Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spolszczenia do Navi DX w zegarach


bart_ek

Rekomendowane odpowiedzi

URUCHOMIŁEŚ kombinacją klawiszy pomiędzy fotelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy wywołaniu pokazało ci menu jaki SW posiadasz a jaki chcesz wgrać? jest różnica w wersji?

jeśli są takie same lub nowy jest niższy, download nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z spolszczeniem. W menu SW pokazuje że soft jest z tej samej daty, daje start i rusza, z tym że na koniec wyskakuje komunikat w języku angielskim że update się powiódł a język nadal mam niemiecki. Ktoś ma jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zmienić język. Skor przed wgraniem był niemiecki, po wgraniu również będzie. Musisz sam sobie zmienić w ustawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj zmienię u siebie na niemiecki to sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmiany języka nie trzeba przycisku MENU, on jest potrzebny (i przydatny) do innej funkcji, min do włączenia wentylatorów.

żeby zmienić język klikasz przyciskiem NAVI, włączasz ją.

po włączeniu przewijasz w dół na EINSTELLUNG, zatwierdzasz pokrętłem, potem znowu przewijasz w dół na SPRACHE, zatwierdzasz pokrętłem.

Wtedy wyświetlą ci się dostępne języki, j.polski jest ukryty pod ENGLISH METRIC.

ZATWIERDZASZ I TO WSZYSTKO.

image3jpe_enrhrwe.jpegimage2jpe_enrhrws.jpegimagejpeg_enrhrsp.jpegimage1jpe_enrhrww.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, z językiem fisa sobie poradziłem ale nie chce się wgrać do końca najnowsza mapa, zawiesza się w momencie wgrywania języka, wyskakuje "odczyt cd błąd". Wywala płytę z napędu jak się pojawia " ładuje ten język proszę czekaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle nagrana lub zła płyta CD. NAGRAJ jeszcze raz. Eliminując poszczególne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie nie jest problem taki że po prostu nie chce wystartować aktualizacja języka, tzn. naciskam START i nic sie dzieje. I w dodatku nie pokazuje wersji aktualizacji na płycie i chyba to jest powodem dlaczego nie chce\e to ruszyć.

7aab40cdbc13b947m.jpgcb0e337592bb057cm.jpg

Mam jeszcze pytanie, co to jest ta kalibracja/ CALIBRATION ? Po wejście pojawia się takie coś

32c4ab427b3b305am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi odczytać wersję jaka ma płyta, jeśli będzie wyższa niż to co masz w NAVi wtedy ruszy proces.

Ta sama wersja lub jej brak skutkuje brakiem możliwości zmiany. obstawiam źle nagraną płytę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko, odnośnie tego (http://chomikuj.pl/krejzikos/Spolszczenia+navi+Audi) spolszczenia FIS`a, ponieważ ja mam BNS 5.0 a tu jest napisane, że to spolszczenie do 4.x. Czyli pójdzie, czy nie pójdzie, bo już zgłupiałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na giełdzie samochodowej, zapytałem się z ciekawości o wgranie PL i map do navi. Po rozmowie Pan stwierdził, że skoro nagrałem tyle płyt (również ze spolszczeniem, bo nagrałem chyba z 4 płyty i żadnej nie czyta w momencie gdy musi się pokazać wersja), obowiązkowe jest wyczyszczenie lasera, ewentualna może być również jego wymiana. Koszt samego czyszczenia w serwisie- 80 zł. Czy dam radę wyciągnąć nawigację z bagażnika i samemu go wyczyścić? Szukałem, ale nie mogłem znaleźć na forum poradnika jak wyciągnąć navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierz w to co mówi...ja wypaliłem z 10 płyt zanim znalazłem "sposoba" na na czytnik...

a poza tym.....weź zwykłą płytę czyszczącą i puść ją na kilkanaście(dziesiąt) minut. np taką.

http://www.saturn.pl/plyta-czyszczaca-hama-cd,id-479453

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką płytą wyczyszczę? Żeby to działało i faktycznie czyściło, odtwarzacz musi odtwarzacz CD-Audio, a navi odtwarza? Sprzedawca powiedział zresztą że czyszczenie taką płytą nie wystarcza. Ale skoro wszędzie na forum piszą, że spolszczenia nie trzeba jakoś specjalnie nagrywać, a ja pomimo że nagrywałem z dwóch różnych obrazów, z prędkością min 8x...nagrałem już 4 płyty i mi ich nie czyta, to może faktycznie laser trzeba wyczyścić tak porządnie.


Dodam jeszcze że nagrywałem na płytach Verbatim i platinum, bo sony nie moglem znalezc w Lodzi. Dzisiaj kupilem za 5 zl nagrywarke stara cd, zobaczymy czy nią da radę dobrze wypalić

Jakich nagrywarek używaliście do poprawnego wypalenia płyty? Nagrywarka którą dzisiaj kupiłem jednak okazała się nie sprawna i muszę sobie sprawić jakąś nową po taniości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj innym laptopie, pisałem o tym już kiedyś i powtórzę.

nie ma znaczenia wiek nagrywarki, na starym ACER nie dało rady a nowszym ASUS (o 2 lata) za pierwszym razem.

zauważyłem tez że dla małej NAVI nie było znaczenia jaką nagrywarką ale dla rnsd już tak.

gdybym mieszkał bliżej podesłałbym ci moją płytkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmiany języka nie trzeba przycisku MENU, on jest potrzebny (i przydatny) do innej funkcji, min do włączenia wentylatorów.

żeby zmienić język klikasz przyciskiem NAVI, włączasz ją.

po włączeniu przewijasz w dół na EINSTELLUNG, zatwierdzasz pokrętłem, potem znowu przewijasz w dół na SPRACHE, zatwierdzasz pokrętłem.

Wtedy wyświetlą ci się dostępne języki, j.polski jest ukryty pod ENGLISH METRIC.

ZATWIERDZASZ I TO WSZYSTKO.

image3jpe_enrhrwe.jpegimage2jpe_enrhrws.jpegimagejpeg_enrhrsp.jpegimage1jpe_enrhrww.jpeg

Wgrałem u siebie język polski na koniec wyskoczyło po niemiecku że zakończono powodzeniem ale polskiego nie widać, teraz pytanie żeby zmienić język musze mieć włożoną płytę z mapami? Bo jak wchodze w menu i nie mam żadnej płyty włożonej to wyskakuje mi tylko bassic settings i tam języka nie mogę zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...