Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie imie dla syna/córki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rogal ew Rogalik to bedzie synek po Chipppie :polew: :>

Opublikowano
  • Autor

Jak dasz mu Gracjan to ja ojcem chrzestnym nie będę :polew:

Dlatego nie dam mu na imie Michał..bo boje się, że sie wda w ojca chrzestnego :decayed::naughty:

A ja zrobię :ot: w temacie :decayed:

raggaman POGRATULOWAĆ !!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Dzięki :good:

Jakbyś kiedyś potrzebował pomocy to dzwon :decayed::polew:

Ryszard odpada..mój dyrektor tak ma :evil:

Opublikowano

Dawid - osiedlowy kutafon, uwielbia kartofle i nigdy nie zamyka ryja.

Musimy sie poznać :baseball:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 06:54_________________________________________________A tak wogóle Ragga to gratulacje !!!! tyle lat wysiiłku i w końcu dopiąłeś , chcesz to Ci moge poopowiadać jak wygląda ojcostwo :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Miron - dobry kumpel spod delikatesów, trochę tępy, zbiera butelki.

:polew: :polew: :wink4:
Opublikowano

To ja z kolei napiszę na temat: Jeżeli miałbyś córkę, to ochrzcij ją Laura. Mam sentyment do tego imienia;)

Opublikowano
  • Autor

Laura fajne imię :good:

Z imiona dla dziewczynki jakoś mi lepiej idzie.. na chłopca to tak ciężko..chciałem żeby miał imię po mnie..ale kobieta zgłosiła protest.. :polew:

Opublikowano

Dla dziewczynki proponuje Julia, Natalia albo Aleksandra a dla chłopaka Arek, ale konkretnie Arkadiusz a nie Artur (mam do tego imienia ogromny sentyment), Bartek, ale tutaj też Bartłomiej a nie Bartosz albo Przemek. :)

W ramach tego jaki jest Twój nick proponuje jeszcze Regina. :decayed:

Gratulacje!

Opublikowano
  • Autor

Kaśka

Ze wszystkich, które wymieniłaś to Julka najładniejsze..Natalia mam uprzedzenia bo wszystkie, które znam to zlekka pojebane są :P

Regina..trochę jak papier toaletowy :decayed:

A może Raffaella :naughty: Venessa też ładnie..ale skrót to jak? Vania ?:D

Ariel? Aurelia ?

Opublikowano

Dla Chlopca Milan bardzo ladne imie jak moj chrzesniak a skrot Milut Milus :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dla Chlopca Milan bardzo ladne imie jak moj chrzesniak a skrot Milut Milus :tongue4:

Milan..niee..jakoś mi się dziwnie kojarzy.

Imię musi budzić pozytywne skojarzenia dla rodziców :wink4:

Opublikowano

Dla Chlopca Milan bardzo ladne imie jak moj chrzesniak a skrot Milut Milus :tongue4:

Milan..niee..jakoś mi się dziwnie kojarzy.

Imię musi budzić pozytywne skojarzenia dla rodziców :wink4:

No pewnie ze tak to wam ma sie podobac :P

Opublikowano

Nadzieja takie nowoczesne imię :decayed:

Opublikowano

Madzia, Tolek, Eustachy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nadzieja takie nowoczesne imię :decayed:

Tas samo jak Spyrdon albo Monitor :D

Madzia, Tolek, Eustachy :decayed:

Tak dziecka nie skrzywdzę :decayed:

Opublikowano

Rychu bo wszystkie Ryśki to fajne chlopaki :gwizdanie:

Opublikowano

Witam ja mam Kacpra urwis nie z tej ziemi :evil: podobno wszystki takie sa! A w pazdzierniku urodzi mi sie coreczka Pola miala byc Apolonia ale stwierdzilismy ,ze lepiej zostanie Pola

Opublikowano
  • Autor

Pola ..ładnie :good:

Rychu bo wszystkie Ryśki to fajne chlopaki :gwizdanie:

Jak mój Dyr. no waaaaaaaaaaaaaay :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.