Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My startujemy z Ursynowa i lecimy na Piaseczno :)

To ja siekierkami moment będę...

Opublikowano

My startujemy z Ursynowa i lecimy na Piaseczno :)

do poznania przez piaseczno ? :kox:

Opublikowano

:mysli: :mysli:

to moze i Ja sie do Was dolacze na A2 :naughty: :naughty:

Opublikowano

My startujemy z Ursynowa i lecimy na Piaseczno :)

do poznania przez piaseczno ? :kox:

No :D

Pozniej Nadarzyn, Rawa, Strykow, A2.

Opublikowano

Ja też, też z Ursynowa. Mogę się dołaczyć :pleasantry: ?? ?? ??

Korzen dołączysz mnie do listy

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

My startujemy z Ursynowa i lecimy na Piaseczno :)

do poznania przez piaseczno ? :kox:

No :D

Pozniej Nadarzyn, Rawa, Strykow, A2.

... 15km dalej

spoko[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 20:55_________________________________________________

Ja też, też z Ursynowa. Mogę się dołaczyć :pleasantry: ?? ?? ??

Musisz zapytać Prezesa :tongue4:

Opublikowano

Witam

Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 20:55[/size]_________________________________________________

Ja też, też z Ursynowa. Mogę się dołaczyć :pleasantry: ?? ?? ??

Musisz zapytać Prezesa

Prezes... hmmm już wyraził zgodę. Tak mi się wydaje :mysli: :> :> :>

___________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem jak będę jechał czy z ww czy z Radomia

Opublikowano

My startujemy z Ursynowa i lecimy na Piaseczno :)

do poznania przez piaseczno ? :kox:

no jasne, z piaseczna na magdalenke, dalej na nadarzyn i rawe mazowiecka i brzeziny :evil:

Opublikowano

My startujemy z Ursynowa i lecimy na Piaseczno :)

do poznania przez piaseczno ? :kox:

no jasne, z piaseczna na magdalenke, dalej na nadarzyn i rawe mazowiecka i brzeziny :evil:

przez Radom możecie jechać :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

kuredu, podobno odcinek od Brzezin do Strykowa nie jest zbyt dobry dla 19", prawda to? :mysli:

Opublikowano

kuredu, podobno odcinek od Brzezin do Strykowa nie jest zbyt dobry dla 19", prawda to? :mysli:

no ja na 18 jade 60km/h

w poprzednim aucie rozwalilem na tym odcinku dwie felgi takze uwazajcie koledzy :gwizdanie:

Opublikowano

Przez Lodz pewnie nie oplaca sie pchac?

Opublikowano

To o której umawiamy się w Strykowie ?? o 8.00??

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::good:

Opublikowano

To o której umawiamy się w Strykowie ?? o 8.00??

8, albo po 8, nie wiem ile czasu nam sie zejdzie na dojazd... no i nie wiem, czy wytrzymasz Hugo dalsze tempo :evil:

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::good:

nastepny mryga :decayed:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________ok to bede dzwonil po 8 i sie dowiadywal gdzie jestescie :naughty:

i wbije do Was na moim wjezdzie na A2 :naughty:

Opublikowano

a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?

kogo k**** chcesz tam dobić :shocked: po mnie nie trieba :cool1:

Opublikowano

To o której umawiamy się w Strykowie ?? o 8.00??

8, albo po 8, nie wiem ile czasu nam sie zejdzie na dojazd... no i nie wiem, czy wytrzymasz Hugo dalsze tempo :evil:

Ja pierd.... , jadę przepisowo.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.