Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,9 AWX] S4 diesel edition


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki szacun dla dzo-dza za wklad wlozonej pracy :notworthy: ,ale nie oszukujmy sie sie A4 B6 jeszcze w awancie to cieszki klocek i 200KM czy nawet 230KM w taki wozie to naprawde szalu niema ,poprostu bedzie sie troszeczke lapiej odpychal i tyle . Moze sie myle ale , wiem to z wlasnego doswiadczania a niestety moja b5 jest napewno kilkadziesiat kilogramow lzejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel pisalem wczesniej ze musze zrobic pompe vacum i przeczyscic pompki

Poszedłeś nie w ta stronę,było tylko końcówki pompek zmienić na większe zawsze byś miał nowe sprawne.

kupe to bys mial w majtach po przejazdzce ...

Ale zauważ ze wyglądałbym wtedy jak ty.

sam jezdzi kiblem seria co sie nie odpycha

To ze twoja seria na 1z sie nie odpychala nie znaczy ze moja robi to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten 1Z wciaga twoje padlo razem z ponczochami kobietko :naughty:

jedzie marawal: 1bieg gaz do dechy i nic sie nie dzieje odciecie,2bieg nic sie nie dzieje ,nic sie nie dzieje odciecie... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel pisalem wczesniej ze musze zrobic pompe vacum i przeczyscic pompki

Poszedłeś nie w ta stronę,było tylko końcówki pompek zmienić na większe zawsze byś miał nowe sprawne.

kupe to bys mial w majtach po przejazdzce ...

Ale zauważ ze wyglądałbym wtedy jak ty.

sam jezdzi kiblem seria co sie nie odpycha

To ze twoja seria na 1z sie nie odpychala nie znaczy ze moja robi to samo.

Pan wszech wiedzacy :polew: :polew: Twoj AWX sie nie odpycha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan wszech wiedzacy Twoj AWX sie nie odpycha wink

Co do czego? :mysli: :mysli:

Kogo czego AWX? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dyskusja, "moj wacek jest wiekszy a twoj mniejszy".

jak dla mnie to i tak niezle osiagniecie,zeby ze 130 zrobic ponad 200,a przeciez dzo-dzo powiedzial,ze jak ogarnie,to bedzie znowu kolo 230,czyli prawie 50% wiecej niz w serii i wtedy stancie prosze swoimi 130 konnymi na kresce z autorem tematu,zobaczycie roznice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie sie A4 B6 jeszcze w awancie to cieszki klocek i 200KM czy nawet 230KM w taki wozie to naprawde szalu niema ,poprostu bedzie sie troszeczke lapiej odpychal i tyle . Moze sie myle

mylisz się, jechałeś takim 230KM konnym klekotem, ja jechałem i czuć jebnięcie

i to się naprawdę przyjemnie odpycha :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój adr się odpycha :decayed:

To jest najlepsze podsumowanie :good:

Nie rozumiem ludzi przebijających się czyje auto lepiej jeździ. Czyżby jakiś problem z męskością, który próbujecie zniwelować pokazując innym że ich auto nie jedzie :mysli::decayed: Podnoszenie mocy auta powinno być głównie robione dla radości i funu samego właściciela. A takie przebijanie się nie ma sensu. Nigdy nie będzie to sprawiedliwa rywalizacja, bo nie każdy ma takie same możliwości finansowe i może pozwolić sobie na proporcjonalne do tego modyfikacje. Niektórzy mają "trochę" podniesioną moc, a zachowują się jakby jeździli niewiadomo jakimi potworami, zachowanie takich "nadętych bufonów". Weźcie przykład z autora tematu - chłopak naprawdę grubo auto robi, a mimo to ma skromność i potrafi poszanować innych ze słabszymi silnikami. Poza tym temat jest o samochodzie Dzo-Dza i na jego temat się wypowiadajcie.

Forum jest o samochodach i wiadome jest że często będą się pojawiały docinki w stylu: "to nie jedzie" itp. Większość z nich jest jednak albo w żartach, na wesoło napisana albo żeby doradzić (odradzić) zakup. A nie jak co poniektórzy mający "muchy w nosie" biorą to do siebie i jadą po sobie nawzajem. Panowie to świadczy o Was, ale i wpływa negatywnie na wizerunek klubu, także trzymajcie poziom jaki od dawna budujemy na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 90KM i wciągam gnojowóz Dzo-Dza :polew: :polew: :polew:

bo mam BOXA-z allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 90KM i wciągam gnojowóz Dzo-Dza :polew: :polew: :polew:

bo mam BOXA-z allegro :)

Nuti chiba o mnie piszesz :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie sie A4 B6 jeszcze w awancie to cieszki klocek i 200KM czy nawet 230KM w taki wozie to naprawde szalu niema ,poprostu bedzie sie troszeczke lapiej odpychal i tyle . Moze sie myle

mylisz się, jechałeś takim 230KM konnym klekotem, ja jechałem i czuć jebnięcie

i to się naprawdę przyjemnie odpycha :naughty: :naughty:

Nie 230km klekotem nie jezdzilem ale 200km jezedze caly czas :gwizdanie: i wiem co pisze ze 230km w A4 B6 w awancie szalu nie zrobi co innego w leciutkiej budzie powiedzmy jakas ibiza , polo, to wtedy moze byc calkiem przyjemnie :decayed: porownaj stosunek mocy do masy to wtedy zobaczysz roznice :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z ciebie filozof :tongue4: :tongue4:

dla mnie 230KM i 420Nm to mega banan na twarzy i tyle :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jednych 230 to bedzie duzo,dla innych 550 nie bedzie robic szalu,kazdy jest inny,wazne ze dzo-dzo robi tak,zeby jemu sie podobalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jednych 230 to bedzie duzo,dla innych 550 nie bedzie robic szalu,kazdy jest inny,wazne ze dzo-dzo robi tak,zeby jemu sie podobalo :)

dokładnie tak! wyjaśnione...

dzo-dzo tak trzymaj :good: jeszcze raz gratuluje ambicji w tworzeniu najszybszego klekota avanta b6!

trzymam kciuki za każdy mod, który sprawiasz swojej niuni :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z ciebie filozof :tongue4: :tongue4:

dla mnie 230KM i 420Nm to mega banan na twarzy i tyle :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie no filozof ze nie zaden :polew: poprostu wyrazilem swoje zdanie chyba nikogo tym nie urazilem :naughty: dla ciebie jesli jezdzisz 1Z 90km to przejazdzka takim samochodem to naprawde musi byc kosmos bo tez wczesniej taki silnik mialem :polew:

A wracajac do tematu ciesze si ze dzo-dzo dlubie swojego klekota i widze ze sprawia mu to wiele radosci i tak ma byc ja ze swojej strony zycze mu jeszcze sportowego walka i mocy przynajmniej 250km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw to dudi musimy się kiedyś ścignąć jak będziesz w wawie :)

tak samo jak dudi z dzodzo żeby porównać 200 w b5 i 200 w b6 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym z Adamoo nie stawał na kresce bo to zawsze kończy się punktami karnymi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój adr się odpycha :decayed:

To jest najlepsze podsumowanie :good:

Nie rozumiem ludzi przebijających się czyje auto lepiej jeździ. Czyżby jakiś problem z męskością, który próbujecie zniwelować pokazując innym że ich auto nie jedzie :mysli::decayed: Podnoszenie mocy auta powinno być głównie robione dla radości i funu samego właściciela. A takie przebijanie się nie ma sensu. Nigdy nie będzie to sprawiedliwa rywalizacja, bo nie każdy ma takie same możliwości finansowe i może pozwolić sobie na proporcjonalne do tego modyfikacje. Niektórzy mają "trochę" podniesioną moc, a zachowują się jakby jeździli niewiadomo jakimi potworami, zachowanie takich "nadętych bufonów". Weźcie przykład z autora tematu - chłopak naprawdę grubo auto robi, a mimo to ma skromność i potrafi poszanować innych ze słabszymi silnikami. Poza tym temat jest o samochodzie Dzo-Dza i na jego temat się wypowiadajcie.

Forum jest o samochodach i wiadome jest że często będą się pojawiały docinki w stylu: "to nie jedzie" itp. Większość z nich jest jednak albo w żartach, na wesoło napisana albo żeby doradzić (odradzić) zakup. A nie jak co poniektórzy mający "muchy w nosie" biorą to do siebie i jadą po sobie nawzajem. Panowie to świadczy o Was, ale i wpływa negatywnie na wizerunek klubu, także trzymajcie poziom jaki od dawna budujemy na tym forum.

super wypowiedz kratki dla kolegi

marewel niechce narazie zmieniac koncowek bo autko juz nie bedzie palic tyle co teraz

trzeba by jakies filmiki zaczać wklejac jak to sie odpycha

:-)

no w sumie adamoo dobrze prawisz trzeba by zmierzyc sie z b5 :decayed:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 13:37_________________________________________________piotrek ograrnij tego swojego 1 zeta i trza sie zmierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...