Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nieodparte wrażenie, że zwyczajnie ściemniasz, co już sam zresztą kiedyś przyznałeś na forum. I to komu? Poziowi, żeby było śmieszniej...

Uparłeś się na tdi-tuning, jakbyś nie znał innych tunerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie mam zamiaru tutaj nikogo sciemniac ani nikomu lizac d.....y

ani Poziowi ani Mastersom

robiłem tylko tam auta i dlatego ich chwale, nie znam innej firmy która to robi (co juz napisałem)

chyba ze z neta lub z forum

zawsze auta były zrobione na 5+ wiec nie mam powodu pisac inaczej

jezeli na ktos sie na nich przejechał nic na to nie poradze, życie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru tutaj nikogo sciemniac ani nikomu lizac d.....y

ani Poziowi ani Mastersom

robiłem tylko tam auta i dlatego ich chwale, nie znam innej firmy która to robi (co juz napisałem)

chyba ze z neta lub z forum

zawsze auta były zrobione na 5+ wiec nie mam powodu pisac inaczej

jezeli na ktos sie na nich przejechał nic na to nie poradze, życie.....

no spoko na szczęście jesteś odosobniony w swoim poparciu dla tej firmy więc potencjalny user forum prawdopodobnie zdecyduje się na firmy wymieniane przez innych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po sporej przerwie..

Również dorzucę swoje trzy grosze,

więc z czystym sumieniem mogę polecić kolegę Witka z Wawy..

A na poparcie swojej tezy dodam, że moją 90 konną niuńką bez obaw staje na linii z 2,5 Tdi z mojego rocznika.. hehe :tongue4:

śmigam już tak ponad dwa lata i niunia serce nadal ma jak dzwon a spanky troszczył się o graty..

http://images4.fotosik.pl/64/9b5d125b850836a9.jpg

Teraz nadszedł czas na zmianę fury, oczywiście na CCCO i na pewno w pierwszych tygodniach odwiedzę kolegę, mam ponad 300km, ale wiem, że warto.

Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to opinia po dwóch latach użytkowania auta a nie świeżo po programie gdzie jeszcze emocje nie opadły..

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co najpierw w 1.8t?Gaz czy program?

chip->gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie lepiej zachipowac 1.8T we wroclawiu?? Jetronik czy Evolution Motor Sport???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Jetronic

co do EMS.....hm..... uczą sie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostanio ,,przyjemność" być u Mastersa bo koleżanka się uparła że chce ,,program" u Niego i chciała abym podjechał i się dowiedział o ceny.

Uzyskałem odpowiedź że jeżeli auto ma przebieg poniżej 300tys km to program kosztuje 1400zł jeżeli powyżej 300tys km to 1700zł...jak żyje 21 lat na tej Planecie to nie słyszałem aby u jakiegoś tunera w Polsce i Europie cena programu zależała od przebiegu auta...to jest poniżej krytyki nie mówiąc że pan wielki Masters po tym jak zapytałem czemu ma taki dziwny ciennik oburzonym tonem odpowiedział ,,jak Ci się nie podoba to jedź do konkurencji" po czym odpowiedziałem że ja z panem na Ty nie przeszedłem i nie mam takiego zamiaru...

PS. jeżeli ktoś ma samochód z przebiegiem 300tys km i dbał o niego i użytkował w odpowiedni sposób to program wyjdzie lepiej niż w aucie z przebiegiem 100tys km gdzie ktoś je zaniedbał itp.

Tyle w tym temacie, wiadomo żyjemy w podobno wolnym kraju i każdy ma prawo jechać na program gdzie chce ja osobiście firmy Masters Tuning nie polecam i wiele osób oprócz mnie też nie poleca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam nie pojechał nawet jakby był jedyny cziperem w polsce kawał pociota i grom go wie co jeszcze

wyżej sra niz dupe ma :):kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do jetronic i za chipa w 1.8T zycza sobie 2000zl to chyba duzo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zdzierusy......

za dużo za vira o jakies 500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zdzierusy......

za dużo za vira o jakies 500pln

CO TY PIEPRZYSZ ?? Skąd ty taką cenę wymyśliłeś? Z allegro ??

Czip w benzynie to zazwyczaj 1200-2000 złotych. Można zawsze zagadać, żeby było bez VATu...[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 09:35_________________________________________________

olsztyńskim v-tech'u?

czipa nie zrobią ci w Olsztynie tylko wygląda to tak, że:

przyjeżdżasz do oddziały V-tech w Olsztynie, zgrywają twój soft i wysyłają do Krakowa...mailem...

w Krakowie jest osoba, która napisze lajtowy, standardowy program do twojego auta i wyśle do Olsztyna...i na tym się skończy...

generalnie nie polecam V-tech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zdzierusy......

za dużo za vira o jakies 500pln

CO TY PIEPRZYSZ ?? Skąd ty taką cenę wymyśliłeś? Z allegro ??

Czip w benzynie to zazwyczaj 1200-2000 złotych. Można zawsze zagadać, żeby było bez VATu.

teeee..... Moderator czytaj dokładnie odpowiedzi, napisałem nieomal dokładnie to samo

i bez "pieprzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...