Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

robi programy bez hamowni :cool1: ?

Twoj tjuner tez robi ... inni tez robia :naughty:

on jako on nie robi bez hamowni, dlatego napisałem goodhope z pleszewa....

u siebie na miejscu nie ale wysyla ... wiec co za roznica ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siebie na miejscu nie ale wysyla ... wiec co za roznica ...

że sam mówi że nie są to tak dopracowane programy i że są asekuracyjne niż na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siebie na miejscu nie ale wysyla ... wiec co za roznica ...

że sam mówi że nie są to tak dopracowane programy i że są asekuracyjne niż na miejscu

tego akurat nie musisz mi tlumaczyc ...

chodzi o to ze robia ... wiec w dalszym ciagu nie rozumiem co miales na mysli piszac :

robi programy bez hamowni :cool1: ?

zle,dobrze ... czy poprostu tak piszesz nie za bardzo orientujac sie w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że ogólnie na tym forum neguje się programy robione ot tak....

dział jest dobrzy chiptunerzy, ja osobiście nigdy bym nie polecił nikogo kto zrobi program bez hamowni...

czy poprostu tak piszesz nie za bardzo orientujac sie w temacie ?

hmm jakiś atak na mnie?

taki program zrobi większość z osób na tym forum jeśli posiedzi przy kimś kto pokaże im jak się do tego zabrać....

Dochodzimy do tego wg Ciebie że programy bez hamowni są ok :mysli: no to może kupujmy je na allegro albo wysyłajmy logi do tunerów i niech wysyłają nam na maila :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że ogólnie na tym forum neguje się programy robione ot tak....

dział jest dobrzy chiptunerzy, ja osobiście nigdy bym nie polecił nikogo kto zrobi program bez hamowni...

czy poprostu tak piszesz nie za bardzo orientujac sie w temacie ?

hmm jakiś atak na mnie?

taki program zrobi większość z osób na tym forum jeśli posiedzi przy kimś kto pokaże im jak się do tego zabrać....

Dochodzimy do tego wg Ciebie że programy bez hamowni są ok :mysli: no to może kupujmy je na allegro albo wysyłajmy logi do tunerów i niech wysyłają nam na maila :mysli:

czyli jak ...

polecisz mi goodhope'a jak pojade do pleszewa na hamownie... ale jak pojade tam gdzie tylko wgrywaja jego robote to juz powiesz ze jest nie dobry i go nie polecasz ... ? :rolleyes:

ja nie atakuje ... tylko zadaje pytania ... :wink4:

poza tym nudno w tym temacie, a ze mam chwile czasu to sie dopytam... :decayed:

p.s kiedys dawno dawno temu [kilka lat temu] robilem program bez hamowni,tylko na logach ... i nie uwierzysz kto go robil ... :naughty: ciekawe czy bys go nie polecal ...

chodzi o to że ogólnie na tym forum neguje się programy robione ot tak....

to nie jest zaden argument ,tym bardziej ja sie z nim do konca nie zgadzam ... :wink4:

ktos kiedys madrze napisal

hamownia - urzadzenie pomiarowe

logi - urzadzenie diagnostyczne

wnioski wyciagnij sobie sam ...

to ze ktos zrobil program bez hamowni [tutaj chodzi o Leo ze Szczecina] nie mozna przyklejac mu latki ze nie zna sie na rzeczy !!! tym bardziej kiedy pisze to osoba ktora nie ma o tym zielonego pojecia ... rozumiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecisz mi goodhope'a jak pojade do pleszewa na hamownie... ale jak bede chcial zeby mi wyslal na maila to juz powiesz ze jest nie dobry i go nie polecasz ... ?

dla mnie tak, nie zrobił bym programu bez zobaczenia efektu....

nie mozna przyklejac mu latki ze nie zna sie na rzeczy !!!

nie przyklejam nikomu łatki, tylko piszę co o tym sądze, chyba mogę prawda?

tym bardziej kiedy pisze to osoba ktora nie ma o tym zielonego pojecia ... rozumiesz

znaczy się ja :kox::mysli:

spoko bawiłem się w smt 6 póżnij 7 a nawet w autronica ale ja tylko do lania gnojówki do baku jestem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej kiedy pisze to osoba ktora nie ma o tym zielonego pojecia ... rozumiesz

znaczy się ja :kox::mysli:

spoko bawiłem się w smt 6 póżnij 7 a nawet w autronica ale ja tylko do lania gnojówki do baku jestem :hi:

zle mnie zrozumiales ... albo zle napisalem ... chodzi o to ze nie masz pojecia kim jest Leo ... a ma kilku zadowolonych klientów ... i nawet z pomiarami ... :wink4:

p.s co by nie bylo .. ja nim nie jestem ... :decayed:

ahhhh ta magia cyferek .... :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze nie masz pojecia kim jest Leo

oby nie "pawisoft" :decayed:

Ok już nic nie wnikam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze nie masz pojecia kim jest Leo

oby nie "pawisoft" :decayed:

Ok już nic nie wnikam :hi:

nie wazne kim jest ... wazne jak robi ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:

Mi Rogal [i nie tylko mi] robil soft bez hamowania. :cool1:

Wystarczylo zlogowac auto, sprawdzic jak przebiega doladowanie, dawki paliwa etc. zeby sprawdzic jakie efekty [nie mowie tu o cyferkach] przyniosl mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze Leo jest co dla niektórych znajomy...

Co z tego ze Leo nie ma hamowni... ale wysyła do V-tech'u na pomiar. coś jest nie tak robi poprawkę bez gadanie ze za mocno albo za mało...

ja jeszcze nie byłem na hamowni ale z tego co Leo mówił 140km byc powinno. nie zależy mi na niewiadomo jakim wielkim dowaleniu koksu w gary... zrobił mi program na drogę a nie wyścigi. powiedziałem chce taki wirus ze auto będzie się zbierało od dołu,zdjęte limitery na obroty,poprawiona mapa startowa na przyszłość i zęby nie było za mną jak za ikarusem z lejącymi wtryskami i brakiem doładowania. :)

przed a4 miałem mk3 90km ze starym komputerem 8bitów i 3 lata jeździłem na programie gdzie było 120km i 330Nm... i jakoś się nic nie działo...

po za tym już wielu znajomych wysłałem do niego, go poleciłem i nikt mi jeszcze nie powiedział ze kogo ja poleciłem... każdy jeździ zadowolony i poleca dalej... a hamownie to Leo miał by już dawno tylko ciężko jest dorwać dobre miejsce w dobrym punkcie w tym szczecinie....

po za tym - wielu ludzi i znajomych którzy jechali do innej firmy zajmującej się chip tuningiem z hamownia w szczecinie biorąc programy od innej firmy płacąc 1600zł wyjeżdżają nie zadowoleni i po jakimś czasie decydują się na usługę Leo i potem jeżdżą tacy :> także co nie którzy jeśli kogoś nie znają nie maja pojęcia jak ta osoba podchodzi do tematu nie poczuł na plecach tego co robi to niech zostawi to dla siebie a nie jakieś pisze herezje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:

Mi Rogal

Bo rogal ma pojecie co i jak robi.

ale to znaczy ze inni juz nie maja? Od kad czytalem watek chiptuningu to widze glownie 2 firmy: Rogal i Dynosoft, a moze i to to sama firma, szczerze to sie nawet tym nie interesowalem zbytnio. Ja robilem u goscia ktory wgral mi program takze bez chamowni, i wielu naprawde wielu ludzi w UK robi takie czy inne rzeczy, koles ma naprawde dobra reputacje i nie uwazam zebym zrobil zle... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

panowie ile ja ze swojej audiolki wyciagne kucykow i ile takie cos kosztuje?? :mysli:

o takie rzeczy pytaj tu :

www.wróżka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałeś :

panowie ile ja ze swojej audiolki wyciagne kucykow i ile takie cos kosztuje?? :mysli:

to ci napisałem adres do wróżki :gwizdanie:

taaaa dzieki wilekie mialem na mysli ile mniej wiecej takie cos kosztuje a nie z wrozkami mi wyjezdzasz :kwasny:

no bo nikt nie jest w stanie ci napisać ile kucy przybedzie gdyż nie wiadomo w jakiej kondycji masz silnik , a ceny sie zaczynaja od 1000 a kończą na 1500pln , poczytaj troche ten wątek on jest dla takich jak ty , masz podane wszystko na talerzu :wink4:

i sie nie foc**j bo klapsa na dópe od wuja moskala zarobisz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wuju :tongue4: spoko ja sie nie znam na tym a z tego co widze i czytam u innych to do 120koni dochodzi ja nie wiem na czym to polega wogole wiec pytam...za pytac mozna

PS. Nie wolno uzywac przemocy to karalne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wuju :tongue4: spoko ja sie nie znam na tym a z tego co widze i czytam u innych to do 120koni dochodzi ja nie wiem na czym to polega wogole wiec pytam...za pytac mozna

PS. Nie wolno uzywac przemocy to karalne :polew:

dizlami sie nie interere ale o 120KM z 90KM słyszałem kilka razy , poczytaj ten wątek i dział "chiptunning" :good:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 19:47_________________________________________________

PS. Nie wolno uzywac przemocy to karalne :polew:

dostałem od Prezesa zielone światło i JA MOGE :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 19:48_________________________________________________A tak zeby nie robić OT to polece Ci Rogala z Wawy , tez jestes z Mazowieckiego wiec nie bedziesz miał daleko , cena do 1500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do chipu to kolega kupil octawie 1.9 i tez po chipie i nie rowno mu to pracowalo duzo palilo i olej pobierala :cool1:

pewnie robiony u jakiegoś lokalnego kowala :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...