Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jutro jade do szczecina do jakichs kolesi kumpla, maja swoj serwis i hamownie, podobno niezle ogarniaja temat,poprawiaja po innych programy, dam znac jak poszlo i czy warto ich polecic ;)

ja nie slyszalem o kims dobrym w szczecinie ale pochwal sie jak tam poszlo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję firmy która zrobi dobrego chipa w A4 B6 1.9 TDI AWX z małopolski lub śląska (mieszkam koło Krakowa). Wiem że Rogal jest bardzo dobry i raczej do niego się wybiorę ale to jednak jest kawałek drogi. Dlatego pytam, może znajdzie się ktoś równie dobry w pobliżu Krakowa?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję firmy która zrobi dobrego chipa w A4 B6 1.9 TDI AWX z małopolski lub śląska (mieszkam koło Krakowa). Wiem że Rogal jest bardzo dobry i raczej do niego się wybiorę ale to jednak jest kawałek drogi. Dlatego pytam, może znajdzie się ktoś równie dobry w pobliżu Krakowa?

Pozdr

Katowice- Aligator, dynosoft 606 341 144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki koledzy. Będę musiał poczytać opinie o tych dwóch firmach bo trudny wybór :wallbash: a wiadomo że chcę wybrać jak najlepiej dla mojej A4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wybierzesz compsport czy dynosoft czy mrmotors będziesz na pewno zadowolony teraz uderzaj tam gdzie masz bliżej (ew zadzwoń dowiedz się jakie koszty i terminy) proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za pomoc! :):hi: Najbliżej miałbym do compsport ale popytam jeszcze o ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOX to zło !! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :rant: :rant: :rant:

nie jeden uzytkownik tego forum Ci to powie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny Koles który chce sobie podetrzec d*pę szkłem

oj, Kochany, pokaleczysz sobie ją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można to dobrze zrobic w wawce gdzieś od stromy marek i w jakiej cenie.

:blink::shocked::blink: znaczy czytałeś ten wątek, prawda ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie...Tak przegladam ten temat szukajac dobrego chiptutera w okolicy Koszalina i niestety widze ze ci najlepsi sa dosyc daleko Warszawa Krakow,Slask...Jeszcze Gdansk....Czy ktos moglby polecic z czystym sumieniem jakiegos specjaliste blizej?Mieszkam na Stale w Niemczech i odwiedzam rodzine w Kolobrzegu przyjezdzajac na pare dni wiec takie dalekie wyprawy np.do Rogala sa prawie niemozliwe technicznie... Bede wdzieczny za kazda podpowiedz...Aha...jeszczejedna sprawa...Zanim zdecydowalbym sie pojechac gdzies dalej chcialbym najpierw gdzies blisko zdiagnozowac moj silnik czy mu cos dolega i czy chipowenie bedzie mialo w ogole sens...Czy ktos moze polecic jakiegos specjaliste w poblizu Kolobrzegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jedziesz przez szczecin to Ci moge polecic Rafal Zelepien

http://dobrymechanik.net/mechanicy/zobacz/1276/200

serwis audi,vw takie fury tam przyjezdzaja ze masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a jaka polecili byście firme na dolnymślasku lub okolicy

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

było jużżżżżżżżżżżżżżżżżżżż !!!!!!!!!!!!!!!! :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...