniec produkcji. teraz wchodzi limitowana edycja RS6 Plus - dużo rzeczy w standardzie takich, za ktore audi w RS6 kazalo sobie doplacac m.in. kierownica i podsufitka w zamszu. Blokada V max do 303 km/h :decayed:

wyjdzie 500 sztuk Plusa - kazdy oznaczony tabliczka z numerem i podpisem inzyniera Quattro GmbH. Tylko jedna sztuka na Polskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna sztuka na Polskę...

to i tak niesamowite :wink4: mogli by od razu trochę moc w plusie podnieść tak do 700 :)

pewnie każdy fan rs6 to oglądał ale co tam

warto obejrzeć reszte filmików z gtboard'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna podnosić w nieskonczonosc - tylko po co? RS6 jest i tak najszybszym seryjnym kombi i sedanem świata (bez blokad seria idzie 328 km/h). Ten silnik ma niesamowite rezerwy mocy - spokojnie spece z Neckarsulm (to tak naprawde auto firmy Quattro GmbH ze znaczkiem :audi:) mogli wycisnać 800 KM albo i wiecej samym wirusem - tylko po co? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednich Plusach podnosili moc na 326 KM i 480 KM, teraz moc i tak duża to lepsze wyposażenie w gratisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi RS6 Avant ABT - 700 konne kombi

:evil::kox::decayed:

abt-sportsline-audi-rs-6-04.jpg

Audi RS6 jest niewątpliwie najmocniejszym seryjnym samochodem w swojej klasie. Z silnikiem V10 z Lamborghini i systemem biturbo rozwija moc

580 KM, co sprawia, że konkurencja w postaci BMW M5 i Mercedesa C 63 AMG dostaje zadyszki przy próbach dogonienia Audi.

Ale są i tacy, którzy chcą, by rywale goniący za RS6 wyzionęli ducha. Takie pragnienie żywią najwyraźniej przedstawiciele firmy ABT.

abt-sportsline-audi-rs-6-05.jpg

Choć główne źródło dochodu wspomnianego tunera to niezbyt skomplikowane przeróbki tańszych modeli

Audi i Volkswagenów, to z pewnością prestiż marki budują takie modele jak ten. Pod jego maską drzemie 700 KM.

To zapowiedź bardzo przykrych wrażeń dla właścicieli Porsche, a nawet Ferrari, które spotka na niemieckiej autostradzie to rodzinne kombi.

abt-sportsline-audi-rs-6-01.jpg

abt-sportsline-audi-rs-6-03.jpg

abt-sportsline-audi-rs-6-02.jpg

z6979130X.jpg

z6979131X.jpg

z6979122X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi RS6 Avant ABT - 700 konne kombi

:evil::kox::decayed:

abt-sportsline-audi-rs-6-04.jpg

Audi RS6 jest niewątpliwie najmocniejszym seryjnym samochodem w swojej klasie. Z silnikiem V10 z Lamborghini i systemem biturbo rozwija moc

580 KM, co sprawia, że konkurencja w postaci BMW M5 i Mercedesa C 63 AMG dostaje zadyszki przy próbach dogonienia Audi.

Ale są i tacy, którzy chcą, by rywale goniący za RS6 wyzionęli ducha. Takie pragnienie żywią najwyraźniej przedstawiciele firmy ABT.

abt-sportsline-audi-rs-6-05.jpg

Choć główne źródło dochodu wspomnianego tunera to niezbyt skomplikowane przeróbki tańszych modeli

Audi i Volkswagenów, to z pewnością prestiż marki budują takie modele jak ten. Pod jego maską drzemie 700 KM.

To zapowiedź bardzo przykrych wrażeń dla właścicieli Porsche, a nawet Ferrari, które spotka na niemieckiej autostradzie to rodzinne kombi.

abt-sportsline-audi-rs-6-01.jpg

abt-sportsline-audi-rs-6-03.jpg

abt-sportsline-audi-rs-6-02.jpg

z6979130X.jpg

z6979131X.jpg

z6979122X.jpg

A Ty co ??

Pracujesz dla ABT'a ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem na żywo czarne RS6 pod Sadybą... robi piorunujące wrażenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kilka dni temu koło ronda matecznego w Krakowie widziałem czarne :audi: RS6 Avant, a jak mruczy... :naughty::decayed::evil::slina:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...