Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odkryłem, że w nowym aucie mam boxa Alpina i chciałbym dowiedzieć się jak wpływa na silnik.

Kogo polecicie z lubuskiego lub okolic??

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Takiego starego pazdziora to juz malo kto nie ogarnia. :kox:

a Twoj pazdzioch starszy :tongue4:

ogarnac to ogarnie wiekszosc ale jak..

nie liczy sie dlugosc tylko technika :tongue4::naughty:

Opublikowano

Panowie, znacie kogoś z lubuskiego kto pomógł by mi zdiagnozować tego mojego boxa??

Opublikowano

Panowie, znacie kogoś z lubuskiego kto pomógł by mi zdiagnozować tego mojego boxa??

Ja ci go zdiagnozuje teraz , już. Wywal ten szajs i jedź na normalny program.

Opublikowano

Każdy mówi wywal, wywal, ale chyba nie wystarczy tylko wypiąć go z auta.

Na forum czytałem, że samo wypięcie nei załatwi sprawy.

Opublikowano

Odloz kase, jedz do tunera, to Ci sam wywali i napisze program, w czym problem :cool1:

Opublikowano

Czołem, jaki warsztat tuningowy do podniesienia mocy i momentu polecacie niedaleko mnie? slyszalem ze dynosoft we wrocku jest dobry?

Opublikowano

Czołem, jaki warsztat tuningowy do podniesienia mocy i momentu polecacie niedaleko mnie? slyszalem ze dynosoft we wrocku jest dobry?

dobrze slyszales ...

Opublikowano

był ktośmoże w tune up w gdańsku?

może mi ktoś powiedzieć kilka słów na temat tuningu w tym warsztacie??

Opublikowano

Czołem, jaki warsztat tuningowy do podniesienia mocy i momentu polecacie niedaleko mnie? slyszalem ze dynosoft we wrocku jest dobry?

No ja też polecam jetronika, chociaż drogo, ale zna się na rzeczy jak mało kto :good:

Jeden minus - zapomniał mi zdjąc ogranicznika do 250, chociaż wspominałem na początku, skapnąłem się dopiero na Autobahnie że nadal jest.

Opublikowano

był ktośmoże w tune up w gdańsku?

może mi ktoś powiedzieć kilka słów na temat tuningu w tym warsztacie??

bylo sporo osob ... jedz a bedziesz zadowolony ... :wink4:

Opublikowano

chciałbym wiedziec jakie samochody tuningowali, jakieś wykresy czy coś bo za mało opini o nich jest.

Opublikowano

chciałbym wiedziec jakie samochody tuningowali, jakieś wykresy czy coś bo za mało opini o nich jest.

napisz do kolegi rob555 i bedziesz wszystko wiedzial ...

Opublikowano

był ktośmoże w tune up w gdańsku?

może mi ktoś powiedzieć kilka słów na temat tuningu w tym warsztacie??

bylo sporo osob ... jedz a bedziesz zadowolony ... :wink4:

Bylem ja i kilka osob z forum.Jestem zadowolony.

:good: :good: :good:

Opublikowano

Mam pytanko co sadzicie o Dynosoft ale w Katowicach. Mozna im powierzyc autko. Mam nadzieje ze robia duzo lepiej niz v-tech bo akurat o nich nie ma za dobrych opini.Dzieki pozdrawiam

Opublikowano

Mam pytanko co sadzicie o Dynosoft ale w Katowicach. Mozna im powierzyc autko. Mam nadzieje ze robia duzo lepiej niz v-tech bo akurat o nich nie ma za dobrych opini.Dzieki pozdrawiam

Dynosoft w Kato godny polecenia :good:
Opublikowano

Mam pytanko co sadzicie o Dynosoft ale w Katowicach. Mozna im powierzyc autko. Mam nadzieje ze robia duzo lepiej niz v-tech bo akurat o nich nie ma za dobrych opini.Dzieki pozdrawiam

Tam chyba robił autko ostatnio MAJKI_3646. Jest bardzo zadowolony. :good: Jest gdzieś jego wykresik na FORUM... I ja też tam się chyba wybiorę... :gwizdanie:
Opublikowano

albo jeżeli Ci się chce to podjedź do Mirasa (Dynosoft Wrocław) - polecam :wink4:

Opublikowano

Jestem juz umówiony na następny tydzień do Dynosoft w Tychach. Mam nadzieje ze sie będzie jeszcze fajniej jeździło. Ale niechciał bym przekroczyć granicy 150KM.

Opublikowano

Mam dokładnie ten sam silnik i też zastanawiam się nad zmiana mocy. Daj znać jak to u Ciebie wyszło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.