Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,9 AWX] S4 diesel edition


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

karambol już odesłał turbo?? [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:05_________________________________________________ten karambol to jednak pechowy gościu jest, jak ja brałem u niego do awx to nie wytrzymało 7miesięcy a na 6 miałem gwarancje :wallbash: ośka wirnika pękła na pół ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ułańską fantazję....

tylko że nikt za to w życiu nie zapłaci przy odsprzedaży. jedyna frajda z jazdy póki co :naughty:

taka inwestycja bezzwrotna.

Ale i tak cie podziwiam dzo-dzo :D

u nas miro z a3clubu też ma grubo pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ułańską fantazję....

tylko że nikt za to w życiu nie zapłaci przy odsprzedaży. jedyna frajda z jazdy póki co :naughty:

taka inwestycja bezzwrotna.

Ale i tak cie podziwiam dzo-dzo :D

u nas miro z a3clubu też ma grubo pod maską.

Takie rzeczy sie nie robi zeby zarabiac przy odsprzedazy tylko zeby miec frajde z jazdy i radosc z posiadania czegos nie seryjnego . Bo seryjnych audic jezdzi tysiace i niczym sie od siebie nie roznia a furka dzo-dzo jest miodzio a postrojeniu moze bedzie najmocniejsza 1.9 TDI na forum , bo narazie to chyba Adamooo jest lepszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bedzie najmocniejsza 1.9 TDI na forum , bo narazie to chyba Adamooo jest lepszy :naughty:

Jeszcze potyczka z pistacją asfalta by się przydała :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bedzie najmocniejsza 1.9 TDI na forum , bo narazie to chyba Adamooo jest lepszy :naughty:

Jeszcze potyczka z pistacją asfalta by się przydała :kox: :kox: :kox: :kox:

A pistacja murzyna ile ma teraz kucy ,i co on ma teraz za turbine nie pakowal GT22 czasami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pistacja murzyna ile ma teraz kucy ,i co on ma teraz za turbine nie pakowal GT22 czasami ?

myślę, że asfalt teraz ma minimum 380 konióf i 790 niuta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DzoDzomenie co z moim ulubionym przecinakiem ? Robi się ? Zrobiony ? Gdzie fotki ? Gdzie jakieś niusy ? :slina: :slina: :slina::decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 10:32_________________________________________________Kurde BAT Klub member #69 już czeka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde BAT Klub member #69 już czeka :decayed:

Podobno przyznajesz numery zgodnie z kolejką , a nie wybiórczo :decayed::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde BAT Klub member #69 już czeka :decayed:

Podobno przyznajesz numery zgodnie z kolejką , a nie wybiórczo :decayed::przebiegly:

W przypadku tego "prawdopodobnie" najmocniejszego avanta, tdi na forum mam zamiar zrobić wyjątek :naughty::kox::naughty::kox::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witka tak cooler mniejszy zderzak s4 rurki juz prawie skonczone - dziś założona rurka od ssącego do coolera i sie mega swieci jak psu jajca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...