Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?


Rekomendowane odpowiedzi

Raggaman, granie na czekanie kosztuje 2 zł miesięcznie :decayed:

więc nie wiem skąd te 15 zł, chyba że z lizaniem jajek przez przedstawiciela :polew:

również rezygnowałem z play on line i nie miałem żadnych problemów, pisemko wysłane, oferta wyłączona, oczywiście priorytet z potwierdzeniem odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku też mi się nie wydaję żebyś przy powrocie nie dostał takich samych warunków albo i lepszych.Ciągle jest progresja.Ja zostałem w Erze po wielu latach(przedłużyłem rok temu) ale co się nagadałem z działem utrzymania klienta to szok.Dla zasady.Już miałem nie podpisywać umowy i ich olać(nagrywaja Ci na sekretarkę informację o mega ofercie dla stałych klientów,a to mega ściema bo zwykły Kowalski ma podobnie i strasznie mnie to podkurwiło,lepiej by już nic nie nagrywali niż takie kłamstwa gadali),ale po godzinnej rozmowie, w kilku podejściach, dali mi co chciałem.

Teraz już się będę mocniej rozglądał...Ale i tak wolę Era niż wcześniejszą Ideę.Ci to dopiero mnie cieli.W końcu system 20 zł kary za spóznione o dzien zapłaty przelał szalę.Powiedziałem że wolę dawać na biedne dzieci niż im haracz i podziękowałem.A jak na tamte czasy to płaciłem extremalne rachunki.Tak jakby za jednym zamachem paru klientów stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu system 20 zł kary za spóznione o dzien zapłaty przelał szalę.

:blink:

Nigdy czegoś takiego nie płaciłem a często się spóźniam z płatnościami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w play od kilku lat, nigdy problemow. Najbardziej bylem zadowolony z ery, ale teraz maja zbyt wysokie ceny. Najgorszy orange, ciagle jakies problemy. Plus odrzucal mnie juz na poczatku wysokimi kosztami. Wszyscy psiocza na P4, ALE TO WLASNIE DZIEKI TEMU ZE NIE DOGADALI SIE, NIE WESZLI W UKLAD, MACIE TERAZ TAK NISKIE CENY POLACZEN I SMS ! Przed playem to byla to tylko pozorna, dogadana konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problemy z play :gwizdanie:

Nie chce mi się łączyć z niektórymi numerami... Z kilku numerów i różnych telefonów, a w orange od kopa poszło połączenie... Mówi że nie ma takiego numeru...

I jak jestem na roamingu plusa to mi mms'ów nie wysyła...

Poza tym miałem zdecydowanie najlepszą ofertę roamingową poza UE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak jestem na roamingu plusa to mi mms'ów nie wysyła...

a ja mam problem z odbieraniem mmsów w pl :wallbash:

tylko to już chyba coś z telefonem jest bo z s6500 nie było problemu a z x10 mini pro rzadko kiedy dochodzą :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odnośnie Play przeczytałem taki artykuł: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10124518,Rachunki_na_ponad_1000_zl_za_sciaganie_danych__Klienci.html ciekawe jak to się ma do rzeczywistości..? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam play i zero problemow z mmsami. telefon motka defy. laczy sie z kazdym numerem. szkoda tylko ze minuty nie przechodza.....

Co nie znaczy że tych problemów nie ma... Poczytaj trochę w internecie...

Play jest najtańszy, ale niestety swoje wady ma jak np. wymuszaanie nawet słabiutkiego zasięgu z nadajników play gdzie plus jest na full...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam play i zero problemow z mmsami. telefon motka defy. laczy sie z kazdym numerem. szkoda tylko ze minuty nie przechodza.....

Co nie znaczy że tych problemów nie ma... Poczytaj trochę w internecie...

Play jest najtańszy, ale niestety swoje wady ma jak np. wymuszaanie nawet słabiutkiego zasięgu z nadajników play gdzie plus jest na full...

Jaka to wada? Przechodza na swoja infrastrukture wiec nie moga byc wiecznie uzaleznieni od plusa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie to płynnie nie działa. Szczególnie jak jadę autem to nie mam płynnej zmiany operatora tylko mi zrywa polączenie i chwilę muszę poczekać aż mi plusa złapie... Niestety jak zaraz wjadę w zasięg play to sytuacja się powtarza bo zasięg jest słabiutki i ciężko się rozmawia... No dla mnie to jednak wadą jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W playu najlepsze jest to ze masz włączony telefon ktoś dzwoni to mówi mu ze masz wyłączony.

Później przychodzi 10smssow ze ktoś dzwonił a nie odebrałeś.Musialem szybko zrezygnować z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...