Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spolszczenia do Navi DX w zegarach


bart_ek

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może mapę Niemiec po polsku?

Polski i Czech znalazłem już w temacie ale potrzebuje też na Niemcy.

Edytowane przez bartekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Musi być jakakolwiek mapa. Inaczej będziesz miał to...

6c1bd032d9ef8631437ab4e2812c9b78.jpg8aac2129c3c7fc0bf6540418c8417432.jpg

Możesz się poruszać tylko w obrębie tego menu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam problem, nagrałem płytke tak jak w instrukcji, wkładam do napędu w bagażniku, naciskam kombinację klawiszy wciskam "sw download" i są dwie opcje start i end , wciskam start i nic sie nie dzieje tak jak by to było nie aktywne. Co zrobiłem źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


naciskam kombinację klawiszy wciskam "sw download" i są dwie opcje start i end , wciskam start i nic sie nie dzieje tak jak by to było nie aktywne. Co zrobiłem źle?

Nie koniecznie.

Może napęd padnięty lub trzeba wyczyścić laser.

Ewentualnie dobrze nagrać spolszenie (obraz plyty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w samochodzie mapę ALPY 2002 i gdy to wkładam to wszystko gra, wiec myślę, że napęd działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardzo możliwe, że źle płytka nagrana ze spolszczeniem, tylko wydaje mi się, że zrobiłem wszystko jak w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem. Płyta odpala ze spolszczniem, po wybraniu opcji SW-DOWNLOAD pokazuje mi się wersja aktualna z 2003r a na płycie jest z 2005 , klikam START , po chwili wyskakują zegary , po czym ponownie pokazuje się menu SW-DOWNLOAD lecz teraz przy przycisku START jest tylko kłódka i tylko mogę wybrać END , co mam zrobić , czekać czy nagrać jeszcze raz ?? A i jeszcze pytanko czy po spolszczeniu to komunikaty które wyskakują np wymeń klocki hamulcowe , zbyt mały poziom oleju itp będą po polsku czy dalej jak u mnie po angielsku

Edytowane przez 646739
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J polskiego nie ma, będziesz miał po angielsku. lub inne do wyboru

spolszczenie jest tylko do nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mi się udało, pozostało tylko ściągnąć i wgrać mapy. Ta ostatnia i "najnowsza" to DX Poland Czech Republik 2013 2014 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Napisz PW to podeślę pliki za darmo.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow mam bns 4,2

mam taki problem probowalem wgrac spolszczenie z plyty w momencie kiedy wyskoczyl komunikat in progress przeskoczyl fis na komputer i wyplulo plyte :-((

teraz nie moge zalaczyc nawigacji przyciskiem navi

vag sie nie chce polaczyc kod 01300

mozecie cos doradzic

mozna jakos wrocic do ustawien fabrycnych

dzieki i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem co kolega Pasacik1998. U mnie już wszystko grało ale chciałem zmienić na chwile język na niemiecki zmienił sięa potem chciałem z powrotem na polski i wszystkie słowa po polsku już były ale gadała po angielsku więc pomyślałem zainstaluje jeszcze raz spolszczenie. wrzuciłem płytke wszedłem w sw download wybrałem najnowsze oporgramowanie wyskoczyło in progress i wróciło na fis chciałem odpalić auto ale musiałem cofnąć kluczyk do pozycji zero a zapomniałem że płytka chodzi. tera ani nie moge włączyć navi ani nic przyciski nie reagują płytka z mapami wkładam wciskam nav i ją wyrzuca. Ma ktoś jakiś pomysł na to?

Proszęo pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem co kolega Pasacik1998. U mnie już wszystko grało ale chciałem zmienić na chwile język na niemiecki zmienił sięa potem chciałem z powrotem na polski i wszystkie słowa po polsku już były ale gadała po angielsku więc pomyślałem zainstaluje jeszcze raz spolszczenie. wrzuciłem płytke wszedłem w sw download wybrałem najnowsze oporgramowanie wyskoczyło in progress i wróciło na fis chciałem odpalić auto ale musiałem cofnąć kluczyk do pozycji zero a zapomniałem że płytka chodzi. tera ani nie moge włączyć navi ani nic przyciski nie reagują płytka z mapami wkładam wciskam nav i ją wyrzuca. Ma ktoś jakiś pomysł na to?

Proszęo pomoc.

Włóż płytę włącz zapłon i czekaj. u mnie też tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok navi działa ale problem z językiem został. Włożyłem płytke z mapą Polski zmieniłem język na polski no super gada po polsku działa, ale wkładam płytke Niemiec niby wszystko po polsku pisze a gada po angielsku.

Ma ktoś jakiś pomysł jak zrobić żeby było jak wcześniej czyli na mapach Niemiec gada i pisze po polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale wkładam płytke Niemiec niby wszystko po polsku pisze a gada po angielsku.

Bo na mapach Niemiec nie ma polskiego lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wcześniej nim zaczełem zmieniać języki, tylko zainstalowałem spolszczenie potem włożyłem mapy Polski zmieniłem język na polski i włożyłem mapy Niemiec to miałem fis polski i lektor też był polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektora dogrywa się do iso mapy. Ja mam 2014 mapkę + pl lektor ręcznie dograny. Instrukcja gdzieś w googlach na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...