Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co nie zmienia faktu ze napisales ze dla 10k i 10nm nie warto a ja ci mowie ze warto..........

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co nie zmienia faktu ze napisales ze dla 10k i 10nm nie warto a ja ci mowie ze warto..........

IMO warto to by było gdyby cena była adekwatna do osiąganych przyrostów, a tak to płacisz jak za diesla a to dalej nie jedzie.... :tongue4:

Opublikowano

wiesz ile to jest 10ps i 10nm w wolnossaku? widze ze nie, wiec nie pisz ze nie warto................

Opublikowano

Wiem kolego co to jest, bo moje drugie ( a właściwie pierwsze ) auto to S6 4.2 V8 :tongue4: ale nigdy nie wydałbym ponad 2k zł żeby miało 10 KM wiecej....

Oczywiście ostateczną decyzję czy warto niech podejmuje właściciel.

Pozdro

Opublikowano

nie pisz ze nie warto

Ale w ADR? Myślisz, że on odczuje te 10KM i 10Nm w ADR ?? Nie warto.

Opublikowano

nie mowie o ADR bo nie znam sie na nim, mowie tu np. o swoich bylych wolnossakach ktore na cwiarte robily lepszy czas niz te kolegi s6 do ktorego niby nie warto dodac 10ps i 10nm za 2k, w wolnossacym po przekroczeniu pewnej granicy 100pln=1ps, pozniej juz drozej, inne jednak sa odczucia niz w silniku doladowanym i podkreslam, warto!

Opublikowano

nie mowie o ADR bo nie znam sie na nim, mowie tu np. o swoich bylych wolnossakach ktore na cwiarte robily lepszy czas niz te kolegi s6 do ktorego niby nie warto dodac 10ps i 10nm za 2k, w wolnossacym po przekroczeniu pewnej granicy 100pln=1ps, pozniej juz drozej, inne jednak sa odczucia niz w silniku doladowanym i podkreslam, warto!

w Hondach i innych wiertarkach warto

w żadnym Audi A4 nie warto.

Opublikowano

w Hondach i innych wiertarkach warto

w żadnym Audi A4 nie warto.

w wolnossacym to przede wszystkim zabawe zaczyna sie od wydechu a nie od Chipowania.Dobrze przeliczony wydech od kolektora do konca + do tego dolot da zauwazanlne przyrosty zwlaszcza w elastycznosci.Pozniej ew. mozna to wystoich ponownie jednak wiecej niz 20 KM bez wymiany walkow to raczej nie bedzie.

Jednak jak zaznaczyli przedmowcy wolnassace silniki audi ( modeli popularnych - poza S i RS ) wogle mozan soie darowc.Lepiej zmienic auto na takie z silnikiem turbo.

Opublikowano

Witam.

Mam 3.0tdi (204kM) z tiptronic i chciałbym go oddać do goodhope na chipa :evil:

Pytanie: warto? czy nie odczuję różnicy?

Pozdro

Opublikowano

Witam, wszystkich.Dziś wrócilem od Compsport programik napisany na 165 PS i 379Nm, radoś jest :D:D

Opublikowano

Pytanie: warto? czy nie odczuję różnicy?

Będzie ci bardzo trudno....

nie odczuć różnicy :kox::naughty:

Opublikowano

Witam.

Mam 3.0tdi (204kM) z tiptronic i chciałbym go oddać do goodhope na chipa :evil:

Pytanie: warto? czy nie odczuję różnicy?

Pozdro

Po chipie jest inne auto... Rób czym prędzej :naughty:

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź już się umówiłem :>

Opublikowano

A niezna ktoś dobrego chiptunera w okolicach koszalina? :) z góry dzieki

Opublikowano

A niezna ktoś dobrego chiptunera w okolicach koszalina? :) z góry dzieki

najbliżej Gdańsk i ponoc Swinoujscie

Opublikowano

A czy ktoś wie o co chodzi że silniki 3.0tdi nie trzymają serii. Umówiłem się już na softa ale usłyszałem że albo będzie gitara albo zostaje przy serii. :confused4:

pozdrawiam

Opublikowano

A czy ktoś wie o co chodzi że silniki 3.0tdi nie trzymają serii. Umówiłem się już na softa ale usłyszałem że albo będzie gitara albo zostaje przy serii. :confused4:

pozdrawiam

A kto takie plotki rozsiewa? Jakis przyglup...krotko mowiac :gwizdanie:

Opublikowano

Tak usłyszałem w goodhope

Opublikowano

Tak usłyszałem w goodhope

Acha...no to no comment odnośnie tej profi firmy :cool1:

Opublikowano

Moze mieli jakies szroty z padnietymi wtryskami i duzym przelotem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.