Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

no to Panowie napiszcie prosze jaki jest bezpieczny tuning w 2.0 tdi bo juz nie wiem czy robic czy nie robic...

ok 132 kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wniosek jeden..oddaje auto w rece Witka:)dziekuje wszystkim za podpowiedzi:)pozdrawiam

I dobrze robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika :naughty:

jestem zadowolony, nawet bardzo :naughty:

tylko wyniku jeszcze nie podam, bo mam cos uszkodzone i najpierw musze naprawic, potem wynik.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika :naughty:

uni może nie robi dużuch KM cz Nm ale stawiając obok siebie identyczne auta z vtg,mastersa,compotów i uni to najszebsze auto będze właśne Andrzeja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika :naughty:

uni może nie robi dużuch KM cz Nm ale stawiając obok siebie identyczne auta z vtg,mastersa,compotów i uni to najszebsze auto będze właśne Andrzeja :decayed:

i Andrzej jest bardzo spoko :decayed:

az mi sie nie chcialo wyjezdzac stamtad :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika :naughty:

uni może nie robi dużuch KM cz Nm ale stawiając obok siebie identyczne auta z vtg,mastersa,compotów i uni to najszebsze auto będze właśne Andrzeja :decayed:

troche bez sensu, to czym te auta jada skoro nie moca i momentem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche bez sensu, to czym te auta jada skoro nie moca i momentem?

zapłonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytlumacz mi to prosze, skoro uwazasz ze sama zabawa zaplonem daje przewage nad tym jak przebiega linia mocy i momentu w aucie......

SAMA ?? Czy ja powiedziałem, że sama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wytlumacz prosze precyzyjnie, na czym ta przewaga polega, z twojej odpowiedzi wnioskuje ze jednak samym, bo napisales wyraznie, auta nie maja duzo mocy i momentu a sa szybsze........

inaczej...auta unitronicowe maja trochę mniej mocy, trochę mniej momentu ale są szybsze niż auta o zbliżonych parametrach km/Nm

także coś musi na to wpływać - i tym czymś jest zapłon i jego działanie (kąt wyprzedzenia itp.)

kminisz ? :wink4:

poza tym jesteś przecież z towarzystwa, wiesz co jeździ po mieście więc nie wiem skąd u ciebie takie zdziwienie, że 1.8T po czipie w uni trzepie kazde 1.8t po czipie mastersa czy vtg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca jest tak jak piszesz, samo to ile wyplumo na hamowni nie bedzie wyznacznikiem czy auto jest wolniejsze od tego ktore wyplulo wiecej i tu sie zgodze. Chodzi wlasnie o przebieg mocy i momentu i to glownie one wyplywaja na to ktore z aut bedzie szybsze, wiec to ze auto ma wiecej koni a jest wolniejsze to nie zasluga samej zabawy zaplonem a raczej przebiegu tych linii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to ze auto ma wiecej koni a jest wolniejsze to nie zasluga samej zabawy zaplonem a raczej przebiegu tych linii :)

też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca jest tak jak piszesz, samo to ile wyplumo na hamowni nie bedzie wyznacznikiem czy auto jest wolniejsze od tego ktore wyplulo wiecej i tu sie zgodze. Chodzi wlasnie o przebieg mocy i momentu i to glownie one wyplywaja na to ktore z aut bedzie szybsze, wiec to ze auto ma wiecej koni a jest wolniejsze to nie zasluga samej zabawy zaplonem a raczej przebiegu tych linii :)

Tylko, że właśnie przebieg tych linii jest zależny od ustawienia zapłonu (oczywiście nie tylko :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj czyjego autorstwa jest wykres z ich strony bo wyglądają dziwnie znajomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...