Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam....mam pytanko...macie może jakieś doświadczenia z tą firmą www.godula.cc.pl/ ...pozdrawiam.

odpuść sobie :wink4:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam,

Admin Adamq ładnie się rozpisał w temacie o chiptuningu, poniżej jego tekstu widnieje link do stronki Pana Goduli w Krakowie... niestety ja nie polecam tego Pana mimo reklamy... wydałem u niego prawie 3 tys na poprzedni tzw program w 1.9 tdi. Pojechałem zaraz w traskę i też miałem wypieki na twarzy i podobało mi się bardzo... niestety Pan Tuner nie zaważył, że spod pompy wtryskowej wycieka paliwo, uszczelkę zmieniłem u swojego stałego mechanika i zaraz po wyjeździe z warsztatu okazało się, że kuce uszły w pole... :) pojechałem do Pana G. aby zawołał kuce z powrotem, na co on, że nowy program i wogóle... :wallbash: gdybym wiedział że po tuningu u nich będę musiał ich pytać czy mogę puścić bąka we własnym aucie, i czy skutkiem tego nie będzie spadku mocy to pewnie bym zrezygnował... chorzy ludzie... co więcej po kilku spotach z łaską wielką i dopłatami z mojej strony mister G pokazał mi wykres z hamowni, że niby jest tak samo... po kilku miesiącach auto sprzedałem ... nowy właściciel zrobił test na hamowni u znajomych... i między panem G a niezależną firmą bylo ponad 20 koni mniej... o które mi chodziło właśnie, ale on wmawiał mi że mi się wydaje... NIE POLECAM, BRAK PROFESJONALIZMU. FAKTURA WYSTAWIONA - REGULACJE SILNIKOWE. gdyby był poważnym tunerem usługa na fakturze byłaby inaczej nazwana... a jak ktos będzie obstawał za ich profesjonalizmem, to prześlę mu historię maili od tej firmy- chodzi o zapytanie o instalację gazową... śmiechu warte... i jeszcze podpisuje się jako Pan Godula, choć śmiem wątpić, że to on koresponduje... wymijające odpowiedzi, odsyłanie do linka z cennikiem, który zwiera ogólne ceny itd... nie polecam. :hi:

Opublikowano

Polecam ECUSOFT z Bielska-Biala znaja sie na tym :oklaski: ;spruboj dogonic mojego disla ; :lol1:

Opublikowano

To Ty masz diesla, czy 1.8T?

No i najwazniejsze - czipowales auto z multi?

Opublikowano

ecu 2.5tdi 150ps na 180ps robilem w Ecusoft ,juz dwa lata smiga bezproblemowo .teraz mam 1.8t multi 190ps seryjny

Opublikowano

witam,

Admin Adamq ładnie się rozpisał w temacie o chiptuningu, poniżej jego tekstu widnieje link do stronki Pana Goduli w Krakowie... niestety ja nie polecam tego Pana mimo reklamy... wydałem u niego prawie 3 tys na poprzedni tzw program w 1.9 tdi. Pojechałem zaraz w traskę i też miałem wypieki na twarzy i podobało mi się bardzo... niestety Pan Tuner nie zaważył, że spod pompy wtryskowej wycieka paliwo, uszczelkę zmieniłem u swojego stałego mechanika i zaraz po wyjeździe z warsztatu okazało się, że kuce uszły w pole... :) pojechałem do Pana G. aby zawołał kuce z powrotem, na co on, że nowy program i wogóle... :wallbash: gdybym wiedział że po tuningu u nich będę musiał ich pytać czy mogę puścić bąka we własnym aucie, i czy skutkiem tego nie będzie spadku mocy to pewnie bym zrezygnował... chorzy ludzie... co więcej po kilku spotach z łaską wielką i dopłatami z mojej strony mister G pokazał mi wykres z hamowni, że niby jest tak samo... po kilku miesiącach auto sprzedałem ... nowy właściciel zrobił test na hamowni u znajomych... i między panem G a niezależną firmą bylo ponad 20 koni mniej... o które mi chodziło właśnie, ale on wmawiał mi że mi się wydaje... NIE POLECAM, BRAK PROFESJONALIZMU. FAKTURA WYSTAWIONA - REGULACJE SILNIKOWE. gdyby był poważnym tunerem usługa na fakturze byłaby inaczej nazwana... a jak ktos będzie obstawał za ich profesjonalizmem, to prześlę mu historię maili od tej firmy- chodzi o zapytanie o instalację gazową... śmiechu warte... i jeszcze podpisuje się jako Pan Godula, choć śmiem wątpić, że to on koresponduje... wymijające odpowiedzi, odsyłanie do linka z cennikiem, który zwiera ogólne ceny itd... nie polecam. :hi:

godula skończył się na maluchach , później już sama komercha :decayed:

Opublikowano

Slyszal ktos o tej firmie?

http://www.goodhope.pl/

Opublikowano

Dolny slask to DYNOSOFT.

A tuner to CompSport poprzednie , to i nastepne auto.

Opublikowano

Slyszal ktos o tej firmie?

http://www.goodhope.pl/

nie słyszałem...

Opublikowano

Wstępnie jestem już umówiony w tej oto firmie --> 44tuning ale sam nie wiem czy można im zaufać i powierzyć swoje auto... liczę na to że może ktoś coś wie na temat tej firmy i podzieli się ze mną uwagami :good:

Opublikowano

Wstępnie jestem już umówiony w tej oto firmie --> 44tuning ale sam nie wiem czy można im zaufać i powierzyć swoje auto... liczę na to że może ktoś coś wie na temat tej firmy i podzieli się ze mną uwagami :good:

a nie ma w OK przedstawiciela GIAC lub Revo ??

Opublikowano

a nie ma w OK przedstawiciela GIAC lub Revo ??

nic mi na ten temat nie wiadomo... jeśli możesz przybliżyć temat byłbym zobowiązany :hi:

Opublikowano

a nie ma w OK przedstawiciela GIAC lub Revo ??

nic mi na ten temat nie wiadomo... jeśli możesz przybliżyć temat byłbym zobowiązany :hi:

http://www.revotechnik.com/locateDealer/ukDealers.aspx

Opublikowano

Dzięki :)

Opublikowano

Witam, czy miał ktoś do czynienia z tą firmą?

http://www.detech.pl/?site=1

na szczęście nie :naughty:

Opublikowano

nie oddałbym do bardziej znanych krakowskich firm a co dopiero do detech :shocked:

Opublikowano

Witam, czy miał ktoś do czynienia z tą firmą?

http://www.detech.pl/?site=1

No no z mojej serii 115km 285Nm robia 150km 395Nm :shocked: :shocked: :blink: A zapewne wyjdzie ok 135km 330Nm.Ale z tymi liczbami przyszaleli :banan2:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Polecić mogę:

- Warszawa: Rogal (Mr Motors ul. Mineralna)

- Śląsk - Aligator,

- Dolny Śląsk - Mirass (Dynosoft),

- Pomorze - Rob555 (Tune-up)

Sprawdzeni na innych forach, wiedzą co robią i nie zabiją ceną. Najważniejsze - po nich samochody jeżdżą nie stoją w warsztatach ;)

Absolutnie niepolecany - niejaki Auto Seba.

Opublikowano

Jak daleko stoi Aligator od Rogala? Jestem z opolskiego, więc do Warszawy kawałek mam i chciałbym wiedzieć, na ile "porządni" są w krokod... Aligatorze. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.