Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej... no nawet moj stary zna Rogala :decayed:

Mój też i nawet miał już dwa wozy przez niego robione (jeden ma nadal) :evil:

JasioB jak ma by w miarę blisko to wal do Roberta z Tune Up do 3city. Z Kolberga masz 230 km całkiem dobrą drogą.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ej... no nawet moj stary zna Rogala :decayed:

Mój też i nawet miał już dwa wozy przez niego robione (jeden ma nadal) :evil:

JasioB jak ma by w miarę blisko to wal do Roberta z Tune Up do 3city. Z Kolberga masz 230 km całkiem dobrą drogą.

http://www.tune-up.pl/

:good: :good: :good:

Opublikowano

Slabo troche samego siebie polecac :naughty: :naughty:

Opublikowano

Slabo troche samego siebie polecac :naughty: :naughty:

Uhhh... dlatego takie cos z miejsca laduje w koszu... :thumbdown:

Opublikowano

widzę że dzieciak jesteś więc nie będę z Tobą w polemikę się wdawał bo znowu usuniesz mój post odpowiadający na śmieszny zarzut..dorośnij bo przez takich ludzi jak ty co mają jeszcze mleko pod nosem te fora na psy schodzą powoli..

Opublikowano

nie ma jak liczyć na darmową auto-reklamę na dużym forum... no comment

jakoś nie widzę by to forum schodziło na psy, a wiek nie świadczy o dojrzałości człowieka...

Opublikowano

widzę że dzieciak jesteś więc nie będę z Tobą w polemikę się wdawał bo znowu usuniesz mój post odpowiadający na śmieszny zarzut..dorośnij bo przez takich ludzi jak ty co mają jeszcze mleko pod nosem te fora na psy schodzą powoli..

ja usunąłem twój post

a jak będziesz się nadal ciskał to dopilnuję, żebyś nic więcej tu nie napisał

Opublikowano

Nie Poziu, to ja usunalem post tjunfors :decayed:

widzę że dzieciak jesteś więc nie będę z Tobą w polemikę się wdawał bo znowu usuniesz mój post odpowiadający na śmieszny zarzut..dorośnij bo przez takich ludzi jak ty co mają jeszcze mleko pod nosem te fora na psy schodzą powoli..

Jest taki niepisany zwyczaj - jak ktos pyta o polecany warsztat/zaklad/fryzjera, to oczekuje opinii ludzi, ktorzy korzystali z takich uslug... a nie uslugodawcow.

Jesli tego nie rozumiesz, to nie jest to miejsce dla Ciebie.

Opublikowano

też mu kasowałem jakiś

Opublikowano

Tak, bo juz sie tu sam polecal pare razy... hah, dopiero sie zorientowalem, ze dostalem od "dzieciakow" :D

EOT

Opublikowano

WITAM.

Którego tunera polecacie bardziej do mojego BMW 3,0d 231KM. Waham się pomiędzy dwoma Rogalem a Mastersem.

I ile da się wycisnąć z mojego silnika?

Opublikowano

Rogala.

Opublikowano

Rogal ma świetne wyniki z tym silnikiem :good:

Opublikowano

czytałem tu na forum, że Rogal nie za bardzo bierze się za BMW. Rogal jeśli to czytasz napisz czy to prawda i co można zrobić z mojego silnika. :)

Opublikowano

czytałem tu na forum, że Rogal nie za bardzo bierze się za BMW. Rogal jeśli to czytasz napisz czy to prawda i co można zrobić z mojego silnika. :)

Mechanicznie na przyklad robia tylko VAG i BMW ;)

Opublikowano

czytałem tu na forum, że Rogal nie za bardzo bierze się za BMW. Rogal jeśli to czytasz napisz czy to prawda i co można zrobić z mojego silnika. :)

coś ci się potentegowało :naughty::decayed:

Opublikowano

eee, nieważne :)

:decayed:

jutro jadą dwie e60 ode mnie z miasta do Mastersa, Ciekawe co z tego wyjdzie.

Opublikowano

Rogal jest znacznie tanszy, a na pewno nie gorszy, dawno nie widzialem nic fajnego od Marka :gwizdanie:

Opublikowano

Bo marek nie ma na to czasu.

Opublikowano

jaki Marek?

a już wiem o kogo chodzi.[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 23:04_________________________________________________No i wrócił od Mastersa

Wykresy z hamowni pokazały:

Seria 241,9 moment 528,5 :D

Po modyfikacjach 284,3 ,a moment 587,3.

Czy to możliwe, że auto miało tyle w serii więcej ? (seria 231KM)

Czy może ta hamownia ma ustawione tak optymistyczne wyniki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.