Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co myslicie o dynosofcie (wroclaw) czy lepiej dynosoft (Tychy)??

przeciez to jedna firma :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O MR-Motors alias Rogalotti jest już dużo napisane w tym wątku, ale chyba jeszcze mało osób wie, że Witek robi już również benzynki. Wszystkim jeżdżącym kosiarką, którzy się zastanawiają polecam MR-Motors :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej kosiarki nie robi jeszcze a kombajnem nie jeżdżę poza pracą.

A kto inny mi zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobne pytanie,pewnie temat przewijany:) jednak chce byc na biezaco:) chcialbym zchip`owac audi a4 b7 140 km silnik BNA - miejscowosc Chrzanow do Krk 50 km do katowic 40km polecacie cos w tych okolicach?orientujecie sie moze ile mozna tak na spokojnie wyciagnac z tego silnika? bez przeciazen:) i jaka cena mniej wiecej:) co z Rogalem mysle ze moglbym sie poswiecic.. chetnie wyslucham propozycji:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobne pytanie,pewnie temat przewijany:) jednak chce byc na biezaco:) chcialbym zchip`owac audi a4 b7 140 km silnik BNA - miejscowosc Chrzanow do Krk 50 km do katowic 40km polecacie cos w tych okolicach?orientujecie sie moze ile mozna tak na spokojnie wyciagnac z tego silnika? bez przeciazen:) i jaka cena mniej wiecej:) co z Rogalem mysle ze moglbym sie poswiecic.. chetnie wyslucham propozycji:)

Pozdrawiam

:szukaj: 100 razy już to było w tym wątku, wystarczy szukać

w KRK masz np CompSport http://compsport.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobne pytanie,pewnie temat przewijany:) jednak chce byc na biezaco:) chcialbym zchip`owac audi a4 b7 140 km silnik BNA - miejscowosc Chrzanow do Krk 50 km do katowic 40km polecacie cos w tych okolicach?orientujecie sie moze ile mozna tak na spokojnie wyciagnac z tego silnika? bez przeciazen:) i jaka cena mniej wiecej:) co z Rogalem mysle ze moglbym sie poswiecic.. chetnie wyslucham propozycji:)

Pozdrawiam

Albo Tychy http://www.dynosoft.pl/ Jakbyś popatrzył to na pierwszej strone jest wątek [ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora czyli DYNOSOFT, i do 19 kwietnia są zapisy na grupowy chiptuning, koszt 1000zł. Odnośnie max PS'ów znowu wystarczyło by poszukać :) wydaję Mi się że tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/wykresy_po_modyfikacjach_projekty_modyfikowanych_aut-b129.0/ powinieneś znaleść odpowiedź na twoje pytanie.

Jeśli się myle to poprawcię mnie........ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz a roznica plusy minuy rogal aligator? cena? gwarancja? jest w ogole cos takiego?chipowal juz ktos BNA

Odległosc....

Obie firmy pelen profesjonalizm. Kazda ma swoje grono wyznawcow ktorzy oczywiscie uwazaja ze "ich" jest lepsze natomiast dla przecietnego klienta najwazniejsze by tuner byl pod bokiem.

Cenowo to juz sie dogaduj z kazdym z osobna, bo to ich sprawa.

Gwarancji nikt Ci nie da na motor, sprzeglo itd.... bo na to juz producent dal i jak wygasla to w kazdej chwli cos na serii sie moze zwalic.

porzadne firmy daja gwarancje na usluge (czyli jak np ECU sie zwali to na wlasny koszt drugie dadza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o Detech w Krakowie? lub VTG Wawa?

osobiscie myslalem sie tam wybrac?

korzystal ktos z ich uslug?

jakie masz auto do roboty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi a4 1.9tdi

110km

to nie lepiej podjechać ci na ul. Mineralną do Rogala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :good:

dam znac jak poszlo i czy rezultat pozytywny :>

mozesz potem wrzucic wykres tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/wykresy_po_modyfikacjach_projekty_modyfikowanych_aut-b129.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...