Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Świątek mnie odsyła do innej firmy "Superchip". Firma dostaje programy od V-tech. Nie znam tych firm macie jakieś doświadczenie z nimi?

Na temat V-techu moge zacytowac: "Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... ." :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego 1.8T AEB 200 koników. To chyba niemożliwe? :mysli

"Chipować może każdy ... lecz nie każdy umie ... ."za to bajki to umieja opowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200KM z AEB ... hmm niech zrobia i pojedz na inna sprawdzona hamownie i potwierdz wynik wtedy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200KM z AEB ... hmm niech zrobia i pojedz na inna sprawdzona hamownie i potwierdz wynik wtedy :hi:

Jak poczytałem opinie o nich, to wolę nie ryzykować. Tłoki mi popłyną albo turbawa wyleci w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy strony wcześniej Tomaszek pojechał z geko carem z Poznania że aż miło , ale klijentów widocznie nadal mają (choć ja do nich nigdy się nie zaliczę).Program zamierzam zrobić we Wrocławiu lub w Warszawie mimo że jestem z Poznania.

W zeszłym tygodniu wysłałem mejla do geko z zapytaniem o parę spraw (chodziło mi o coś więcej niż program) - zero odpowiedzi ,po paru dniach dzwonię - miła pani po odszukaniu mojego mejla informuje mnie że szef nie miał czasu ale jak będzie miał to mi odpisze.Przez prawie 2 tygodnie nie znaleźli czasu widocznie są bardzo zapracowani i nie ma co im przeszkadzać.

Kto tak traktuje klijentów to jak potraktuje ich samochody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak może nie z tematem

ale jaki może być koszt chipu w avb na jakieś 130KM i czy to nie za dużo jak na avb z przebiegiem 240 000

i jeszcze jedno pytanko gdzie w podlaskim lub w warmińsko mazurskim dało by się to zrobić bezpiecznie i bez niespodzianek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mi robił 9 dni temu zaprzal w Tykocinie - kontakt do niego znajdziesz na http://www.turbodiesel.pl lub z tego co widzę to jest i tu na forum (nick zaprzal), więc pewnie jak się odezwiesz na PW to się zgadacie co i jak.

Ze swojej strony polecam.

To mój wykresik z hamowni:

http://www.per.ry.pl/zdjecia/audi-a4/a4-hamownia-20090620.jpg

Jeszcze mam turbinke do poprawy, bo z deczka późno wstaje, ale to w najbliższych tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kolegę zaprzal :good:, dodał koników do mojej ciężkiej A6 i teraz autko fajnie zapitala :decayed: w porównaniu z tym co było przed programem :)

Jak ktoś ma TDI to nie ociągać się, tylko chipować :kox: Radość z jazdy gwarantowana :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem dzisiaj jakiegoś gościa w Augustowie z hamownią nawet czego się nie spodziewałem ale gościa nie znam może ktoś z moich okolic zna człowieka i mógł by go polecić.

a co do zaprzal to dzwoniłem dzisiaj do niego pogadaliśmy sobie konkretnie i jeżeli nie znajdę nic bliżej to na pewno się do niego wybiorę

dzięki Perry i eneron za podpowiedź i miłego śmigania na nowych konikach :> :> ja też nie długo będę miał pare nowych rumaków :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 3.0 TDI po programie lekka ręką wychodzą na 260-280 km tak więc zmień tunera jeżeli Ci takie bzdury opowiada a ,jeżeli naprawde nie trzyma seri to niech diagnozuje co jest nie hallo.

Ja rowniez mysle nad chipem 3.0tdi w tipie. Mam tylko jedno pytanie.

Tip mi nie zglupieje od tego? Z tego co sie orientuje ~550Nm powinien dac rade przeniesc...

Ktos juz chipowal i moze sie podzielic wrazeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję to TIPy podobno maja graniczną 600Nm, jeśli program dobrze zrobiony dla silnika i skrzyni nic się nie powinno dziać. praktycznie można tak samo wirusować jak manuala. Sam mam tipa i będę wgrywał wirusa, czekam tylko do sierpnia kiedy Rogal będzie miał 4x4, choć z hamowaniem tipa są trudności (wynik na dole zakresu obrotów nie bedzie w 100% odzwierciedlał charakterystyki silnika). Rogal mówi, że typowych tipów stara się nie hamować właśnie przez to. Mimo to wolał bym zobaczyć na wykresie czy przypadkiem nic się nie dzieje...

pozdrawiam

ps. odradzam Kreatora Mocy jakby kogoś przypadkiem korciło. gotowce v-tech i robienie klienta w przysłowiowego balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję to TIPy podobno maja graniczną 600Nm, jeśli program dobrze zrobiony dla silnika i skrzyni nic się nie powinno dziać. praktycznie można tak samo wirusować jak manuala. Sam mam tipa i będę wgrywał wirusa, czekam tylko do sierpnia kiedy Rogal będzie miał 4x4, choć z hamowaniem tipa są trudności (wynik na dole zakresu obrotów nie bedzie w 100% odzwierciedlał charakterystyki silnika). Rogal mówi, że typowych tipów stara się nie hamować właśnie przez to. Mimo to wolał bym zobaczyć na wykresie czy przypadkiem nic się nie dzieje...

pozdrawiam

ps. odradzam Kreatora Mocy jakby kogoś przypadkiem korciło. gotowce v-tech i robienie klienta w przysłowiowego balona.

Ja robiłem autko w kreatorze i jestem zadowolony autko chodz tak jak powinno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem autko w kreatorze i jestem zadowolony autko chodz tak jak powinno wink

ja robiłem multivana T5 (170/400 -> 211/473)i tak; na zimnym silniku nierównomiernie pracuje, turbina ma takiego laga, że poezja, przpier..lenie momentem z samego dołu a później nic ciekawego, wykres pofalowany jak Bałtyk podczas sztormu do tego ogranicznik prędkości, którego przedtem nie było i jeszcze człowiek próbujący zrobić ze mnie idiotę i wmawiający mi że był!! stwierdziłem, że z %$#@ nie będę gadał i podziękowałem. Czekam, aż Witek wróci z urlopu i mam nadzieję, że to jakoś ładnie poprawi.

co prawda wątek miał być o dobrych chiptunerach ale no cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Łodzi są jacyś dobrzy chiptunerzy? Za bardzo nie interesuje mnie odpowiedź, że blisko mam Warszawę (wiem), po prostu w razie awarii nie chciałbym ciągać na lawecie samochodu do stolicy.

Czy dobrzy to nie wiem, ale hamowałem u nich auto i wiem że piszą programy typowo pod auto (tak przynajmniej mówili że żadnych gotowców). Sprawiali wrażenie profesjonalnych.

PS. u mnie wołali 1700 za napisanie programu + zostawienie auta na pół dnia.

http://www.hamownia.com/hamownia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...