Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

...mam nadzieje ,że zobacze autko na żywo jutro na spocie w lublinie (tor kartingowy).

Niestety nie dam rady, ale zapowiada się ciekawie :wink: Może kiedyś się wybiorę.

nieskazona tjuningiem :exclaim:

I nie będzie :wink: wg mnie audiczki nie potrzebują takich zabiegów :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw napisał/a:

nieskazona tjuningiem :exclaim:

I nie będzie :wink: wg mnie audiczki nie potrzebują takich zabiegów :a4fan:

cenna uwaga.. i trafna :) .. a Niuńka świetna.. fotele bardzo Mi sie podobaja.. ale cała Audi też.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze srebrny :twisted:

A mi tam się bardzo podoba, nie przepadałem za srebrnymi autkami, ale jak zobaczyłem to sreberko natychmiast zmieniłem zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sztuka :a4fan: a że srebrna to jeszcze lepiej moja jest czarna tylko po myciu do czasu pierwszego wyjazdu później zmienia kolor na bardziej szarawo-brązowy (kurz dla mniej kumatych) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za bardzo miłe wypowiedzi na temat mojego klekocika i proszę o więcej :wink: Mile widziane propozycje zmian. Pozdrawiam! :a4fan:
no ja bym trochę pozmieniał bo jak dla mnie to najzwyczajniejsza seria, fela większa przedewszystkim jak nie lubisz jak to tutaj mówią "plastików i siateksu" to te czarne dokładki zderzaka pomalował bym w kolor inne żeczy nie będę Ci mówił bo nie lubisz tego co ja. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne sreberko ciągle pomyka :twisted: Naszymi ulicami :twisted: :twisted: :wink:

A pomyka pomyka :wink: Ale ostatnio trochę brudne :rotfl::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie fele masz dokładnie,Ciekawe czy pasowałyby do srebrnego sedana.

To są 16'' ori Audi. Chyba napisałem w opisie na samym początku... Jak najbardziej będą pasowały do sedana, no chyba, że wolisz coś większego. Ale wg mnie te są OK :wink: Mi odpowiadają :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo piekna ta bestia!!! naprawde tylko pogratulowac! fajne ori felgi! tylko w srodku to niby drewno...ale kazdy ma inny gust!!! piekna furmanka i plus ze diesel pod maska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie oceniałem twojej :a4fan: a mieliśmy okazje pogadać na PW. Więć oceniam - bardzo ładna :audi::a4fan: w moim typie i ma wszystko czego potrzeba, ogólnie :thumbup: gratki super furki :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...