Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo nic nie modzi łajdak szubrawiec jeden :polew::naughty:

Opublikowano

Bo nic nie modzi łajdak szubrawiec jeden :polew::naughty:

:polew: :polew: :polew:

Napewno szykuje coś wyjątkowego :)

Opublikowano

Pewnie jakąś dziwną znów dziurę w zderzaku albo karoserii zaprezentuje i się auto rozsypie :polew::decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

A zdjęć :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: jak nie ma tak nie ma

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzo-Dzo czemu nie masz ramki klubowej z przodu? :gwizdanie: dopiero jak mnie wyprzedziłeś to poznałem że to nasi :decayed::naughty:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 10:24_________________________________________________Jeśli nie kojarzysz to mnie wczoraj spotkałeś w czewie ok. godz. 20ej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no czesc jak mogl bym nie kojarzyc - ramki mam z tylu :-) zreszta moje auto wygladem jest troche inne od ori hhheeeh

:kox: a co ty tam robiles ?

Opublikowano

Poznałem po reklamie a ramka z tyłu to tylko potwierdziła :naughty:

Z laską na pizze jechałem i przez Ciebie telepizze przegapiłem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: buhahah no to sory heheh nie trzebalo trabic zjedli bysmy razem
Opublikowano

Kurcze nie pomyślałem :decayed: poza tym chyba Ci się śpieszyło bo na czerwonym pojechałeś :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zamienie wszystkie czesc za ori + jakas kasa mala kto chetny ?

Opublikowano

a co masz???

Opublikowano

Zamienie wszystkie czesc za ori + jakas kasa mala kto chetny ?

zrob jakas konkretna oferte, nikt nie zna Twojego auta na pamiec... a tam juz rozne przetasowania byly.

Opublikowano
  • Autor

napisalem jeden watek ale mody go wyj..

no dobra to jeszcze raz

najlepiej pasowalo by mi oddac wszystko to co mam czyli

turbina brd na gwarancji reg.

pompki al IGLY

cooler wraz z orurowaniem i wszystkimi laczeniami gumowymi i opaskami

rura laczaca cooler z kolektorem ssacy jedna glowna bez EGR-u

zderzak S4 B6 kolor granat

kolektor ssacy wypolerowany

pasowalo by mi cos takiego ktos niech moje auto wezmie na dwa dni zalorzy mi serie wezmie sobie to wszystko i jeszcze pojedzie i mi zrobi korekte programu do witka

czekam na propozycje kto da najlepsza to sie wymieniam

Opublikowano

masz logi i bipy tych PD Al??

Opublikowano
  • Autor

no igly sa

zrobie jutro

Opublikowano

bez sensu oferta troche... podwojna oplata za robocizne, demontaz, montaz wszystkiego, korekta softu... lepiej sam to wyjmij i tyle.

nie masz ori czesci ?

kompletnie nie rozumiem co chcesz osiagnac :decayed:

Opublikowano

zarobić z 200zł :)

Opublikowano

no bo tyle wlasnie wyjdzie :kox:

Opublikowano

Dzo-dzo chyba ma dość lansu i wraca do serii, a łatwiej mu będzie sprzedać na seryjnych gratach.

Dzo-dzo przyznaj sie co kupujesz ? Na co zmieniasz furacza ?

Opublikowano

coś mówił o polonezie tracku :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.