Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polecam tune-ap z Gdańska robili mi passata z silnikiem awx 131ps i byłem bardzo zadowolony!

jakieś koszty i konkrety? ile serii było? ile wycisnęli? hamownia? program indywidualny?

Opublikowano

wyjechali mi z ceną 1400 zł ale dla klubowiczów dają 200zł zniżki,jeśli chodzi o dane techniczne to niestety w momencie gdy mi to robili wymieniali hamownie i kazali podjechać na ewentualne korekty po tygodniu ale że naprawdę pięknie mi to chodziło nie podjechałem a ok. 3 mies. po tym sprzedałem passata ale byłem BARDZO zadowolony i jak będę jeszcze kiedyś robił autko to tylko u nich!!!

Opublikowano

Polecam Rogalotti, jechałem specjalnie do Warszawy i jestem wielce zadowolony :good:

Poniżej wynik jego działań

8835f05980029f79m.jpg

Opublikowano

Polecam Rogalotti, jechałem specjalnie do Warszawy i jestem wielce zadowolony :good:

Poniżej wynik jego działań

8835f05980029f79m.jpg

niutków mało przybyło

Opublikowano

W związku z licznymi pytaniami do mnie na forum dotyczącym zawirusowania niniu.

OŚWIADCZAM:

Rogal jest fantastyczny.

Jego robota to ideał.

Jeżdżę :audi::a4fan: po chipie 2 lata i jest :good:

Już parę razy wypisywałem się w tym temacie i potwierdzam wcześniejsze informacje.

Warto podjechać do Witka.

Niunię wypieści, że jest trudna do rozpoznania.

GENERALNIE, jeżeli miałbym zrobić to samo jeszcze raz to tylko u Witka.

Witek :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

W związku z licznymi pytaniami do mnie na forum dotyczącym zawirusowania niniu.

OŚWIADCZAM:

Rogal jest fantastyczny.

Jego robota to ideał.

Jeżdżę :audi::a4fan: po chipie 2 lata i jest :good:

Już parę razy wypisywałem się w tym temacie i potwierdzam wcześniejsze informacje.

Warto podjechać do Witka.

Niunię wypieści, że jest trudna do rozpoznania.

GENERALNIE, jeżeli miałbym zrobić to samo jeszcze raz to tylko u Witka.

Witek :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:hi: :hi: :hi:

wszystko ładnie....

ale Q nie robi... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

ale Q nie robi...

robi...benzyn nie robi ale quattro dizla robi

Opublikowano
niutków mało przybyło

Sprzęgło zniesie niewiele w tym modelu

Opublikowano

GEKO CHIPTUNING- Poznań ul.Główna.

Warsztat i biuro robią wrażenie wszystko bardzo nowoczesne ,najbardziej wielkie srebrne dmuchawy na hamowni :>

Obsługa bardzo elokwentna i miła ,cena wira 1,5 tys ,wykresy przed i po.Jakie i z jakim skutkiem ich działania ,niestety nie wiem.

czyli rekomendujesz ich po ładnej poczekalni? tutaj opieramy się na efektach ich pracy a nie na wyglądzie miejscówek :wink4:

Opublikowano

pytajek czy ty tam robiłeś czipa?

Opublikowano

czy ktos poleci kogos z Bialegostoku bo mam AHU i chciałbym troszke wiecej powera:evil:

Opublikowano

czy ktos poleci kogos z Bialegostoku bo mam AHU i chciałbym troszke wiecej powera:evil:

Podjedz sobie do Warszawy do Rogala

Opublikowano

Panowie, możecie powiedzieć, co myślicie o tym :

http://www.upsolute.pl/auto.html?kid=31

nie działa link :tongue4:

Opublikowano

Panowie, możecie powiedzieć, co myślicie o tym :

http://www.upsolute.pl/auto.html?kid=31

nie działa link :tongue4:

działa

Opublikowano

już tak...nie znam firmy...nie wypowiadam się...ale w tabeli aut widzę błędy :gwizdanie:

Opublikowano

panowie znacie kogoś na śłąsku godnego polecenia który dzwignie moc w moim 1.9tdi? pozdrawiam

Opublikowano

panowie znacie kogoś na śłąsku godnego polecenia który dzwignie moc w moim 1.9tdi? pozdrawiam

dynosoft , compsport

Opublikowano

Panowie za mało konkretow. Pytanie nie tylko gdzie robic, ale czy sens robic np w moim przypadku. Zmienilem smoka z USA B6 3.0 V6 quattro tip na pyrkawe 2.5 TDI V6 163 konie, multitronic. Przesiadka moze byc bolesna... Jeszcze nie jechalem bo auto bylo przerysowane i lakiernik konczy robote. PYTANIE czy jest sens chip'owanie 2.5 TDI multi? Dzwonilem do Waszego mistrza Jody -Rogala i powiedzial ze roznica bedzie tylko na manualu. Kto ma tipa albo multi wie ze tego sie prawie nie uzywa...Wygrywa wygoda. Master Rogal sie myli czy ma racje? W trybie automat tez bedzie czuc zwiekszenie mocy ? jezeli nie to dla mnie chipowanie multi i tiptronica to totalna porażka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.