Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

hey :th:

Git

:thumbup: :thumbup:

mam podobne tylko starsze o jedną wiosnę :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w srodku to niby drewno...ale kazdy ma inny gust!!!

kolego, tak dla sprostowania... audi to nie jest daewoo ani nic w tym stylu, i to nie jest NIBY DREWNO, ale prawdziwe drewno (orzechowe)... za ta opcje w salonie doplaca sie slona sumke... i nie mowie tu w zadnym razie o tym, czy to sie podoba czy nie, ale o samym sformuowaniu "niby drewno", wiec nie odbierz mnie zle- nothing personal ;)

pozdrawiam

PS- bardzo fajny avancik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w srodku to niby drewno...ale kazdy ma inny gust!!!

kolego, tak dla sprostowania... audi to nie jest daewoo ani nic w tym stylu, i to nie jest NIBY DREWNO, ale prawdziwe drewno (orzechowe)... za ta opcje w salonie doplaca sie slona sumke... i nie mowie tu w zadnym razie o tym, czy to sie podoba czy nie, ale o samym sformuowaniu "niby drewno", wiec nie odbierz mnie zle- nothing personal ;)

:D :D :D :D

Chyba raczysz żartować :P To jest zwykła plastikowa listewka w kolorze (?) drewna. Audi to nie Daewoo, ale prawdziwego drewna to w Bentleyach, RR i Maybachach szukaj :)

Edit: Aha, tak w ogóle to te DREWNOPODOBNE listewki mi się podobają i sam chciałbym na takie wymienić u siebie, ale nie mogę znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony ,

nie chce sie sprzeczac, ale as far as am concerned- to jest drewno, nie plastik... moze pomyliles sie z tandentnymi imitacjami, badziewnymi naklejkami, ktore przyklejaja sobie coponiektorzy na plastikowe, fabryczne listwy...

o ile to jest plastik imitujacy drewno, to dlaczego zwykly plastik jest w cenie auta, a za "plastikowa imitacje drewna" doplacasz kilkaset eurosow, kupujac nowe auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile to jest plastik imitujacy drewno, to dlaczego zwykly plastik jest w cenie auta, a za "plastikowa imitacje drewna" doplacasz kilkaset eurosow, kupujac nowe auto?

Trzeba by koncernów motoryzacyjnych zapytać dlaczego tak jest :) Generalnie wszedzie podają, że to jest "pakiet ozdobny", a skoro to dodatek to trzeba zapłacić. Kupując nowe Audi A8 za 400 tys. muszę dopłacić za lakier metalic i dywaniki gumowe... sorry, ale dla mnie to też jest śmieszne ;) Weź scyzoryk i spróbuj naciąć to "drewno" to się przekonasz :polew: Albo po prostu zdemontuj listewkę i zobacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony,

no ok, niech zostanie ;) ktos mnie wprowadzil w blad, nie sprawdzilem, ale sie juz nie sprzeczam ;P przy najblizszej okazji stestuje to Nussbaum Wurzelholz ;)

pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły look Avanta.

Widziałem Cię na zdjęciu "pokażcie się" - i jak masz tak ustawiony zagłówek jak widać na fotce (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4088.msg249825/topicseen.html#new), to bracie szybko to zmień. Ma być conajmniej kilka cm wyżej. To naprawdę ważne dla Twojego bezpieczeństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To domykanie szyb to chyba seria od 00 roku albo nawet od 99, tez mam to w swoim i dowiedzialem sie o tym calkiem przypadkowo :> a o co chodzi z tym domykaniem lusterek?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprawdzcie czy to nie seria od 96r z tym domykaniem szyb bo ja tez to mam

aa co do auta to ladna seria z fajnymi fotelasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny avancik, z domykaniem szyb, ja to mam w swoim 97r., można to łatwo sprawdzić- wystarczy przy zamykaniu drzwi kluczykiem przytrzymać dłużej przekręcony kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły look Avanta.

Widziałem Cię na zdjęciu "pokażcie się" - i jak masz tak ustawiony zagłówek jak widać na fotce (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4088.msg249825/topicseen.html#new), to bracie szybko to zmień. Ma być conajmniej kilka cm wyżej. To naprawdę ważne dla Twojego bezpieczeństwa...

:> Pomyślimy :wink4:

To domykanie szyb to chyba seria od 00 roku albo nawet od 99, tez mam to w swoim i dowiedzialem sie o tym calkiem przypadkowo :> a o co chodzi z tym domykaniem lusterek?? :mysli:

Domykanie szybek to super sprawa, wiosną lub latem to się nawet nie zastanawiam czy mam którąś otwartą jak wysiadam z autka, zamykam autko z pilocika i wszystkie szyby zamykają się jak trzeba, raz tylko mi się zdarzyło że szyba się nie domknęła, ale na szczęście zauważyłem - natrafiła na przeszkodę w postaci gałązki i wtedy opuszcza się do połowy, warto czasami odchodząc od autka zerknąć czy wszystko zamknięte :wink4: Nawet jeśli jest ubezpieczone :wink4:

Co do lusterek to jest taka opcja w pokrętle wyboru lusterka (przy ustawianiu), jest oznaczone, gdy się przekręci do oporu przeciwnie niż wskazówki zegara to lusterka się domykają / składają. Przydatna opcja jeśli się komuś nie chce robić tego ręcznie a np. z rozłożonymi lusterkami się gdzieś nie mieści. Warto też domykać lusterka na parkingach - niektórzy lubią je uszkodzić :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rafałku...

Ja jestem tylko kobietą i o tych zaletach technicznych chłopaki już napisali, więc ja

dodam tylko tyle, że to na co najbardziej zwracam uwagę czyli cechy zewnątrzne, dla mnie jak najbardziej OK,

widzę, że również wielbiciel dużych autek -AVANT :thumbup: i kolor także w porządku, chociaż wolę ciemne :>

Autko ładne, zadbane, wyposażenie :th:

Witamy w klubie kolejnego pięknego avanta :th:

pozdrawiam

Osa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprzęt konkret :th: fajny środek. tak jak pisałeś, ładuj jakieś siedemnastki i będzie gti :cool:

pozdro w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dawaj siedemnastki bo lekka gleba juz jest i bedzie super, co do domykania lusterek to gdzie może sie znajdować sie jakiś modół od tego i czy zwykle manualne tak da rade zrezać :confused4: Hmmm musze popatrzeć za takimi bo ja codziennie pod domem musze składac bo w wąskiej uliczce mieszkam i ciągle tu ludzie maja poobrywane lusterka :kwasny: a mażą mi siętez jakies IN-PRO :drool: Tak czy inaczej fura super teraz tylko nadać jej troszke charakterku felami :thumbup: A srodeczke tzn kiera i krzesełka normalnie masakra :drool: prześliczne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście moje, robione własnoręcznie VT, niekoniecznie najlepszej jakości :decayed: Ale paint mi nie pomagał :polew: Jak ktoś może to niech ładniej poprawi :wink4: I można też dodać coś od siebie :cool: czekam na opinie.

Co zmieniłem:

- Alu widać :gwizdanie: troszkę większe niż 17'' wyszły ale co tam :tongue4:

- oczka Valeo zespolone, później wsadzimy xenon :kox:

- nie podobał mi się stary grill :disgust: Postanowiłem iść w ślady kolegów co mają B7ki i robić w stylu black (chromowana ramka na czarno) Co myślicie? I jakie jeszcze elementy proponujecie w kolorek czarny żeby to było widać? :cool:

Jeśli ktoś ma lepszy pomysł i zna się lepiej na VT to do dzieła!!! :kox:

t1663068_moje2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...