Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spolszczenia do Navi DX w zegarach


bart_ek

Rekomendowane odpowiedzi

i w koncu jaki efekt ? Mozna w koncu wgrac to polskie menu to a4 b6, zarówno do nawigacji w zegarach jak i do navigation plus ? Wiecie kto sie tym zajmuje i ile liczy sobie za taki zabieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można,wszystko śmiga jak powinno.U mnie 15min i spolszczenie ogarnięte.Instrukcja wyżej.Jak chcesz więcej info na pw.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na dobra sprawe nie ma tam wytlumaczonego na pebie jak to wgrac i ktory plik co robi, bo sa udostepnione 2 pliki, jeden nazywa sie "profilek_cd" a drugi "Audi.Menu.PL.www.peb.pl" i ktory z nich do czego sluzy i jak je wgrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na dobra sprawe nie ma tam wytlumaczonego na pebie jak to wgrac i ktory plik co robi, bo sa udostepnione 2 pliki, jeden nazywa sie "profilek_cd" a drugi "Audi.Menu.PL.www.peb.pl" i ktory z nich do czego sluzy i jak je wgrac

coś chyba żle szukasz to jest link do chomika musisz wybrać jaką navi masz a o instrukcję napisz do kolegi z forum o niku takim samym jak na chomiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co się z nim stało nie też tego wątku a był na kilka stron chyba został wykasowany nie pamiętam dokładnie jak po kolei to się robiło a nie chcę w ciemno podpowiadać może ktoś z forum pamięta była duża grupa osób którym się ta operacja udała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak klubowicze, wie ktos jak tą operacje wykonac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany 26-05-2012 at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 16:56 ----------

A więc Panowie i Panie instrukcja do nawigacji DX działa. Właśnie dziś wgrałem meni PL do fisa tylko czas dłuższy (inst.ok.10min.) mi zajęło 18min. ale pewnie jest to zależne od oprogramowania. Życzę powodzenia.: smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Znalazłem coś takiego i może to się przyda komuś z forum.

INSTRUKCJA WGRANIA SPOLSZCZENIA RNS D Z OBRAZKAMI.mht - Audi - hippis2 - Chomikuj.pl

---------- Post dopisany 26-05-2012 at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 16:56 ----------

A więc Panowie i Panie instrukcja do nawigacji DX działa. Właśnie dziś wgrałem meni PL do fisa tylko czas dłuższy (inst.ok.10min.) mi zajęło 18min. ale pewnie jest to zależne od oprogramowania. Życzę powodzenia.: smiley:

w porównaniu do mnie to i tak miałeś szybko mnie się wgrywało ponad 30min :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ostatnio zauważyłem, że pojawiły się na allegro spolszczenia do navi dx w zegarach. Czy ktoś już robił taki zabieg, bądź ma taki soft? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Ja robilem spolszczenie NAVI w zegarach. Mam zbedna plytke wiec jak trzeba to za kilka dukatów moge ja przeslac...wszystko sprawdzone-jak chcesz to moge Ci fotki podeslac. Calosc operacji jakies 25 min trwa - wkladasz plytke...wciskasz 2 przyciski i robi sie update nawki, restart, wypluwa cd i masz po polackiemu :)

Tu w punktach:

polszczenie nawigacji Audi DX (FIS)

Opis: Polskie menu do nawigacji Audi typu wyświetlacz FIS w systemie DX.

Przeznaczone do samochodów a2 a3 a4 a6 a8.

INSTRUKCJA:

Po pobraniu pliku (*rar) należy go rozpakować i nagrać obraz płyty (*iso) na nośniku CD.

Płytę tak nagraną należy włożyć do czytnika navi w bagażniku i załadować soft.

waga pliku przed kompresją: 129 MB

Wersja: tylko nawigacje w systemie DX na ekranie komputera między zegarami

DZIAŁA:

Dla BNS 4.x - start - to kombinacja klawiszy "return" i "info" - następnie - sw update, start, pokazało sie in progress, po sekundzie wskoczył ekran ze statystykami spalania, płyta dalej sie kręci w napędzie ... tak to powinno wyglądać i trwa ok 10 min - W TYM CZASIE NIE WYCIĄGAĆ PŁYTY - WYGLĄDA JAKBY NIC SIĘ NIE DZIAŁO !!!. Później wyskakuje komunikat po polsku, aby włożyć mapę DX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spolszczyłem navi między zegarami. Użyłem pliku od kolegi krejzik i wszystko działa :thumbup1: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krejzik a czytałem ten temat wrc robił według tego i smiga

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=233040

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest osoba ktora np na gg mogłaby krok po kroku wytlumaczyc, jak sprawdzic jaka mam wersje softu itp, co po kolei sprawdzic a potem robic ? Co prawda samochodu nie mam jeszcze, bede mial w przyszlym tygodniu bo sie ciagnie z niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam spolszczenie działa, ściągałem z chomikuj do swojej nawigacji miedzy zegarami audi a4 b6, wgrało nie ok 10 min, aby uruchomić proces wgrywania trzeba nacisnąć return a potem info i wybrać download....................itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nagrałem w prędkości x8 Mapy , a wczesniej soft PL do FIS i wszystko śmiga. Ważne jest aby użyć clone cd do nagrywania razem z profilem. Na początku nagrałem parę płyt innym programem i nie działało. Gdy nagrałem clonem - płyta CD Sony - wszystko poszło i śmiga. Poniżej link do podobnego tematu z menu PL FIS i mapami DX.

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/nowe-mapy-dx-polska-czechy-2012-2013-a-243910/index9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...