Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączam się do grona osób zadowolonych z roboty Rogalotti'ego. Naprawdę warto poświęcić czas i przejechać trochę kilometrów.Program wgrany przez niego jest bardzo dobrze zestrojony: samochód nie szarpie, nie zostawia czarnej zasłony dymnej z tyłu a różnica w przyśpieszeniu i elastyczności jest znacząca.

Szczerze polecam.

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DIAGTRONIC ALE TRZEBA UZBROIĆ SIĘ W CIIIIIERPLIWOŚĆ O I NIE MAJĄ HAMOWNI QUATTRO ;(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy!!!

Poczytajcie trochę co piszą inni.

Naprawdę warto umówić się z Rogalem.

A te parę kilosów które trzeba zrobić to w mig sie zwróci.

Witek podchodzi do auta jak do swojego.

Nie ma sensu więcej pisać na ten temat. Można jeździć do innych firm,ale Witek jest najlepszy :th:

Opublikowano

Ja polece CompSport-robilem u nich program i nie tylko jestem bardzo zadowolony,maja dobre podejscie i byli pierwsi w Polsce ktorze zaczeli robic PD :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

właśnie jestem po chipie u Daniela z TCC z Krakowa - wcześniej robił kumplowi i jest zadowolony - ja jestem mega zadowolony - auto ma niesamowitego kopa jak dla mnie - polecam

Opublikowano

To koledzy i ja sie zbieram do zawirusowania mojego avancika i chyba zgodnie z wiekszoscia glosow oddanych na Rogala i ja sie umowie na wizyte lekarska u niego :evil:

Opublikowano

robiłem passka 2.0 TDI u Marka Staszewskiego ( www.tdi-tuning.pl )

profi obsługa i wynik na rolkach

autem w tej chwili jezdzi ojciec i nie moze zrozumiec dlaczego ten "klekot" tak zapier.........

Opublikowano

jestem po wizycie u Rogala robił mi dwa autka jestem zaj... zadowolony polecam wszystkim. Witek zna sie na tym co robi i potrafi doradzić. POLECAM wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Ja rowniez polecam wszystkim niezdecydowanym wizyte u Witka.Do kazdego auta podchodzi indywidualnie i zna sie na rzeczy.Dzieki Witek i pozdrawiam.Jak znajdziesz chwile to wklej moj wykresik z 14.04.08. :th:

Opublikowano

Tylko Rogal nikt więcej, polecam bardzoooooo :th:

Autko po programie jeździ znakomicie :>

Witek to wielki profesjonalista, podchodzi do auta jak do swojego.

Poza tym bardzo miły gość!!!!

Jak będzie wykresik to wkleję.

Jeszcze raz wielkie dzięki Witek :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wszyscy piszą o gnojowozach a o benzynach nikt.

W mazowieckim polecam:

www.sportmile.pl

www.vtg.pl

www.unitronic.pl

Opublikowano

Cześć,

Czy może ktoś z czystym sumieniem polecić gdzie wrzucić program dla 1.8T w Wielkopolsce (najlepiej sam Poznań). Poza pyrlandią to wiem i jak nic godnego polecenia nie ma, to ruszam w trasę.

Opublikowano

Cześć,

Czy może ktoś z czystym sumieniem polecić gdzie wrzucić program dla 1.8T w Wielkopolsce (najlepiej sam Poznań). Poza pyrlandią to wiem i jak nic godnego polecenia nie ma, to ruszam w trasę.

Z czystym sumieniem to nigdzie :tongue4:

Program do 1.8T umieją zrobic wszyscy. Jedź po prosty tam gdzie taniej. Uderzaj tam gdzie napisałem.

W końcu po to to napisałem, żeby nie było takich pytań jak twoje :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wie ktos moze gdzie mozna zainstalowac chipa na podlasiu?

Opublikowano

Witam zna ktoś jakiś dobry, bardzo dobry chiptuning w okolicach wrocławia?????

Opublikowano

Witam zna ktoś jakiś dobry, bardzo dobry chiptuning w okolicach wrocławia?????

np. DynoSoft Wrocław
Opublikowano

Witam zna ktoś jakiś dobry, bardzo dobry chiptuning w okolicach wrocławia?????

Jetronik

Opublikowano

Mógłby ktoś polecić jakąś porządną firmę z zachodnio-pomorskiego ?

Opublikowano

Ja za to polecam tylko i wyłącznie CompSport - Patryk zrobił już dla mnie kilka autek i za każdym razem efekt był taki sami - totalny banan (czy jak wolicie rogal) na twarzy :)

Mój AFN na totalnie seryjnych gratach , po wizycie u Patryka i Szymona, ma 150PS i 320Nm.

IMHO jeśli robić diesla to tylko i wyłącznie w CS ;)

Opublikowano

Również polecam CompSport !

Po wizycie u chlopaków a3 1.9tdi ahf - 148KM i 316Nm - całkowita seria

Zobaczymy co bedzie dalej bo to nie koniec...

Pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.