Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu

ok, ale w takim razie co polecasz ?

A ile możesz zainwestować ?

myślę że w okolicy ceny dobrego radia z anteną czyli 1000-1200zł chociaż myślałem kiedyś o systemie który rozłożony jest po całym aucie żeby nie było nic widać itd ale jak się orientowałem kilka lat temu to kosztowało sporo chyba że coś się zmieniło ?!?

Na rozdzielny lub na naprawdę porządny jednoczęściowy nie ma szans. W tej cenie to ciężko mi powiedzieć co możesz sobie kupić. Może NOXO, ale on za to obfituje w fałszywki.

ma ktoś może jakieś doświadczenia z urządzeniami typu yanosik czy speedalarm ? z tego co czytałem to już nie trzeba żadnego modułu kupować tylko wystarczy komórka z androidem, wm czy ios.

I co Ci ten janosik niby da ? To jest dokładnie to samo co mapa z naniesionymi punktami POI tylko o tyle na plus, że kierowcy to posiadający na bieżąco podają informacje o zagrożeniach. Z tymże żeby to miało sens to co 5 kierowca musiałby to mieć w aucie. Na tą chwilę wg mnie średnio jest to coś warte.

to da, że w aucie nie mam na stałe CB zamontowane a nie chce mi się codziennie montować i demontować antenę, za dobry antyradar trzeba dać ok 2 tys., poza tym przy obecnych laserowych radarach mogących "ustrzelić" ze sporego dystansu antyradar nic nie da, a takie urządzenie typu yanosik świetnie by się sprawdzało przy poruszaniu po mieście. No nic właśnie ściągnąłem tego yanosika na ipad'a nic to nie kosztuje zobaczę jak to funkcjonuje czy jest coś warte.

Spróbować zawsze możesz. Potestuj i podziel się doświadczeniami.

przez 1,5 miesiąca testowałem tego yanosik'a na Ipad'zie i się bardzo rozczarowałem, używałem go głównie w Wawie i na trasach do Krakowa i parę razy do Szczecina, i o ile w Wawie jeszcze jak Cie mogę to działało to na trasie dramat, w sumie przez ten okres czasu na kilkanaście kontroli policji (na trasie) yanosik ostrzegł... i tu uwaga aż o 1 ... co ciekawe urządzenie pokazywało, że niby jest prawie 13 tys takich urządzeń aktywnych w Polsce, jeździłem bardzo uczęszczanymi drogami, na CB o kontroli często wiedziałem będąc 100km przed nią także nie miałem szczęścia jechać tuż po rozstawieniu się drogówki. Podsumowując bajer nie wart póki co zainteresowania ze względu na praktycznie zerową skuteczność, można się ładnie przejechać na tym, a szkoda bo sama idea urządzenie ciekawa i nie trzeba było by wysłuchiwać co jakiś czas "dyskusji na poziomie" na cb.

właśnie nie wiedziałem, że to badziew :kwasny:, wszedłem na ich stronę to wiele och'ów ach'ów było nad tym systemem.

Jak nie wiedziałeś ? Przecież kilka postów wcześniej napisałem Ci o tym wprost:

Sam nawet pisałeś jakie rzeczy Tobie da posiadanie tego. Ale nie martw się - każdy uczy się na swoich błędach :wink4:

Fakt pisałeś, jednak sądziłem, że może się mylisz i nie jest do końca tak jak pisałeś :naughty:

W tej tematyce siedzę kilka ładnych lat i staram się na to spojrzeć obiektywnie :wink4: Dla mnie taki Yanosik to nabijanie ludzi na pieniądze, a jak wiadomo badziewie ludziom się łatwo wciska.

Potwierdzam, mam NOXO i jest przekozakiem w wykrywaniu radarków,

ale wadą jest niestety to, że co jakiś czas łapie jakiś głupi fałszywy sygnał.

Mimo wszystko polecam NOXO ze względu na stosunek ceny do jakości :good:

odgrzeję kotleta... są jakieś sensowne antyradary do 1000zł ? jaka jest ich skuteczność w PL warunkach ?

a ja mam pytanko do znawców

używał ktoś z Was Blue Raider'a??

jest dużo opinii pozytywnych i negatywnych w sieci

nie chce kupować bubla więc wole zapytać

pzdr

Miał ktos do czynienia z Whistler GT-265Xi albo Quintezz Driver Control Pro?