Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok spoko dzieki. A wiec jesli bede chciał wpasc do niego do warsztatu to jakoś się powoływać że jestem z klubu czy to nie ma znaczena? ogolnie wydałem już na auto 2000 zł i nadal nie chodzi tak jak bym chciał i nie chce olejnych pieniedzy w błoto wyrzucić ale jak polecacie ten warsztat to chyba ok bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko dzieki. A wiec jesli bede chciał wpasc do niego do warsztatu to jakoś się powoływać że jestem z klubu czy to nie ma znaczena? ogolnie wydałem już na auto 2000 zł i nadal nie chodzi tak jak bym chciał i nie chce olejnych pieniedzy w błoto wyrzucić ale jak polecacie ten warsztat to chyba ok bedzie

Pewnie że mów że jesteś z A4-klub.pl :) może jakiś mały rabacik dostaniesz :wink4:

Warsztat godny polecenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko dzieki. A wiec jesli bede chciał wpasc do niego do warsztatu to jakoś się powoływać że jestem z klubu czy to nie ma znaczena? ogolnie wydałem już na auto 2000 zł i nadal nie chodzi tak jak bym chciał i nie chce olejnych pieniedzy w błoto wyrzucić ale jak polecacie ten warsztat to chyba ok bedzie

a u kogo tyle wydałeś i za co konkretnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tarchominie najpierw w VTG potem Carservo Tarchomin a potem gdzies na okeciu niedaleko Cargo w sumie wydałem ok 2500 i nie działa jak powinno w tym 2 razy robiony program 136 KM jest ale szarpie w zakresie obrotów 1600 do 2000. Lipa na całego. mam dość napraw bo nie wierze że ktoś to naprawi. Przetraciłem kupe kasy i nie działa tak jak powinno [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 11:37_________________________________________________Jakieś dziury w rurze od intercooleera do silnika i wymiany przepływomierzy, czyszczenie wtrysków i 2 krotne robienie programu. Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem Carservo Tarchomin a potem gdzies na okeciu niedaleko Cargo

:shocked::blink::shocked:

to nawet nie wiesz u kogo ? :decayed: a potem się dziwisz, że fura nie bangla

Zadzwoń do niego 694 046 807 Rogal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o super ale mam zadzwonić i pytać o Rogala?

nie , to jest numer bezpośrednio do Rogala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież do niego właśnie się dodzwonisz wybierając ten numer więc o nikogo pytać nie muisisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam hamowni dla mojej a4 2,8 naped na 4 kolka,najlepiej z dolnego [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 14:00_________________________________________________witam,mam a4 2,8 z kompresorem vortech v1 i chcialbym to gdzies zhamowac,najlepiej dolny slask.moze ktos mi w tym pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Troche porobiłem przy aucie przez zime przygotowując je do ewentulanego podniesienia mocy(rozrząd, pompy, paski, sprzeglo, wieksze opony, hamulce)

Mam kolege który ma znajomego z projektu XS i za 800pln 2xhamowania podniesie mi moc. Może Ktoś poelcić inna firmę lub osobę która zrobi to dobrze i w miare w dobrych pieniadzach w okolichach krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...