Jaki telefonik do internetu na Windowsie ?

Witam, czy ktoś może polecić jakiś telefon na platformie windows? Tylko nie taki w cenie dobrego laptopa :)

Myślę o samsungu ale nie wiem, nie mam jakoś zaufania do tej firmy.

Ma to być tel do internetu, nie do rozmów ani sms. Chcę korzystać z niego jako przeglądarki www, gg czy często w trasie jako modemu do laptopa.

ja używam od ponad roku HTC TYTN II, telefon świetny, nigdy nie zaliczył zwiechy..

internet przez WI-FI wykrywa nadajniki w bloku z różnica 3 pięter, niestety tylko wykrywa, w domku jednorodzinnym 3 piętra i internet chodzi... na przestrzeni otwartej nawet do 200 metrów od nadajnika

GPRS bez najmniejszych problemów w każdym zasięgu

a samo wyświetlanie stron.. nie oszukujmy się rewelacji nie ma bo za mały wyświetlacz, ale większość stron przygotowane jest pod telefony i sprawdzić pocztę czy wyniki się da bez problemu.. jak będe w domu mogę ci wrzucić kilka screenów jak wyglądają poszczególne strony

Kupiłem HTC TOUCH HD w mediamarkcie, przy okazji zakupu lodówki i pralki, dostałem specjalną ofertę i wyszedł mnie 1549zł, wydaje mi się że to niezła cena. Na razie nie powiem o nim nic więcej bo jadę w trasie w której go dopiero sprawdzę. Na plus już widzę świetny wyświetlacz :naughty:

Cena bym powiedziła rewelacyjna:) nówki ze sklep miedzy 2200-2600 chodzą.

Co do przeglądarek mobilnych to polecam:

opera mobile 9.7 beta1 zwłączona opcją turbo mode super sprawa.

skyfire Praktycznie wszytsko otworzy nawet na stronie www filmy youtube czyli obsługuje flasha.

iris browser tez dobra przegladarka.

operamini 4.2(potrzebny emulator javy np. Esmertc) - njczęsciej uzywam na codzień sprwdzanie autobusów, czytanie stron www w zupełności wysarcza mało danych sciaga i badzo szybko chodzi. minusem jest ze jets w javie więc nie wszytskie stron pojda.

najpeije miec zainstalowane wszystkie i wtedy zobaczysz która ci najbadzij pasuje.

W razie jakis problemów polecam fora:

pdaclub.pl

mobione.pl

A co do HD to kilka ciekawych newsów mozesz przeczytać na smartmobile.pl

ja właśnie zaczynam z Orange negocjacje w sprawie tego telefonu. Kończy mi się umowa i wybór padł właśnie na HTC Touch HD, zobaczymy co zaproponują. :gwizdanie:

pdaclub.pl

znam, udzielam się tam w dziale automapa :)

Po tygodniu a trasie, powiem że leży mi w 90%, trochę bateria słaba ale wiadomo że wszytkie tak mają teraz