Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprezyny sportowe


Gość zibi76

Rekomendowane odpowiedzi

To sa bankowo Supersporty :razz: Oryginalny 1 amortyzator Supersport za 1000zl :?: Hehe kupa smiechu :lol: Gwintowane zawieszenie masz za 2200 zl :mrgreen:

_________________

Peter moze masz rację nie spieram się ( moze gostek w sklepie tuningowym mnie chciał naciągnąć Kij mu w oko heh :lol: ) Jeżeli rzeczywiście masz orgniałki to warto polecić wszystkim bo cena jest naprawdę niska jak za supersporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to wyglada, ale takie malutkie obnizenie, ile w sumie masz obnizone przod - tyl ?? Ile za wymiane zawieszenia ?

No nie wiem czy takie malutkie obnizenie :razz: Co do wczesniejszego wygladu to duzo roznica :grin: Obnizenie jest -40/40. Za wymiane troche mnie mechanik skasowal (360zl) bo tam byly jakies gumy do wymiany...

ladnie, a jak roznica w prowadzeniu?? napewno ukl kierowniczy wadaje sie bardziej bezposredni, a reszta? komfort??

Roznica jest kolosalna... Auto jest mniej podsterowne, jedzie prawie jak przyklejone do drogi. Mozna wyczuc ze zawieszenie jest twardsze, ale mi to nie przeszkadza :mrgreen:

Peter moze masz rację nie spieram się ( moze gostek w sklepie tuningowym mnie chciał naciągnąć Kij mu w oko heh :lol: ) Jeżeli rzeczywiście masz orgniałki to warto polecić wszystkim bo cena jest naprawdę niska jak za supersporty.

Ja sie z toba Bushi nie spieram, tylko smialem sie z tego co ten facet ci wcisnal za bzdure :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy takie malutkie obnizenie :razz: Co do wczesniejszego wygladu to duzo roznica :grin: Obnizenie jest -40/40. Za wymiane troche mnie mechanik skasowal (360zl) bo tam byly jakies gumy do wymiany...

Ja zapłaciłem za wymianę sprężyn 30 od sztuki( całość łatwo policzyć :grin: )Ważne aby śruyby od amorków puściły to roboty na 30-1h roboty. Co do sterowności na SUpersportach to zgadzam się z :

Roznica jest kolosalna... Auto jest mniej podsterowne, jedzie prawie jak przyklejone do drogi. Mozna wyczuc ze zawieszenie jest twardsze, ale mi to nie przeszkadza :mrgreen:
. nic dodać nic ująć wg mnie o wiele lepiej niż na standardowym zawieszeniu ( jedyny mankament to polskie drogi na dobrych jeżdzi się super na dziurach koniecznie uważać) pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć wg mnie o wiele lepiej niż na standardowym zawieszeniu ( jedyny mankament to polskie drogi na dobrych jeżdzi się super na dziurach koniecznie uważać) pozdrawiam.

Na dziurach jak na dziurach, ale na wszelkich podjazdach, chodnikach .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, tylko dopiero wczoraj przekonałeś sie do 17" (ciekawe dzięki komu :razz: )

PS. nigdy nie wejde z Tobą do auta jak bedziesz prowadzić :shock:

PS2. żart :!: hehe . wcale sie nie bałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa bardzo fajna sprawa dla chlopakow z Warszawy - Zamiana seryjnej zawiechy na sportowa zawieche - amortyzatory + sprezyny w Warszawie - babka pokrywa koszty wymiany .... Calosc obniza o 3 cm .... Ja z racji tego ze mam 350 km w jedna strone chcialbym bardzo, ale nie dam rady pojechac (niestety) takze Panowie naprawde okazja, mozna sprawdzic na miejscu, pojezdzic najpierw autem babki itd .... Jakby ktos byl chetny - Pw lub gg :twisted: Kto pierwszy ten lepszy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, 350 km w jedną strone to wkońcu nie tak dużo tylko szkoda by było jechać gdyby na miejscu okazało się że to obniżenie wynika z tego że zawieszenie jest już padnięte ale zawsze to stolice można odwiedzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, 350 km w jedną strone to wkońcu nie tak dużo tylko szkoda by było jechać gdyby na miejscu okazało się że to obniżenie wynika z tego że zawieszenie jest już padnięte ale zawsze to stolice można odwiedzić

Nie tak nie jest, babka przyjechala do warsztatu z problemem zeby jej A4 podniesc, mechanik zajrzal i okazalo sie ze jest sportowe zawieszenie .... I babka chce sie zamienic z kims kto ma seryjne, placi za wymiane za wszystko tylko nie dojazd .... 350 KM moze i nie duzo, ale zawsze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś 160km w jedną strone ale njpierw musze felgi zmienić :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-02, 23:49 ]

wojtas-audi, na twoim miejscu to bym jechał do stolicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, zapomniał dodać, że ta zawiecha jest do B6 i jeździ na aucie 2002r. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, zapomniał dodać, że ta zawiecha jest do B6 i jeździ na aucie 2002r.

No widac zapomnieli, kendzi w blad nas wprowadzil :razz: Ale dla innych dalej szansa - B6 2002 - moze Hugo chce ?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już pół roku jeżdże na supersortach takich jak kolega na zdjęciu zaprezentował (też kupowałem od gościa co z Niemiec sprowadza) i rówież zgadzam się co do świetnych właściwości jezdnych - rewelka, lepszej bym sobie nie wymażył.

ALE jest małe 'ALE' - właśnie dwa tygodnie temu szyba przednia mi pękła i pęka coraz bardziej (do wymiany jest ).Zapewne jakbym jeździł ostożnie, powoli, uważałbym na każdy dołek to nic by się nie stało.A tak mam nowy wydatek.Dlatego właśnie szukam rozpórki na amory bo mam wrażenie, że nadwozie skręca się jak cholera od tej zawiechy.

OSTRZEGAM w związku z zaistniałą u mnie sytuacją i zalecam kupno rozpórek.

Pozdrawiam

Może ktoś miał podobną sytuację??To dajcie znać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał podobną sytuację??To dajcie znać

Ja nie mam sportowego zawieszenia ale w zime po szybkiej jezdzie, na nie odsniezonym parkingu tez mi pekla szybla. Chyba od tego bo nie przypominam sobie zeby cos mi udezylo.

Do dnia dzisiejszego jezdze, a pekniecie juz ma jakies 60cm.

Temat rozpurek byl wakowany i byly nawet zdjecia co i jakie.

Polecam poszukac tego watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam pytanie,posiadam fabryczne zawieszenie(wymieniłem amorki niedawno a w zimię wachacze) i auto stoi bardzo wysoko i do tego przód jakoś wyzej niż tył.

Chciałbym troche go obnizyc, mam w garazu sprezyny Bilstein'a na których auto stało dużo niżej tyle ze amorki były padniete , wiec wymieniłem.

Wydaje mi się ze auto wyglada jak terenowa ogolnie hu.....o. i do tego nie czuje komfortu jazdy , wk....a mnie juz to! tyle szmalu wlozyłem w zawieche ze szkoda gadac a tu h...j!

Wie ktosmoze czy da rade zalozyc te sprezyny do obecnych amorów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać sie da tylko charakterystyka pracy takiego amorka ze sportową spreżyną pozostawia wiele do życzenia.Przerabiałem to w poprzednim aucie i nie ma to jak pełny kit sportowy .Przy połączeniu seryjnych amorów z niską spreżyną występuje strasznie nerwowy styl jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...