Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wrocław Mirass z Dynosoftu, gość zdecydowanie zna się na rzeczy i gwarantuję, że będziecie zadowoleni.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrocław Mirass z Dynosoftu, gość zdecydowanie zna się na rzeczy i gwarantuję, że będziecie zadowoleni.

podzielam uwagę kolegi , dobra cena za profi robotę.

Opublikowano

:)ja jak większość polecam Rogala. Nie żal 300 km jakie zrobiłem aby do niego przybyć.... wracałem z "rogalami" (wypiekami) na twarzy :notworthy: :>

Opublikowano

witam,

Admin Adamq ładnie się rozpisał w temacie o chiptuningu, poniżej jego tekstu widnieje link do stronki Pana Goduli w Krakowie... niestety ja nie polecam tego Pana mimo reklamy... wydałem u niego prawie 3 tys na poprzedni tzw program w 1.9 tdi. Pojechałem zaraz w traskę i też miałem wypieki na twarzy i podobało mi się bardzo... niestety Pan Tuner nie zaważył, że spod pompy wtryskowej wycieka paliwo, uszczelkę zmieniłem u swojego stałego mechanika i zaraz po wyjeździe z warsztatu okazało się, że kuce uszły w pole... :) pojechałem do Pana G. aby zawołał kuce z powrotem, na co on, że nowy program i wogóle... :wallbash: gdybym wiedział że po tuningu u nich będę musiał ich pytać czy mogę puścić bąka we własnym aucie, i czy skutkiem tego nie będzie spadku mocy to pewnie bym zrezygnował... chorzy ludzie... co więcej po kilku spotach z łaską wielką i dopłatami z mojej strony mister G pokazał mi wykres z hamowni, że niby jest tak samo... po kilku miesiącach auto sprzedałem ... nowy właściciel zrobił test na hamowni u znajomych... i między panem G a niezależną firmą bylo ponad 20 koni mniej... o które mi chodziło właśnie, ale on wmawiał mi że mi się wydaje... NIE POLECAM, BRAK PROFESJONALIZMU. FAKTURA WYSTAWIONA - REGULACJE SILNIKOWE. gdyby był poważnym tunerem usługa na fakturze byłaby inaczej nazwana... a jak ktos będzie obstawał za ich profesjonalizmem, to prześlę mu historię maili od tej firmy- chodzi o zapytanie o instalację gazową... śmiechu warte... i jeszcze podpisuje się jako Pan Godula, choć śmiem wątpić, że to on koresponduje... wymijające odpowiedzi, odsyłanie do linka z cennikiem, który zwiera ogólne ceny itd... nie polecam. :hi:

Opublikowano

w Małopolsce nikogo dobrego nie ma

Opublikowano

Wszyscy piszą o gnojowozach a o benzynach nikt.

W mazowieckim polecam:

www.sportmile.pl

www.vtg.pl

www.unitronic.pl

a śląsk lub małopolska- :PB98:??

www.kocar.pl/

to chyba wielkopolska :gwizdanie:

o kutfa....faktycznie :D

w małopolsce do benzyn...1.8T ogarnie Comsport w Bielsku :good:

Opublikowano

Wszyscy piszą o gnojowozach a o benzynach nikt.

W mazowieckim polecam:

www.sportmile.pl

www.vtg.pl

www.unitronic.pl

a śląsk lub małopolska- :PB98:??

www.kocar.pl/

to chyba wielkopolska :gwizdanie:

o kutfa....faktycznie :D

w małopolsce do benzyn...1.8T ogarnie Comsport w Bielsku :good:

podjadę się dowiedzieć jak sprawa wygląda i zobaczymy
Opublikowano

Jak małopolska to tylko chlopaki z TTC.

Opublikowano

co powiecie na temat VTG w warszawie i klekota??

Opublikowano

Z klekotem najlepiej jedź do Rogala ul. Mineralna 26, VTG ogulnie nie polecam...

ort: ogólnie / Poziek

Opublikowano

Jak małopolska to tylko chlopaki z TTC.

daj spokój, podejscie do klienta poniżej krytyki ...

sprawdzanie stanu auta przed chipem, też nie bardzo

a o samym programie sie nie wypowiem bo sie nie znam, ale zapewno sporo osob zrobi to lepiej :wink4:

Opublikowano

Robilem u nich auto, i to "troche" wiecej niz chipa i efekty sa naprawde bardzo dobre. Oni po prostu wiedza co robia.

A podejscie do klienta, hm po prostu maja duzo pracy :)

Opublikowano

Jak małopolska to tylko chlopaki z TTC.

Myślę że Compsport to lepszy wybór :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś może polecić dobra firmę na górnym śląsku która zajmuje się CHIP TUNINGIEM ???

DZIĘKI ZA INFORMACJE

Opublikowano

Jedz do Bielska.. :rolleyes:

Opublikowano

Czy ktoś może polecić dobra firmę na górnym śląsku która zajmuje się CHIP TUNINGIEM ???

DZIĘKI ZA INFORMACJE

bielsko comsport ja jadę w pzryszłym tygodniu :>
Opublikowano

Witam....mam pytanko...macie może jakieś doświadczenia z tą firmą www.godula.cc.pl/ ...pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.