Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie kupuj czegos takiego, bo tylko popsujesz sobie auto.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

było już nieraz na forum że power boxy szkodzą autu, wystarczy poszukać

Opublikowano

Chciałem zapytać tak z czystej ciekawości, czy warto było by kupić coś takiego do mojego autka: http://moto.allegro.pl/item582987541_chiptuning_audi_a4_1_9_tdi_90_110km_obd_30km.html lub to: http://moto.allegro.pl/item584795055_audi_a3_a4_a6_tdi_chip_box_vag_30km_promo.html .

jak chcesz podetrzeć d....e szkłem to wiesz jak sie to skończy

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedz. Nie miałem zamiaru tego kupować, tak tylko pytałem z ciekawości.

Opublikowano

Witam.

Wiec moze zapytam o miejsce gdzie ktos moglby zajac sie chipem do 1.8T AEB mozliwie w moim rejonie,

czyli Koszalin lub woj. Zachodniopomorskie.

Pozdr.

Opublikowano

Witam.

Wiec moze zapytam o miejsce gdzie ktos moglby zajac sie chipem do 1.8T AEB mozliwie w moim rejonie,

czyli Koszalin lub woj. Zachodniopomorskie.

Pozdr.

tam jest biała plama odnosnie chipowania aut

chyba ze w Swinoujściu ale nie znam zadnych opinii na tenm temat

zostaje chyba tylko Wa-wa :(

Opublikowano

No tak sie domyslalem, to juz predzej Poznan moze ? Ale tak aby wpasc na pol dnia i wracac :)

Opublikowano

No tak sie domyslalem, to juz predzej Poznan moze ? Ale tak aby wpasc na pol dnia i wracac :)

pytaj na poznanskim spocie tam na pewno Ci pomogą

Opublikowano

Witam.

Wiec moze zapytam o miejsce gdzie ktos moglby zajac sie chipem do 1.8T AEB mozliwie w moim rejonie,

czyli Koszalin lub woj. Zachodniopomorskie.

Pozdr.

w Poznaniu masz Geko Cars, robiłem tam kiedyś auto i ostatnio byliśmy z kolegą na hamowni sprawdzć moc w B7. Na benzynowych silnikach się znają. mają dużo wykresów modyfikowanych 1.8T i 2.0T także zadzwoń, zapytaj poproś o wykresy i ustal cenę - ostatnio było w okolicach 1500-1600pln.

Opublikowano

A ile bierze Rogal za chiptining jednen dziewięć te de i :tongue4: 110 kM??

Opublikowano

A ile bierze Rogal za chiptining jednen dziewięć te de i :tongue4: 110 kM??

Kolego napisz do Rogala i on ci odpowie :) cene dowiesz sie przez PW :>

Opublikowano

Czy ktoś słyszał o firmie Geko Cars lub Kocar ? Można ich polecić?

Opublikowano

Czy ktoś słyszał o firmie Geko Cars lub Kocar ? Można ich polecić?

Masz odpowiedz 3 posty wyżej, do bezyny tak, z twoim silnikiem wybrałbym się do Rogala jednak - na 101% zrobi lepiej niż w GEKO

Opublikowano

Czy ktoś słyszał o firmie Geko Cars lub Kocar ? Można ich polecić?

Masz odpowiedz 3 posty wyżej, do bezyny tak, z twoim silnikiem wybrałbym się do Rogala jednak - na 101% zrobi lepiej niż w GEKO

Rogal nie robi benzyny...

chyba ze od pewnego czasu to sie juz zmieniło :> :> :>

Opublikowano

Rogal nie robi benzyny...

chyba ze od pewnego czasu to sie juz zmieniło :> :> :>

:shocked: :shocked: :shocked:

i ja nic nie wiem - jakieś 2 lub 3 miesiące temu jeszcze nie robił

Opublikowano

i ja nic nie wiem - jakieś 2 lub 3 miesiące temu jeszcze nie robił

zależy komu :cool1:

Opublikowano

i ja nic nie wiem - jakieś 2 lub 3 miesiące temu jeszcze nie robił

zależy komu :cool1:

czyli sie zmieniło na +

Opublikowano

Wiecie gdzie można w okolicach Lublina zrobić dobry chip do mojego tdi ? chyba ze jest ktoś na forum, to napiszcie do kogo mam sie zgłosic :)

Opublikowano

polecam Roberta z tune-up Gdańsk robiłem tam trzy auta i zawsze było SUPER!!! :good:

Opublikowano

Co sądzicie o firmie MastersTuning z Warszawy?

kupa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.